fbpx
  • 30 ביוני 2022
 הפטנט הישראלי שמצמיח שיער טבעי – ככה תראו עם שיער רב יותר ועבה יותר

הפטנט הישראלי שמצמיח שיער טבעי – ככה תראו עם שיער רב יותר ועבה יותר

סטארט-אפ ישראלי הנלחם בדלילות שיער ובהתקרחות מתחייב על תוצאה ברורה: שיפור כמות השיער ועוביו או שתקבלו את כספכם בחזרה!

30% שיפור מצרפי בכמות השיער ובעוביו בתוך 4 חודשי שימוש. זה המינימום המובטח לנשים ולגברים המתעניינים במכשיר החדשני הנקרא הריג'ן. מכשיר לטיפול ביתי, פרי פיתוח טכנולוגי של פרופ' דב אינגמן, פרופסור בגמלאות, מרצה לשעבר לפיסיקה גרעינית בטכניון. מאחורי המיזם עומדת חברת הסטארט אפ הישראלית "פילוג'יקס" ושיווק המוצר בישראל מתבצע ע"י חברת "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות". המכשיר, בעל אישורי בטיחות בינלאומיים ממכון התקנים, הוכח מחקרית ואושר לשימוש ע"י משרד הבריאות.

"דימדיקו" טכנולוגיות רפואיות בע"מ, החברה המשווקת של מכשיר ההריג'ן בישראל, כל כך בטוחה ביעילות המכשיר, עד שהיא מבטיחה 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי. ללקוחות מתבצע אבחון לבחינת הפוטנציאל ולאחריו בדיקה ממוחשבת הבוחנת את כמות ועובי השיער הקיים. רוכשי המכשיר נהנים מהבטחת תוצאה ומוזמנים לאחר 4 חודשי שימוש יומי לבדיקה זהה שניה. היעד שהובטח לא הושג? החזירו את המכשיר וקבלו את כספכם בחזרה.

שיפור מצרפי של 30% בכמות וצפיפות השיער – החזר כספי בהיעדר תוצאות

כדאי לדעת שחברת דימדיקו מתחייבת בפני לקוחותיה על 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי! לפני תחילת הטיפול – לקוחות שרוכשים את המכשיר עוברים ואבחון ממוחשב ללא עלות. המערכת סורקת את השיער ומחשבת את הכמות ואת העובי באזור שנבחר. לאחר 4 חודשים של שימוש במכשיר, הלקוחות חוזרים למעבדה של דימדיקו לבדיקת ביקורת זהה לאבחון הראשון. במידה ונראה שהשיפור המיוחל לא מושג – הלקוח רשאי להחזיר את המכשיר לחברה ולקבל את כספו בחזרה.

"מתוך הגינות ויושרה מקצועית, בחרנו להעניק לאלפי הגברים והנשים שניסו ולעיתים אף נכוו משיטות טיפול בבעיות דלילות שיער והתקרחות, את הזכות לרכוש את המוצר בראש שקט" מסביר מנכ"ל החברה אהוד רפאלי.

אודות הטכנולוגיה החדשנית שבמכשיר

המכשיר נמכר אך ורק ללקוחות שעברו אבחון במעבדת דימדיקו טכנולוגיות רפואיות הממוקמת ברמת השרון ונמצאו מתאימים למדדים שקבעה החברה: צפי אמיתי ל-30 אחוזי שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש. המכשיר פשוט וקל לתפעול, מעניק לרוכשים את היכולת והזכות לטפל בעצמם בבית, במשרד או בכל מקום אחר, מאפשר רצף טיפולי ללא תלות בדבר וכל זאת ללא תופעות לוואי. שימוש במכשיר ההריג'ן מפעיל שלושה מנגנוני ריפוי בכל טיפול לשורשי השיער ולקרקפת. התוצאה: בלימת הליך ניוון הזקיקים, הגברת פעילות מנגנוני השיקום העצמי – הגברת הזנה והזרמת חמצן ודם לזקיקי השיער ושיקום ועיבוי עור הקרקפת המובילים לצמיחה מחודשת של שיער, לעיבוי השיער הפלומתי ועיבוי מקביל לשיער הקיים, לשיקום זקיקי השיער ולשיפור מראה השיער.

דלילות נשית או התקרחות גברית

אחת התכונות הבולטות של המכשיר, שהביאה לאלפי מכירות של המכשיר לנשים וגברים בישראל ולרמות ביקוש ושביעות רצון מהגבוהות בתחום, הוא יכולתו לטפל בדלילות שיער נשית המתאפיינת לרוב באזור השביל המרכזי של השיער ולעיתים בקודקוד הראש לעומת ההתקרחות הגברית המאופיינת באבדן שיער באזור המפרצים והפדחת. לאחר האבחון המוודא את מצב צמיחת השיער, המוכיח מעל לספק סביר שאכן ניתן לשפר את עובי השיער וכמות השיער, מקבל הלקוח מסמך הבטחת תוצאה ברורה כחלק בלתי נפרד מהליך הרכישה. לאחר 4 חודשי שימוש יומי קבוע מגיעים אלה לאבחון חוזר בו נבחנת התוצאה בצורה אמפירית, באופן ממוחשב מדיד ומדויק, המשווה את המצב הקיים אל מול המצב בבדיקה הראשונית שנערכה ללקוח. היה והתוצאה נמוכה מ30% של שיפור המצרפי, מוזמן הלקוח להחזיר את המכשיר ולקבל את כספו בחזרה.

לאבחון חינם ולווידוא אם גם את ואתה יכולים להגיע לשיפור של 30% בכמות והשיער ובעוביו בתוך 4 חודשי שימוש יומי השאר/י את פרטיך ונשמח להזמינך לאבחון ללא התחייבות מצדך.