• 11 בנובמבר 2019
 איך להצעיר את עור הפנים באופן טבעי, ללא ניתוח ומבלי לפגוע ברקמות של הגוף.

איך להצעיר את עור הפנים באופן טבעי, ללא ניתוח ומבלי לפגוע ברקמות של הגוף.

ישנם המון סוגי טיפולי הצערת פנים בימינו, אבל אחד מהם הוא המתקדם ביותר - פלזמה ליפטינג – טיפול קצר עם התאוששות מהירה, ללא פגיעה ברקמות הקיימות וללא פיגמנטציה. והמחיר – זול בהרבה מטיפולים אחרים.

אנשים רבים נלחמים בקמטים ובתהליכי ההתבגרות של הגוף, וישנם המון טיפולי הצערה שנותנים מענה לצורך זה. אחד מהטיפולים האלה פותח מדעית והוא המתקדם ביותר היום בשוק הצערות הפנים – "פלזמה ליפטינג".

איך זה עובד?

מדובר בשיטה חדשה, בה משתמשים בגרמניה, אנגליה, קנדה, דרום קוריאה וישראל – המאפשרת את הידוק העור במקומות שונים בגוף מחומר הנמצא בגוף שלכם. רשת המרפאות Sun Clinic היא רשת האסתטיקה הראשונה בישראל שהחלה בטיפולי פלזמה ליפטינג, ולכן רופאיה כבר הספיקו לצבור את הניסיון ההכרחי, על מנת לבצע את הטיפולים על הצד הטוב ביותר.

השיטה מאפשרת לרופאים להפוך את הפלזמה בדם לג'ל בלי תוספת תרופות. באמצעות תהליך ההתחדשות ההדרגתית של העור ניתן למלא קמטים, להחליק את העור ולטפל בחוסר אחידות בפנים – כמו שקעים על הלחיים ומתחת לעיניים, קו הלסת ועוד. הלכה למעשה, מדובר בשינוי מהותי של עור הפנים – וכל זאת, כאמור, מחומר המופק מהגוף עצמו.

מהיר, קל וללא תופעות לוואי

היתרון המובהק בשיטה טמון בכך שהיא לא רק יעילה לטווח ארוך ואפקטיבית להחלפת תהליכים כירורגיים – אלא גם נטולת כאב. הטיפול קצר (כ-30 דקות בלבד) ואינו מלווה בתופעות לוואי משמעותיות. אם בעבר היה צורך בהרדמה מקומית, בשיטה החדשה מתבצעות זריקות עם מחטים רכות, קטנות וכמעט בלתי מורגשות. בטיפול הפלזמה אין פגיעה ברקמות הקיימות והשיפור במראה העור הוא דרמטי, ההתאוששות מהירה ולא כרוכה בהפסד ימי עבודה. ולטיפול אחוזי הצלחה גבוהים והוא מתאים גם לבעלי עור כהה – שחלק מטיפולי הצערת הפנים האחרים גורמים להם לפיגמנטציה.

 

התוצאה של טיפול הפלזמה מידית והיא מחזיקה לטווח ארוך, לעתים אף למעלה משנה, בניגוד לטיפולים אחרים שמחזיקים למספר חודשים מועט. אפילו כשמגיעים לטיפול נוסף בתום התקופה אין צורך בחידוש מאסיבי של הנפח, אלא כמויות קטנות בהרבה.

לשלם פחות, לקבל יותר

כשמדובר בטיפולי הצערה, המחיר עלול להרתיע, אולם טיפולי הפלזמה מהווים הפתעה נעימה, במיוחד עבור אלה הזקוקים לתיקונים משמעותיים, מאחר שעלותו של ג'ל הפלזמה נמוכה יותר ממילוי סינתטי. בהתחשב בכך שמדובר באמצעי הטיפול המתקדם ביותר בתחום הרפואה האסתטית, העסקה משתלמת גם כלכלית וגם מבחינת התוצאה המתקבלת.

מגיע לכם ולעור שלכם להרגיש צעירים, חלקים ורעננים. צרו כעת קשר לטיפול ארוך-הטווח ובעל התוצאות המידיות בפלזמה.

0 Reviews

Write a Review