fbpx
  • 13 באוגוסט 2022
 צעד וחצי מקריירה מזהירה – מדריך כדורסל

צעד וחצי מקריירה מזהירה – מדריך כדורסל

ילדים וצעירים רבים צופים בהצלחות הישראליות בעולם בענף הכדורסל, מבקשים להתפתח בתחום, ולכן קיים כיום ביקוש גבוה למאמני כדורסל. קורס של שלושה חודשים במכללה מוכרת מאפשר לחובבים לפתח קריירה של מאמני כדורסל לצעירים, וליהנות ממקצוע שהוא גם מתגמל וגם מהנה ומספק

דני אבדיה, עומרי כספי, ההצלחות של מכבי תל אביב בגביע אירופה וההישגים המצוינים של נבחרות העתודה והבוגרים באליפויות בחו"ל, גרמו להתעניינות גבוהה בענף הכדורסל בקרב ילדים ונערים, שלא מסתפקים בישיבה וצפייה בערוצי הספורט, אלא משחקים במגרשי הכדורסל הסמוכים לביתם. הוריהם מעודדים את התחביב הספורטיבי, ומבינים את החשיבות הגדולה שבהשקעה באימונים של ילדיהם.

ביקוש גבוה למאמני כדורסל

בעקבות רצונם הגובר של ילדים ונוער להתמקצע ולשחק כדורסל, כך, מאמני כדורסל הם "מצרך מבוקש" כיום. ניתן לראות כיום בכל פארק ומגרש פעילויות הכוללות אימונים אישיים של שחקנים צעירים.
גם מחלקות הנוער ברחבי הארץ עוברות מהפך וגדלות, ומחפשות כל העת אנשי מקצוע איכותיים.
וכאן, כל חובב כדורסל שיודע לחלום בגדול יכול להשתלב ולפתח קריירה כשכיר או עצמאי, כמאמן אישי או קבוצתי. קריירה בתחום הדרכת הכדורסל היא קריירה יציבה עם הצלחה כלכלית ובנוסף – עם סיפוק רב.
מאמני הכדורסל מלווים את הצעירים משלב הילדות ועד לליגות המקצועניות, ויש להם השפעה על התפתחות הילדים הן בצד המקצועי והן בצד המנטלי והערכי.

אפשר להתחיל כבר בגיל 16

בתחום יכולים לעסוק רק מי שלמדו קורס במוסד מוסמך ועברו הכשרה מקיפה, שבסיומה הם מקבלים תעודת הסמכה המאפשרת להדריך ילדים עד גילאי 16, הן במסגרת קבוצתית והן במסגרת אימונים אישיים.
למי שמעוניין לאמן בוגרים – קורס מאמני כדורסל לבוגרים ניתן לעבור רק לאחר הכשרה של מדריך כדורסל לילדים עד גיל 16.

הכשרה מקיפה של מדריכי כדורסל ותעודה, מעניקה מכללת RUN TO SUCCESS, מהמובילות בישראל בתחום הכשרת מאמני ומדריכי כדורסל. המכללה מציעה את המרצים המבוקשים והמובילים בתחום, ומתקנים ברמה הגבוהה ביותר.
תכנית הלימודים אשר נמשכת שלושה חודשים (ניתן ללמוד בקורס מרוכז של חודש וחצי בקיץ), כוללת למידה עיונית ומעשית, יחס אישי וליווי בכל תקופת הלימודים ולאחריה, סיוע במציאת עבודה, ובנוסף – כלים להצלחה לעבודה הן כשכיר והן כעצמאי בתחום.
מחיר הקורס אטרקטיבי ומשתלם, ובנוסף – הלימודים מוכרים למענקים של חיילים משוחררים.

מה הם היתרונות של קורס מדריכי כדורסל במכללת Run to success?

מכללת RUN TO SUCCESS קיימת למעלה מ-6 שנים, ובאמתחתה מאות בוגרים בתחומי הכשרות הספורט. אורי שקד, מנכ"ל ובעלים של המכללה, מספר: "אנחנו שמחים להכשיר את דור העתיד של מדריכי ומאמני הכדורסל בישראל. 

הקורס שלנו הוא פלטפורמה מדהימה לכניסה לתחום, תוך שילוב של כל האלמנטים המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ודגש רב על הצד הערכי הכרוך באימון והדרכת ילדים ובני נוער. בין בוגרי הקורס שחקני כדורסל  מוכרים רבים שבחרו בנו כמקפצה לצעד הבא בקריירה שלהם".

מלב הפן המקצועי שהוא ברמה הגבוהה ביותר, כאמור המכללה דואגת להעניק מעטפת לבוגרים שתסייע להם להשתלב בתחום. "אנחנו בית לפיתוח מקצועי ועסקי לכל תחום האימון, וסטודנט שמסיים אצלנו ייהנה מכל הידע והכלים הנדרשים לקריירה מוצלחת בתחום", מוסיף שקד.

כל הנתונים מצביעים על הצלחה. מדובר בקריירה לאורך שנים רבות עם פוטנציאל הכנסה משמעותי הן כהכנסה עיקרית והן משלימה. הן כשכירים והן בעצמאיים. רבים הבינו את הפוטנציאל הכלכלי שיש בתחום ועוסקים כיום בהעברת אימונים אישיים ופיתוח שחקנים צעירים. וזוכים לסיפוק ממקצוע מהנה ומתגמל.

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם מכללת RUN TO SUCCESS יחזרו אליך בהקדם: