• 11 בנובמבר 2019
 סובלים מ"סנטר כפול"? יש פתרון, והוא מהפכני: תכירו את הליפוליזיס

סובלים מ"סנטר כפול"? יש פתרון, והוא מהפכני: תכירו את הליפוליזיס

יש לכם "סנטר כפול", שגורם לכם להיראות מלאים ומבוגרים יותר? הדיאטה לא עוזרת? יש מה לעשות: ליפוליזיס - שיטה חדשנית של הזרקות ממוקדות להמסת שומן - תעלים את התופעה כמעט לחלוטין. ההליך מתבצע במקצועיות המרבית במרכז "ארט מדיקל" החדשני בראשון לציון, המתמחה בפתרון בעיות אסתטיות. הטכנולוגיות והמכשור המתקדמים בעולם, יחד עם מיטב הרופאים הבכירים בתחום, יחזירו לכם את הביטחון, המראה הצעיר והחיוך
אם יש לכם מה שמכונה בפי העם "סנטר כפול", ואתם נראים מלאים יותר ומבוגרים יותר ולא ממש מרוצים מהמצב – אתם בחברה טובה. עשרות אלפי גברים ונשים בישראל סובלים מסנטר כפול, תופעה הנגרמת מסיבות שונות: הגיל הוא הגורם השכיח ביותר. סנטר כפול הוא תופעה נפוצה אצל אנשים רבים מעל גיל 40, שכן השומן בגיל מבוגר מתפזר באופן לא שווה בגוף ולעתים רבות מתמקד גם באיזור שמתחת לסנטר. גם עלייה במשקל בשל תזונה עתירת שומנים היא סיבה שכיחה, הגורמת להצטברות שומן נקודתית מתחת לסנטר. גם שינויים הורמונליים או תרופות מסוימות, כגון סטרואידים, יכולים ליצור סנטר כפול.
פעמים רבות דיאטה לא עוזרת לשיפור המצב, ואף להיפך, שכן ירידה משמעותית במשקל עלולה לגרום לרפיון העור מתחת לסנטר, כך שבכל מקרה, מראה הסנטר הכפול לא ייעלם.
הסיכוי להצטברות חדשה של שומן באיזור המטופל הוא אפסי. קרדיט- photodeposit

אז מה עושים? מכירים את השיטה החדשנית להמסת שומן מתחת לסנטר:
ליפוליזיס – המסת שומן בזריקה.
מדובר בזריקות תת-עוריות של תרכובות פרמקולוגיות, שהן למעשה חומרים ממיסים פעילים, הגורמים להרס רקמת השומן: החומרים האלה גורמים לשומן להפוך בהדרגה לנוזל, עד שהוא נמס ונעלם. מערכת הלימפה ומערכת השתן דואגות לסלק את השומן המומס מהגוף באופן טבעי תוך שבועות בודדים. כל כך פשוט, כל כך גאוני!

זאת ועוד: הסיכוי להצטברות חדשה של שומן באיזור המטופל הוא אפסי, שכן הטיפול מפחית באופן דרסטי את מספר תאי השומן במקום, ולא רק את הנפח שלהם.
יש להדגיש כי הטיפול אינו מהווה תחליף לדיאטה מאוזנת, והוא מיועד רק להמסת אזורי שומן קטנים ועקשניים בגוף (אינו מתאים לנשים בהריון).
טכניקת הליפוליזיס נולדה באיטליה כבר בשנות ה-80, אך מאז עברה דרך ארוכה של שדרוג ופיתוח והפכה, כאמור, לשיטה ייחודית וחדשנית – ללא ניתוח, ללא הרדמה, ללא כאבים, ללא צלקות, ללא צורך בזמן החלמה, ועם תוצאות מדהימות. בהחלט תשובה מהפכנית להמסת השומן הקלאסית, הכרוכה בהליך פולשני ובכאבים.

0 Reviews

Write a Review