fbpx
  • 16 בספטמבר 2021
 יישור שיניים בגיל מבוגר? זה כבר מזמן לא מביך והיום זה גם משתלם במיוחד!

יישור שיניים בגיל מבוגר? זה כבר מזמן לא מביך והיום זה גם משתלם במיוחד!

אם בעבר נחשבו טיפולים אורתודנטיים לנחלתם של ילדים ובני נוער בלבד, היום ברור שכדאי להשקיע ביישור שיניים בכל גיל. במרפאה של ד"ר פיש ברחוב השופטים 41 בתל אביב תוכלו לקבל את הטיפול המתאים, ותאמינו או לא, כנראה שאפילו לא יראו עליכם..... והיום זה גם מאוד משתלם – החל מ- 130 ₪ בחודש *

בשני העשורים האחרונים התפתחה מאוד המודעות לאסתטיקה ויופי אצל נשים וגברים כאחד. בכל שנה נרשמים ברחבי העולם מיליוני טיפולים להצערת פנים ולהחלקת אזורים שונים בגוף, על מנת לשוות מראה צעיר יותר. המודעות לא פסחה גם על תחום השיניים. אם בעבר היה טיפול אורתודונטי ליישור שיניים נפוץ אצל ילדים עד אמצע שנות העשרה לחייהם, יותר ויותר מבוגרים בכל גיל מבצעים אותו כיום.

"הפה שלנו הוא כרטיס ביקור", מסבירה ד"ר גל פיש מהמרפאה של ד"ר יוסי פיש, הממוקמת ברחוב השופטים 41 בתל אביב, "הרי כשאנו מכירים אנשים חדשים, אנחנו מבחינים מיד בחיוך שלהם. השיניים הן הדבר הראשון שהעיניים שלנו רואות".

דבריה של ד"ר גל פיש נתמכים בסקרים ומחקרים רבים, שאחד מהם פורסם בארה"ב בשנים האחרונות. על פי המחקר, יותר משליש מהאמריקאים לא מרוצים מהחיוך שלהם. כמעט מחצית מהנסקרים הודו כי הסירו תיוגים בפייסבוק משום שהחיוך שלהם לא מצא חן בעיניהם, ואם אתם רוצים מספר אפילו יותר דרמטי, אז דעו ש-77% מהנשים חושבות ש"פה עקום" גרוע יותר מהתקרחות ונסיגת שיער. בין 1994 ל-2014 עלה מספר הטיפולים האורתודונטים למבוגרים בארה"ב מ-680 אלף ל-1.44 מיליון בממוצע לשנה – יותר מפי 2!

ללכת עם, להיראות בלי

גם בישראל המגמה בעלייה.  נסו להיזכר בכמה אנשים נתקלתם לפני 20 שנה שעשו טיפול אורתודונטי בעשור השלישי, הרביעי ואפילו החמישי לחייהם לעומת היום. "יישור שיניים למבוגרים שונה מיישור לילדים", מבהירה ד"ר גל פיש, "לטיפול אורתודונטי בגיל צעיר יש יתרונות משמעותיים, המטופל נמצא בתהליך גדילה והטיפול מיועד לתיקון הפרעות מנשך ולסתות, והכנת מקום לשיניים הבוקעות ובהמשך מאפשר שמירה קלה יותר על היגיינת הפה והפחתת החשיפה לעששת ומחלות חניכיים. צריך לזכור כי מעבר לאספקט האסתטי מדובר גם בעניין בריאותי".
ד"ר גל פיש מבצעת טיפולים לילדים ומבוגרים כאחד. הטיפול הנפוץ ביותר לילדים הוא  באמצעות  – סמכים מתכתיים המוכרים לכולנו. הסמכים מודבקים לשיניים ומאפשרים תזוזה מבוקרת. שיטה זו נחשבת לשיטה שמתאימה לרוב המקרים.

אנשים מבוגרים לא אוהבים את מראה ה"גשר", ולשמחתנו ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת טיפול אורתודונטי באופן אסתטי וכמעט בלתי מורגש. טכניקה אחת היא סמכים מחרסינה – סמכים שקופים אך אסתטיים יותר. שיטה נוספת היא יישור שיניים לינגואלי – יישור המורכב בחלקה הפנימי של השן, התקן נסתר לחלוטין ובלתי נראה לעין. טיפול אחר הוא שימוש בקשתיות – שילוב של הדמיית מחשב בתלת ממד, שמאפשר הכנה של קשתיות שקופות דוגמת אינויזליין (Invisalign)  ומעקב אחר שלבי התקדמות הטיפול. הרכבת הקשתיות אינה מפריעה לסגנון החיים היומיומי.
הקשתיות עשויות מפולימר דק שהופך אותן לבלתי נראות, ובניגוד לגשר המודבק הן ניתנות להסרה בכל עת ובזמני אכילה וצחצוח השיניים בפרט.

איך אדע איזה טיפול מתאים לי?

באורתודונטיה, כמו בכל עולם הרפואה, אין שיטת טיפול המתאימה לכולם. על מנת לדעת מהו הטיפול המתאים לכם או לילדיכם, יש להגיע למרפאה ולהיוועץ באורתודונט.

בנוסף לטיפולים אורתודונטים, במרפאה של ד"ר פיש תפגשו צוות מיומן ומנוסה ביותר לכל סוגי הטיפולים, החל מטיפולי שיניים פשוטים, ועד לשתלים ושיקום הפה ומתן פתרונות למקרים מורכבים.

ד"ר גל פיש, מנהלת המחלקה האורתודונטית, נמנית על צוות רופאי המרפאה של ד"ר יוסי פיש.

ד"ר יוסי פיש למד באוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, בוגר אוניברסיטת תל אביב ונחשב למעלה מ-20 שנה לאחד מעמודי התווך של המשתילים בישראל.

במרפאה של ד"ר פיש מאמינים בשיתוף פעולה עם הפציינטים ובהבנת צרכיהם. זה מאוד חשוב לכל טיפול, ובמיוחד לשיקום הפה וטיפול אורתודונטי, שאליהם נלווים לא אחת קשיים פסיכולוגיים. החשש מהתהליך ומהדימוי העצמי של המטופל מובן, ובמרפאתו של ד"ר פיש מאמינים מאוד בתקשורת פתוחה, שתספק את התוצאות הטובות ביותר רפואית, אסתטית ותפקודית והכי חשוב – תסב נחת והקלה למטופלים. כחלק משיתוף הפעולה עם הלקוחות ומתוך רצון להקל עליהם בכל הנוגע למימון הטיפולים, מציעה המרפאה ללקוחותיה פריסת תשלומים ארוכה  (עד 72 תשלומים) המאפשרת לשלם החל מ- 130 ₪ בלבד בחודש*.

אף פעם לא מאוחר למראה צעיר וחיוך מושלם.

 מתגוררים באזור המרכז ואתם או ילדיכם זקוקים ליישור שיניים?

 השאירו פרטים ונציג ממרפאתו של ד"ר פיש ייצור קשר

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם מרפאת ד"ר פיש בתל אביב  יחזרו אליך בהקדם: