• 25 באוקטובר 2020
 מה משותף למרוקו, איטליה ורפואת הרמב"ם? עצירת נשירת שיער כבר בטיפול השני

מה משותף למרוקו, איטליה ורפואת הרמב"ם? עצירת נשירת שיער כבר בטיפול השני

מתמודדים עם דלילות ונשירת שיער או התקרחות? התייאשתם כבר מכל הטיפולים הרבים והיקרים? יש לנו חדשות מרגשות בשבילכם – טיפול ייחודי ופורץ דרך מבית AnaelLatricoloss נותן מענה מושלם לנשירת שיער עם תכשירים שהוכחו מדעית.

דלילות התקרחות ונשירת שיער הן אחת התופעות הנפוצות ביותר ומיליוני גברים ונשים בעולם סובלים ממנה. התופעה המציקה יכולה לנבוע מסיבות רבות החל ממקור הורמונלי, חוסר ברכיבים תזונתיים, סטרס, חוסר שינה, בעיות רפואיות שונות וכמובן גנטיקה. חברת AnaelLatricoloss מציעה לכם אבחון וטיפול בנשירת שיער והידלדלות שמבוסס על תכשירים ייחודים שהוכחו מדעית. תפסנו את מוטי יפרח מעצב שיער ומומחה בטיפולי נשירת שיער לראיון מיוחד.

שיטה שקיימת כבר 45 שנה עם חומרים שהוכחו מדעית!

המומחה שלנו לטיפולי נשירת שיער- מוטי יפרח הוא דור שלישי לשושלת של מעצבי שיער שהחלו את דרכם עוד במרוקו.

"מקור השיטה הייחודית שלנו הוא במרוקו, במספרה של סבא שלי," פותח מוטי, "שם הוא היה רוקח כל מיני פורמולות ייחודיות וטבעיות על בסיס רפואת הרמב"ם, אני בתור ילד הייתי מבלה את זמני במספרה המשפחתית ולמדתי את כל המתכונים הסודיים. כיום, בתור בעל מספרה, מגיעות אלי הרבה נשים וגם גברים שסובלים מנשירת שיער ובתור הספר שלהם, הם תמיד היו משתפים בתסכול הרב. מהר מאוד הבנתי שיש ביקוש מאוד גדול לטיפול אפקטיבי בתופעה."

מוטי יצא למסע ארוך ומאתגר יחד עם שותפו העסקי אייל בוכבינדר סמנכ"ל תפעול לשעבר בחברת Alma lasers ושבין היתר ייסד והקים 13 חברות בתחומי התמחות שונים ובעל ניסיון עשיר בהקמה וניהול עסקים בין לאומיים. השניים החלו לערוך מחקרים במעבדה למחקר הקרקפת באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה בליווי מיטב רופאי העור וטריקולוגיה והשקיעו את כל האנרגיה בפיתוח אלגוריתם מדויק ומהיר לאבחון וטיפול בנשירת שיער. הם לקחו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם ושילבו אותה עם הפורמולות האותנטיות של משפחתו תוך הוספת חומרים פעילים אשר הוכחו מחקרית וכך למעשה יצרו נוסחה מנצחת ומוכחת מדעית שכבר גרמה למאות אנשים לעצור את הנשירה ולהחזיר את צמיחת השיער.

"תוצאות כבר מהטיפול השני". צילום: AnaelLatricoloss
אבחון מקיף תוך זמן קצר - תוצאות כבר בטיפול השני!

אז שאלנו את מוטי איך הטיפול עובד? "לטיפול יש שלושה שלבים. ראשית אנחנו מתחילים באבחון טריקוסקופי שכולל בדיקה מיקרוסקופית מקיפה. האבחון לוקח 5 דקות בדיוק באמצעות מצלמה – בלי גילוח וכל מיני הליכים פולשניים לא נעימים. בסיום האבחון אנחנו מקבלים דו"ח מלא שמספר לנו היכן הבעיה וכיצד עלינו לטפל. לאחר מכן, מגיע השלב השני בו אנו מתחילים טיפול מתואם אישית שכולל ניקוי יסודי לקרקפת עם חומר שמנקה את החיידקים, לכלכוך ורדיקלים כשהמטרה היא להגיע לזקיק ולהעניק לו יותר חיים. לאחר מכן אנחנו מעסים את הקרקפת עם תכשירים בלעדיים שעשויים מחומרי גלם שמגיעים אלינו ממרוקו, ארצות הברית, צרפת ואיטליה ומבוססים על ויטמינים, שמנים אתרים, מולקולות ועוד. הטיפול מעורר את זקיקי השיערה, מאיץ את זרימת הדם ומעבה את שכבת העור של הקרקפת ובאופן זה השיער מפסיק לנשור.   

"אנחנו גאים להביא את המהפכה הזו גם לישראל," מסכם מוטי, "אין לנו לקוחה אחת שיצאה מאוכזבת מהטיפול הזה ואני מקווה שעוד ועוד אנשים שסובלים מדלילות ונשירת שיער או התקרחות יוכלו סוף סוף ליהנות משיער בריא, מלא ברק ומלא." 

את הטיפול תוכלו לבצע במרכז לעיצוב שיער של מוטי יפרח וליהנות מאבחון ויעוץ טריקוסקופי חינם!