fbpx
  • 14 באוגוסט 2022
 קבלו טיפ: טלפון אחד. זה כל מה שצריך כדי  להרוויח את הכסף שלכם

קבלו טיפ: טלפון אחד. זה כל מה שצריך כדי להרוויח את הכסף שלכם

"אנשים לא מאמינים כמה כסף שוכב אצלם ב'מגירה', כלומר - במס הכנסה", אומר אמנון מקייטן, רואה חשבון, שהקים לפני 18 שנה את חברת "טיפ לשכיר", העוסקת בהחזרי מס ומתגאה בעשרות אלפי לקוחות מרוצים. בדיקת הזכאות להחזר היא בחינם, אין צורך להתייגע באיסוף מסמכים, והתשלום לחברה מתבצע רק לאחר שכל הכסף כבר הגיע לחשבון הבנק שלכם. "הרווחתי לא רק כסף", מעיד אחד מלקוחות "טיפ לשכיר"- שף במקצועו, "אלא גם קשר עם אחד המשרדים היותר מקצועיים בארץ בתחום הזה"

"לכל העובדים שלנו יש ניצוץ בעיניים", אומר בסיפוק אמנון מקייטן, רואה חשבון שהקים בשנת 2001 את חברת "טיפ לשכיר", העוסקת בהחזרי מס. "כשאני רואה את הניצוץ הזה גם אצל הלקוחות – אני יודע שהצלחנו".

את הניצוץ וההתלהבות בעיני הלקוחות רואים בחברה מדי יום ביומו. "אנשים פשוט לא מאמינים כמה כסף שוכב אצלם ב'מגירה', כלומר במס הכנסה", אומר מקייטן. "לכ-90 אחוז מהשכירים במדינת ישראל מגיע החזר מס. רבים כלל לא יודעים על זה. מי שיודע, חושש ליצור קשר בעצמו עם רשויות המס, גם בשל ההליך הבירוקרטי, הדורש, בין היתר, איסוף מסמכים מייגע, ולפעמים גם בשל הפחד שבסוף הוא ייאלץ לשלם עוד מס".

כאן נכנסת לתמונה חברת "טיפ לשכיר", שמעניקה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר, ומבצעת את ההליך באופן מקצועי לעילא, פשוט ויעיל. מן הסתם, אין לכם כוח להתחיל לאסוף את כל ה"ניירת" ואולי זו אחת הסיבות שבגללה נמנעתם עד עכשיו מלהתחיל בתהליך כלשהו של החזרי מס. ב"טיפ לשכיר" לקחו בחשבון את החשש הלגיטימי הזה: החברה חוסכת לכם את הצורך להתעסק בעצמכם בכל המסמכים הנדרשים. היא זקוקה מכם רק לייפוי כוח ופונה בעצמה לגופים המתאימים, לשם לקבלת המסמכים. 15 אנשי מקצוע אחראים על איסוף המסמכים הרלוונטיים ועל בדיקה מעמיקה ומדוקדקת, ורק לאחריה מוגשת הבקשה להחזר. פשוט, מקצועי ויעיל – כבר אמרנו?

"הגעתי אליכם לאחר שניסיתי להגיש דוחות למס הכנסה לבד, ולא כל כך צלח.
כתב לחברה יוסי ארביב, מנהל מוקד מכירות. "באתי אליכם עם השומות, וראו זה פלא – הצלחתם להשיג לי סכום מכובד של אלפי שקלים .אני מבקש להודות לכם על המומחיות והאליפות שמלוות ביחס אישי ושירות מעולה".

ואם בסוף יתברר שלא מגיע לנו כסף? אתם ודאי שואלים את עצמכם. לא קיבלתם – לא קרה כלום. ב"טיפ לשכיר" תהליך בדיקת הזכאות להחזר הוא בחינם. אם נמצאתם זכאים להחזר מס (והסיכוי לכך הוא גבוה ביותר) – תשלמו ל"טיפ לשכיר" רק לאחר שכל הכסף ממס הכנסה יגיע לחשבון הבנק שלכם.

כך תוכלו ליהנות מסכום כסף שכלל לא ידעתם על קיומו. בהחלט מצב של WIN-WIN.
"טובת הלקוח היא במקום הראשון אצלנו", אומר מקייטן, שבנוסף ללימודי ראיית החשבון, הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת בר אילן. מקייטן עבד כשכיר מספר שנים כרואה חשבון וכחשב בחברות שונות במשק, "עד שיום אחד "נכנס לי הג'וק", הוא מספר. "רציתי להקים משהו משל עצמי, שיעשה טוב לאנשים, בשילוב עם הידע והמומחיות שרכשתי".

המשרד הקטן שהקים בראש העין גדל לחברה מצליחה, הנותנת שירות בכל רחבי הארץ, עם צוות שמתאפיין, כאמור, במקצועיות וברמת שירות לעילא. במהלך השנים טיפלה "טיפ לשכיר" בעשרות אלפי לקוחות מרוצים וכיום היא מתגאה ב-90 אחוז לקוחות חוזרים, שמרביתם מצטרפים בעקבות המלצה של לקוח קיים.

"בחרתי במקום הנכון ואני לא מתכוונת להחליף אתכם לעולם", מעידה אורית גבע, מורה למתמטיקה מהוד השרון.  "מעבר למקצועיות, אתם צוות שירותי ואיכפתי ביותר! המענה מכם תמיד מספק, ועם המון רצון טוב ורוחב לב".

טלפון אחד, זה כל מה שצריך. התקשרו: 1-700-701-705. אתר: https://tip-l.co.il/

עוד באותו נושא