fbpx
  • 30 ביוני 2022
 אוהבים את הירקון? אז בטוח תתחברו להשקעה הבאה

אוהבים את הירקון? אז בטוח תתחברו להשקעה הבאה

שוק הנדל"ן גדוש בהצעות אטרקטיביות, שונות ומגוונות למשקיעים פוטנציאליים, ואין זה סוד שזהו השוק הרווחי ביותר להשקעות כלכליות. ההיצע הגדול ומגוון מסלולי ההשקעות, מקשים על הבחירה בהצעה הטובה ביותר והרווחית ביותר – ולקבלת האימפקט המשמעותי ביותר, מומלץ בחום לפנות למומחים ולמנוסים בתחום לקבלת יעוץ מקצועי וליווי אישי וצמוד.

עקבו אחרי התפוזים בדרך לנכס החלומות שלכם

האם כבר שמעתם על מתחם שביל התפוזים היוקרתי בהוד השרון?

כאן תמצאו מספר מסלולי השקעה בהתאם להון העצמי. אחת ההשקעות מתוארת כמתחם מגדלים יוקרתי, דרומית לשכונת "גיל עמל" ודרומית מזרחית לשכונת "מגדיאל" – פרויקט נוף הירקון. השכונה צפויה לכלול כ-6,000 יחידות דיור. חלקן בבניינים של 10קומות ומעלה וחלקם בבנייני בוטיק נמוכים וצנועים יותר. כמו כן, צפויים להיבנות במתחם מבני ציבור שונים לרווחת התושבים לצד פארקים ושטחים ירוקים. אגם מלאכותי גדול במתחם כבר הושלמה בנייתו ויש בו כבר זרימת מים.

גובה ההשקעה הנדרש בפרויקט הוא כ-119,000₪, ומומחי השמאות מעריכים את הרווח מההשקעה בכ-350,000 ₪ עד 550,000 ₪, המתפרשים כרווח של 400%-300% מההשקעה בפועל. המשקיעים יקבלו תמורת ההשקעה שטח קרקע פרטי רשום בטאבו ולאחר ההפשרה יוכלו למכור את השטח לאחת מחברות הבניה תמורת סכום הגדול פי שלוש ואף פי ארבע מההשקעה. הפשרת הקרקעות לשכונה ולמתחם התפוזים כולו, צפויה בתוך 7-5 שנים כך שהרווח העתידי הצפוי מרכישת הקרקע הינו בטווח קצר יחסית.   

מדוע הוד השרון אטרקטיבית כל כך?

הוד השרון נחשבת לאחת הערים המבוקשות למגורים כמו גם בין היקרות שבהן. המחיר הממוצע לדירה עומד על 2.7 מיליון ₪ שזה מחיר כמעט כפול מדירה ממוצעת בישראל העומדת על 1.5 מיליון בלבד. העיר מציעה לתושביה מגורים עירוניים, הכוללים את כל השירותים, מבני הציבור והנוחות שיש בעיר, יחד עם חיים באווירה כפרית וירוקה הכוללת פארקים ירוקים, גני שעשועים וגינות נוי. גם הגישה לעיר נוחה הודות לכבישים הבינעירוניים הרבים שמקיפים אותה ולתחנות הרכבת שבה. המדד החברתי – כלכלי של העיר לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עומד על 8 בסקאלה של 10, שזהו ציון מהגבוהים ביותר.  

הגידול במספר התושבים, אם כן, אינו מפתיע כמו גם הביקוש הגדל והולך אליה. הקמת מתחם שביל התפוזים צפוי לשלש את מספר התושבים מ-51,000 לכ-150,000. זוגות צעירים ומשפחות חדשות צפויות להצטרף לתושבים הוותיקים של העיר שכבר מתגוררים בה.

חברת IMAX גרופ – החברה המובילה

IMAX גרופ התחייבה למחירים הזולים ביותר במתחם שביל התפוזים והיא אכן עומדת בהתחייבותה. חברות אחרות מציעות השקעות בסכום של כ-100,000 ₪ יותר לפחות. החברה, בעלת ותק ומומחיות בתחום, ידועה ביכולתה ובמומחיותה לאתר השקעות נדל"ן משתלמות במיוחד בארץ ובחו"ל, והיא יכולה להתאים מסלולי השקעות שונים לכל אחד, בהתאם להון העצמי ולרמת הסיכון המבוקשת.

IMAX גרופ מציעה למשקיעים ליווי מקצועי של טובי המומחים לכל אורך הדרך, שקיפות מלאה וביטחונות להשקעה. פרויקט נוף הירקון, בתוך מתחם שביל התפוזים אשר בהוד השרון, זו הזדמנות חד פעמית להשקעה באחת הקרקעות המבוקשות ביותר בישראל. תמורת השקעה נגישה לכל כיס, גם המשקיע הפרטי יוכל להצטרף ולצפות לרווח של פי ארבע בתוך כמה שנים בודדות.

רוצה לשמוע עוד?
השאר פרטים ונציג מטעם חברת IMAX גרופ
יחזרו אליך בהקדם: