fbpx
  • 22 ביוני 2021
 לצאת לדרך חדשה עם משמעות בעזרת אימון אישי- Coaching

לצאת לדרך חדשה עם משמעות בעזרת אימון אישי- Coaching

אם גם אתם מרגישים שיש בכם עוד פוטנציאל לא ממומש וחלומות שעדיין לא הגשמתם, או אתם רוצים להצליח מקצועית ולהרוויח טוב יותר ? רובנו שקועים בהישרדות היומיומית בלי להיות מודעים כי החלומות הללו בהישג ידינו, ושניתן להתקרב ולהגשים אותם בעזרת קורס של אימון אישי. ד"ר מגי בן יהודה פיתחה שיטה ותוכנית אימונים שמתאימה לכל אחד, והקימה בית הספר להכשרת מאמנים כיוונים – לדרך עם משמעות .

ד"ר מגי בן יהודה מנחה באקדמיה מעבירה הרצאות וסדנאות לעסקים ולאנשים פרטיים וכמובן מאמנת יחידים וקבוצות. היא מומחית באימון אישי , עסקי, אימון לזוגיות,  וכן פיתחה קורס ייחודי לסטודנטים הכולל אימון אישי והקניית מיומנויות למידה הכולל הרצאות ומפגש שבועי עם מאמן מלווה .

האימון האישי הוא אסטרטגיה ותוכנית פעולה שמביא את המתאמן למימוש יכולותיו

לאחר 10 שנות קבע בתפקידים שונים ו 15 שנים של ניהול עסק עצמאי מגי החליטה לחפש שינוי שיהווה את המהות לשמה היא שואפת בחיים. זה התחיל כשמגי נחשפה אל האימון והייעוץ הארגוני כשעבדה בכפר הילדים בכרמיאל,ושם בעזרת ליווי, הכוונה וייעוץ נכון , הילדים הגיעו להצלחות גדולות ומגי הרגישה תחושת סיפוק אדירה ובזכותם הבינה שזהו הייעוד שלה. מגי החלה את לימודי האימון  בשנת 2005 ומשם התקדמה להכשרות שונות כגון אימון עסקי , אימון לזוגיות ואימון למבוגרים,  ובני נוער בעלי ADHD. לאחר 7 שנים של אימונים מסוגים שונים בשנת 2010 הוכשרה כמאמנת מקצועית וסופרוויזרית באימון דבר שהקנה לה את היכולת ללוות מאמנים חדשים בתחילת דרכם.

בשנת 2017 סיימה את לימודי הדוקטורט כאשר המחקר הייחודי שלה עסק באימון אישי אקדמי בו חקרה את תרומת האימון האישי על העצמת לומדים, פיתוח המסוגלות העצמית שלהם והצלחתם בלימודים.

מגי מספרת "בחזון שלי באימון אני שואפת לראות אנשים מאושרים יותר שמחים ומחייכים, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח – להסתכל במראה ולראות את הטוב, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם, זה שיח יומיומי והשאיפה שלי שכולם ידברו את השפה האימונית ,כי זה מקדם את המטרות שכל אחד יכול להציב לעצמו ."

מגי מספרת שהיא הייתה שם בעבר בנדנדה הזו של החיים בין הצלחות לכישלון קשה וכואב, בין אושר זוגיות ומשפחה לאובדן ושכול ורק בזכות היכולת הזו לראות את הטוב, להאמין בחיים היא מספרת "יכולתי להמשיך קדימה בלי לוותר לעצמי ולשקוע בייאוש".

"את היכולות האלה, החשיבה החיובית וההסתכלות על החיים ממקום מקדם אני רוצה להעביר לכל המתאמנים והלומדים שלי".

מגי מאמינה בכל ליבה ביכולתה של החשיבה החיובית ושינוי הסיפור הפנימי שלנו לחולל מהפכים בחיינו.

לפני כשנתיים מגי הוציאה את ספרה "- רגע לפני מדרגות הרבנות" – הספר לשימור הזוגיות בספרה היא כותבת על איך לשמר ולעבוד על הזוגיות, וגם כלים להעצמה אישית. מגי מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלה הן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלה בחיי היום יום. 

"לאחר 14 שנים בתוך האימון עם יותר מ 2500 שעות אימון אישי ואימון לקבוצות רציתי להתפתח ולעזור לכמה שיותר אנשים" מגי החליטה לפתוח את בית הספר להכשרת מאמנים הראשון בכרמיאל בו יוכלו אנשים לאפשר לעצמם לרכוש את מקצוע האימון האישי, ולהעניק לעצמם פיתוח ומודעות על ידי סדנאות שונות.

היום בעידן החדש נפתחו בבית הספר תוכניות הכשרה  סדנאות הרצאות וקורסים אונליין המלווים בצורה  מקצועית ע"י מאמנים מוסמכים בזום, וזאת במפגשים אחת לשבוע ותהליכי אימון אישי ללומדים עד לסיום הקורס.

בקורסים ישנה הקפדה יתרה על תהליך מקצועי ביחד עם חווית למידה מעצימה.

בית הספר מורכב מצוות של מרצים ומאמנים מוסמכים, מקצועיים ובכירים המוכרים ע"י לשכת המאמנים ונמצאים בעולם האימון שנים רבות, בנוסף בית הספר מקיים קורסי הכשרת מאמנים, סדנאות העצמה לאוכלוסיות שונות ומגוונות, ימי עיון לארגונים, קורסים בארגונים שונים בתחומי ניהול זמן, עבודת צוות, אסרטיביות ניהולית ועוד.

מתאמנים מדווחים כי האימון חיזק את הביטחון העצמי , שיפר את הרגשתם הכללית לגבי חייהם, שיפר את מערכות יחסים שלהם עם הסביבה – בעבודה, בזוגיות ובמשפחה.
בנוסף מתאמנים רבים הצליחו לחולל את השינוי המבוקש ועברו מעבודה לקריירה מעניינת, מבדידות לזוגיות טובה ומעצב לשמחה.

לקורס הכשרת המאמנים ישנם 2 שלבים:

השלב  הראשון- שלב ההכשרה- מעניק ידע בכל תחומי האימון הנדרשים תוך שיפור ושידרוג מיומנויות בינאישיות המאפשרות לייצר שינוי ממשי בחיים תוך בחינת הפרדיגמות שחוסמות אותנו ומקבלים כלים להתמודדויות עם מצבים שונים.

כל לומד עובר בעצמו תהליך אימון אישי ביחד עם כלים לאימון אחרים.

השלב  השני זהו מסלול המשך המאפשר קבלת הסמכה במקצוע האימון האישי.

הקורס מאפשר התמקצעות בתחום האימון ויצירת ארגז כלים מקצועי המשמש ללומד בסיס למקצוע האימון האישי.

כדי לאפשר ללומד לחוות את עוצמת תהליך האימון מתקיים במגוון דרכים כמו הרצאות פרונטליות, דיון כיתתי, משחקי תפקידים, סימולציות ודוגמאות אימונים חיים בכיתת הלימוד.

בית הספר כיוונים– מוכר ע"י לשכת המאמנים ופועל על פי הקריטריונים שנקבעו בלשכה וזאת כדי להביא כל לומד למצב  בו יהיה בטוח בכלים שבו וביכולתו לאמן אחרים.

אם אתם רוצים לצאת לדרך חדשה חייגו: 072-2289932

או באתר https://www.kivunim19.co.il/