• 25 באוקטובר 2020
 דרכים וטיפים לשמירה וטיפוח של עור פנים רענן

דרכים וטיפים לשמירה וטיפוח של עור פנים רענן

כמעט כולנו שואפים לעור פנים מטופח ומיעדיים לכך, הפנים הינם כרטיס הביקור שלנו לעולם, וזה אחד מהדברים העיקריים שאנשים בוחנים בנו, ולכן הטיפוח חשוב מאוד. אנחנו במעריב הבוקר אספנו עבורכם את הדברים העיקריים לשמירה וטיפוח עור הפנים.

מדוע כל כך חשוב להגן על עור הפנים מפני השמש?

חשיפה מוגברת של עור הפנים בשמש הינה אחת מהסיבות העיקריות ביותר להזדקנות מוקדמת של עור הפניםסיבי הקולגן האחראיים למראה של עור הפנים החלק נהרס על ידי קרינה עודפת ההופעות את עור הפנים ליבש ורגישובנוסף לכך נוצר כתמים ונגעי עור שונים

מכיוון שזה על סף הבלתי אפשרי לא לצאת מהבית בשעות השמשהתשובה הטובה ביותר לכך הוא שימוש בתכשירי הגנה מהשמש – והמומלצים ביותר אלו המעושרים בוויטמין שהינו נוגד חמצון טבעיהמסייע בנטרול הרדיקלים שפוגעים בעור הפנים.

תזונה נכונה

מלבד תכשירי הפנים המסייעות לשימור וטיפוח עור הפנים אחד הדברים הנוספים והחשובים ביותר הינו – תזונהלדוגמאמאכלים עשירים המבוססים בויטמן כגוןשקדיםנבט חיטהגרעיני חמנייהאגוזים,ברוקוליתרדמנגו, ועוד רבים וטובים.
בנוסף לכך ויטמין שלוקח חלק עיקרי בחידוש העור מגיע דווקא מהפירות והירקות הכתומים.
מרכיבים תזונתיים אחרים שמסייעים לעור פנים רך ומטופח אפשר לקבל גם דרך תכשירי טיפוח איכותיים.
אם זאת מומלץ מאוד להקפיד במיוחד הקיץ במסגרת תזונה נכונה על שתיית מים מרבית למניעת התייבשות העור (מינימום 10 כוסותואף יותר לאנשים העוסקים בספורט ופעילות גופנית.

מעריב הבוקר | תזונה | טיפוח ותזונה

התאמת קרם הפנים לסוג העור שלך

את הבסיס על שמירת עור פנים חלק ומטופח ציינו בתחילת הכתבהגורם נוסף לכך שמומלץ להוסיף לדברים שכבר למדנו הינו קרם הפנים.וכמו שכתבנו חשוב מאוד שזה יהיה קרם שמתאים לסוג עור הפנים שלך שמנוני,יבשרגישחשוב להקפיד לפני מריחת הקרם על הפנים לנקות את הפנים היטברצוי גם שימוש בסרום לפני מריחת הקרם.

מעריב הבוקר | קרם פנים | טיפוח | טיפוח פנים

הסרת האיפור לפני השינה 

אחד הדברים החשובים במסגרת עולם הטיפוח הוא להסיר איפור לפני השינהלפעמים זה קצת מעיק ומעייף לנקות את הפנים ולהוריד את כל האיפור כשחוזרים הביתה אך זה דבר חשוב מאוד לנקות את האיפור מעור הפנים לפני שאנו הולכים לישון.

הסיבה להסרת האיפור שנקבוביות של עור הפנים נחסמות כאשר הפנים מאופרות ובכך חוסם כניסה של לחות טבעית שחיונית לעור הפנים.