fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ותחילת החזר לאחר שנה, בלי לפגוע במסגרת העו"ש

הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ותחילת החזר לאחר שנה, בלי לפגוע במסגרת העו"ש

חברת max – מהבולטות בתחום האשראי החוץ בנקאי מציעה ללקוחות כל הבנקים הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ופריסה עד 60 תשלומים. תוכלו להתחיל להחזיר את הקרן על ההלוואה עד שנה לאחר קבלת הכסף לחשבון הבנק, והזכאים יכולים לקבל ריבית זולה יותר מזו שיציע להם הבנק. אז למה לקחת הלוואה מחברת האשראי ולא מהבנק? כל הפרטים בכתבה

כמעט כל אחד בימינו מכיר את הרגע בו הוא לא יכול לממש את שאיפותיו בגלל קושי בתזרים מזומנים ומועקה כלכלית. בין אם זה ללמוד את מה שתמיד חלמנו עליו, בין אם זה לממן את האירוע המשפחתי שכל כך חיכינו לו, לשלם לגני הילדים או – שלא נדע – לממן טיפול רפואי חשוב. אז תמיד אפשר ללכת למנהל הבנק, לבלות אצלו שעות ולפעמים ימים על מנת לקבל את הסכום המדויק שאותו אנחנו צריכים כדי להגשים את החלום. וגם לאחר שקיבלנו את האישור להלוואה – צריך מיד להתחיל להתחיל להחזיר אותה. 

בדיוק בשביל זה ישנו פתרון שכבר רבים מאיתנו מכירים – הלוואה חוץ בנקאית.

תחרות גבוהה – יתרון לצרכנים

באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר במטרה לשנות את חוקי המשחק, בו נשמרים נתוני היסטוריית האשראי של אזרחי המדינה. אם עד כה רק הבנקים החזיקו במידע על היסטוריית האשראי של הלקוחות שלהם, ובהתאם לכך הציעו להם הלוואות, הרי שכעת גם גופים פיננסיים חוץ בנקאיים יוכלו להיחשף למידע זה, בכפוף להסכמת הלקוח כמובן. מהלך זה צפוי להפוך את ענף ההלוואות לתחרותי וכדאי מאוד לצרכנים. 

אז למה בעצם לקחת הלוואה חוץ בנקאית מחברת אשראי?

קודם כל, בניגוד להלוואה הבנקאית, הלוואה מחברת האשראי אינה משפיעה על האובליגו (כלומר: על סך ההתחייבויות שלכם מול הבנק ועל מסגרת האשראי) ואינה מכבידה על ההתחייבויות מול הבנק. שנית, אם פשוט תלכו לבנק ותקבלו את ההלוואה הראשונה שמציעים לכם – אתם לא באמת מנצלים את התחרות שיש בשוק ולא יכולים לדעת אם יציעו לכם הצעה טובה יותר במקומות אחרים.

בנוסף – התהליך קל, זמין ומהיר. אין צורך בביטחונות או ערבים, אין צורך להתמודד עם בירוקרטיה של הבנק ואין צורך אפילו להגיע לסניף – מדובר בהלוואה שניתן לקבל לאחר בדיקת זכאות באתר אונליין או מנציג בשיחת טלפון. את התשובה לזכאותכם להלוואה תקבלו באופן מיידי, ולא תצטרכו לחכות לאי אלו אישורים. הזכאים להלוואה מקבלים את הכסף תוך 3 ימי עסקים מיום החתימה על הטפסים ישירות לחשבון הבנק!

כאשר לוקחים הלוואה מחברת האשראי, אתם מחזירים את ההלוואה לפי היכולות שלכם – אתם קובעים מתי להתחיל להחזיר את ההלוואה ולכמה תשלומים תרצו לפרוס אותה (ואפשר להתחיל להחזיר את ההלוואה גם שנה אחרי קבלת הכסף!). בנוסף, ההלוואה אינה יושבת על מסגרת העסקאות של הכרטיס אלא מדובר במסגרת אשראי נוספת.

אתם בטח חושבים לעצמכם "החזר על הלוואה כזו שמתחילים להחזיר אחרי שנה היא בטח בשמיים". אז זהו, שלא. אתם תופתעו לגלות שלפעמים היא יכולה להיות יותר נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. זה כל היופי בתחרות. כך לדוגמה max מציעה ללקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי (אפילו אם אתם לא מחזיקים בכרטיס max) הצעה להלוואה אטרקטיבית יותר מהבנק בהנחה של 1% עד גובה של ריבית מינימלית בשיעור פריים + 3.5%, בהצגת מסמכי ההצעה שהתקבלה מהבנק.

max – הלוואה שהולכת לקראתכם

בכל הקשור להלוואה גמישה ומתחשבת, max הם החלוצים בתחום. max הייתה החברה הראשונה שהציעה דחייה של עד שנה בהחזר הקרן [מקס – יש לעמוד על נכונות הנתונים]. כיום ההלוואה של  max ניתנת לכל מטרה עם אפשרות של דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים:

  • דחיית ההחזר עד לחצי שנה בתשלום ריבית גישור בעת תחילת ההחזר
  • דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור מידי חודש

עיקרי ההלוואה של מקס:

  • הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ועד 60 תשלומים
  • ניתנת בנוסף למסגרת העו"ש בבנק
  • הזכאים יקבלו הלוואה הזולה ב1% מהצעת הבנק עד ריבית מינימאלית של פריים +3.5%
  • תהליך קל ופשוט ללא בירוקרטיה והמתנה מיותרת
  • בדיקת זכאות מיידית וקבלת הכסף לחשבון בתוך 3 ימי עסקים
  • אין צורך בביטחונות או ערבים
  • אפשר להתחיל להחזיר מתי שתרצו – מחודשיים ועד שנה.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | כפוף לאישור ותנאי החברה | הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח | ההטבה בהצעת ההלוואה תינתן עד ריבית מינימום של פריים+3.5%, בכפוף להצגת פרטי הצעת ההלוואה שהתקבלה מהבנק

רוצים לקבל הלוואה מ – max? השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם ויבדוק את זכאותכם!