• 17 בפברואר 2020
 הדרך לחיוך מושלם – בלי לשבור את קופת החיסכון

הדרך לחיוך מושלם – בלי לשבור את קופת החיסכון

עכשיו יש לכם באמת סיבה לחייך – עיר ימים מדיקל סנטר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של טיפולי שיקום פה במחירים שנגישים לכל אחד. ד"ר דורון בר חן, אחד ממקימי המרפאה בא להסביר לנו מה מבדיל את המרפאה שלהם ממקומות אחרים.

כולנו יודעים שחיוך מלא שיניים הוא מלא בכוחות – הוא מסייע לנו לתקשר עם הסביבה וליצור רושם ראשוני שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו וכמובן תורם לביטחון העצמי שלנו. למרבה האירוניה, הרצון והמודעות ליתרונות של אסתטיקה דנטלית, אנשים מתחילים לחייך פחות למשמע המילים "רופא שיניים" מסיבות רבות – חרדות דנטליות, טיפולים יקרים וחוסר זמן. ובכל זאת, יש לנו חדשות טובות! במרפאת מדיקל סנטר תוכלו לקבל תוכנית טיפולים איכותית שמתואמת לכם אישית והשוס? במחירים שבאמת משתלמים לכל כיס!

"שיקום פה הוא מונח מאוד רחב," מספר לנו ד"ר בר חן, רופא בכיר במדיקל סנטר, "הוא למעשה מתאר התמחות ברפואת שיניים שמאגד תחתיו טיפולים רבים כמו: כתרים, שתלים, עקירות, שיניים תותבות, טיפולים אסתטיים ועוד. המטרה היא כמובן להחזיר למטופלים את היכולת שלהם לחייך, לצחוק ולאכול בנוח. לצערנו, אנשים רבים נמנעים מסיבותיהם להגיע לטיפולי שיניים ובסופו של יום זה עולה להם ביוקר ובעיקר בבריאות. לכן שהקמנו את מדיקל סנטר – התחייבנו לתת מענה לכל אותם אנשים על ידי תוכניות טיפולים מתואמות אישית, התייחסות אישית לכל מטופל וכל זה במחירים שנוחים לכל אחד."

"נותן מענה לכל התחומים של שיקום הפה תחת קורת גג אחת". ד"ר בר-חן. צילום: מדיקל סנטר
"בשיקום פה מושלם שמביא תוצאות... אין קיצורי דרך!"

אם תשימו לב, היום תתקלו בפרסומות רבות של רופאי שיניים שמבטיחים למטופלים שלהם הרים וגבעות על ידי "טיפולי שיניים ביום אחד"…היינו חייבים לשאול את הד"ר מה דעתו על הטיפולים האלה, הופתענו מאוד מתגובתו:

"מדובר בטריק שיווקי שנועד בעיקר למשוך לקוחות," מסביר לנו הד"ר בחיוך, "שיקום פה היא פרוצדורה מורכבת וצריך לבצע אותה בזהירות מא' עד ת'. לכן, כל פתרונות הקסם שמרפאות אחרות מציעות הם שיטות שלמעשה עדיין לא הוכחו מחקרית ועדיין לא יודעים מה השפעות ארוכות הטווח שלהן."

בשיחתנו עם ד"ר בר חן הבנו שלמרות כל התקדמות הטכנולוגית בתחום רפואת השיניים, עדיין אין אפשרות להשלים שיקום פה ביום אחד, כלומר… אפשר, השאלה היא – איך הפרוצדורה מתבצעת ומה איכות הטיפולים שלה?  

"בסופו של יום, המטרה היא אותה מטרה, גם אם אתם עושים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה זה לא פותר אתכם מלהגיע למרפאה כמה וכמה פעמים, לבצע בדיקות, התאמות וכמובן "סגירת פינות" כמו השלמת כתרים ומבנים. גם אם אתם סובלים מחרדה דנטלית קשה, המרפאה שלנו מציעה לכם מגוון פתרונות לטיפול יעיל בחרדה שלא יעלה לכם אלפי שקלים וכמובן בלי סיכונים רפואיים כמו לדוגמה סדציה."

"בשיקום פה מושלם שמביא תוצאות... אין קיצורי דרך!"

נסו לדמיין מרפאת שיניים שמרגישה כמו ספא מרגיע, עם אווירה נעימה וניחוחה, – ככה בדיוק מתנהלת מרפאת עיר ימים מדיקל סנטר. במרפאה תוכלו לבצע את כל טיפולי השיניים: משחזור שן עד שיקום פה. כל הטיפולים נעשים תחת קורת גג אחת ועל ידי צוות רופאים ומומחים בענפים הדנטליים השונים שמתאימים לכל לקוח תוכנית טיפולים אישית. עכשיו גם אתם יכולים ליהנות מחיוך מושלם ומלא בשיניים במחיר שפוי!

לקביעת ייעוץ ללא התחייבות במרפאות מדיקל סנטר בקיסריה או נתניה, השאירו פרטים:

עוד באותו נושא