• 25 באוקטובר 2020
 הקול הוא הכל

הקול הוא הכל

1900-72-7007

כמה כיף לחזור הביתה אחרי יום ארוך בעבודה לחיבוק עוטף ומלא אהבה, לאדם ששומע ומגיב, מאזין ומשתף? כמה נעים לשוחח עם אנשים שנמצאים בדיוק במקום שלך ומחפשים את האדם הזה שיבין אותם?

אפליקציות היכרות זה שוק חם אבל זה שוק בשר קשוח. בוחנים אותך לפי הלבן בשיניים, השיער השופע הקוביות שבבטן, והכל זיוף- התמונה מבוימת, הזוויות מתוכננות, החיוך מאולץ והאופי לא עובר. צ'אט קצר, קצת אימוג'יס ויאללה בלגן.

אולי אפשר גם אחרת? אני חושבת שכן!

צ'אטים קוליים ותיבות היכרות הם הזדמנות מופלאה להקשיב לאדם שמולך. במקום לחשב זוויות צילום ורקע שיבדיל אותי מכל שאר גושי הבשר המדהימים שבחוץ, אפשרי להתקשר, לשמוע, להאזין ולהכיר את האדם הנכון לך. לחפש את הקול שיחשוף את היופי הפנימי, האכפתיות, החום והאופי שנחשף בקלות. פתאום למצוא אהבה ללילה או לתמיד זה הרבה יותר קל, הרבה יותר כיף והרבה פחות זיוף.

במקום לעמול שעות וימים על משפט מחץ שיכבוש את כל החתיכים שמעבירים ימינה ושמאלה, במקום להתעסק באובססיביות על החיוך הכי נונשלנטי שהצלחתי להוציא בתמונה אקראית שלקח לי מעל 7955 ניסיונות להיראות טבעית, אפשר להתקשר לקו, להתחבר לצ'אט ולשמוע כאן ועכשיו מי נמצא מולך. איזה משפטי מחץ יש לו כאן ועכשיו, איך הוא מצליח להעביר את החיוך דרך הקו ואיך הוא מצליח להעביר לי בקול שלו את מי שהוא- בלי שטויות ובלי משחקים.

ואז לעבור להבא בתור…כי זה קו טלפון עם המון גברים על הקו שמחפשים להרשים ואם הם רוצים להרשים-מי אני שאמנע זאת מהם?  קולקציית הגברים והנשים שהבינו שהדבר האמיתי נמצא דרך הקול ולא דרך התמונה היא עצומה ואנחנו כאן כדי ליהנות מהדרך.

בין אם אני רוצה למצוא את הגבר הבא שלי להיום בלילה או את האהבה הגדולה של חיי, המקום האמיתי בו ניתן באמת לבחור נכון הוא בקו. ההזדמנויות האינסופיות, המגוון האדיר והאפשרות המדהימה שבהקשה על ספרה אחת בקו הטלפון אני עוברת לבא בתור שילחם לכבוש לי את הלב או את המיטה.

 

להתקשר לקו עכשיו:

1900-72-7007

להתקשר לקו, מהטלפון הנייח בבית או מהנייד שקיים לכל אחד מאיתנו, להתחבר לאדם שבצד השני, לשמוע את דעותיו וחוויותיו ולהכיר את החבר הכי טוב, הבן זוג הכי טוב ולפעמים גם את הטעות הכי גדולה שממנה אפשר ללמוד, לצמוח ולהתפתח.

הקול הוא הכל- הוא האפשרות לבחון את האם האדם נשמע טוב? האם הוא מעניין? האם הוא מלא בתוכן או מלא ב… והאם זהו הבן אדם שמעניין אותי לראות אותו במציאות האמיתית ולא רק במציאות האינסטגרם והטינדר.

מתקשרים לשירות שזמין תמיד, לאורך כל היום לאלה שמחפשים להעביר זמן בבית או בעבודה ו/או כל הלילה שמחפשים להעביר מחוץ לבית או העבודה. להקשיב לתיבות היכרות שגברים ונשים השאירו, להתרשם מהם בזמן הנכון לי או להתקשר ולדבר עכשיו בצ'אט הקולי עם מי שנמצא זמין וממתין לחבר הנפש שישבה את ליבו.  השירות קיים שנים, בעל מוניטין ותיק וכולם זוכים להכיר עולם מלא של אנשים אחרים שנמאס להם מהזיוף ורוצים לשמוע אדם אמיתי בצד השני, כזה שמעוניין בקול אחר. קול של אהבה, חברות ושותפות -קול מלא אמת.

הכי קל, הכי פשוט, הכי זמין והכי אותנטי להתקשר לקו ההיכרויות ולשמוע בתיבה קולית או בלייב צ'אט מי מולך, מה הרצונות שלו, מה היכולות שלו ואיך החיבור בין הקולות שלכם מניב את החברות המופלאה הבאה.

תתקשרו ותתחברו –גברים ונשים נמצאים על הקו ממתינים לכם 1900-72-7007          

השיחה בעלות זמן אויר + חצי שקל (50 אג')