fbpx
  • 16 בספטמבר 2021

המתנה הגדולה ביותר שמטפל יכול לתת, היא נתיב לשינוי חיים בריאים

אורח החיים הדחוק והלחוץ של זמנינו, מייצר אינספור בעיות המשפיעות על היכולת לנהל איכות חיים בריאה וטובה. למשל, בעיות של איזון במשקל, כאבי שרירים, קושי בתפקוד, הדחקה, לחץ נפשי וקושי בהתמודדות. לכלל הקשיים הללו ישנם שלל פתרונות קונבנציונליים ולא קונבנציונאליים המהווים בסך הכל פלסתר ולא פתרון אמיתי לבעיה.

איתן ברקאי התחיל את הקריירה שלו כמטפל אלטרנטיבי לפני 20 שנה, בקולג' הישראלי לרפואה טבעית, מתוך רצון אמיתי לעזור לאנושות לייצר דרכי התמודדות, תפקוד וניהול אורח חיים כזה שיאפשר חיים טובים יותר במינימום קשיים. איתן התחיל את הדרך שלו בטיפולים אורתופדיים מורחבים בבתי חולים, באופן פרטי ובקליניקות שונות על מנת ללמוד ולנסות את מגוון השיטות הטובות ביותר עבור המטופלים שלו. שיטות ייחודיות כמו טיפול     ב TRIGER POINTS, שיטה שבה מפעילים לחץ על נקודות של אזורי שרירים תפוסים ואזורים עם מוגבלות תפקודית על מנת לאפשר זרימה חופשית של חמצן לשריר ולאפשר לו להשתחרר, טיפולי שיאצו, עיסויים שונים, רפלקסולוגיה ועוד. בהמשך דרכו, הבין איתן כי על מנת לתת למטופליו את המענה ההוליסטי, לא מספיק לטפל רק בבעיה אלא בגורם שלה ובמה שיכול למנוע אותה. אז הבין איתן, כי יש אלמנטים נוספים אצל בני האדם המשפיעים באופן משמעותי על טיב הטיפול ועל היכולת לשמר אתו ואף למנוע את הצורך העתידי בו. אלמנטים אלו הם תזונה, כל מה שלמעשה המטופל מכניס לגופו ומשפיע על כלל התפקוד שלו, נפש האדם שהיא למעשה הכח המניע את האדם לבצע כל פעולה שהיא ולשמור על עצמו בריא ומאושר.

הטיפול ההוליסטי הייחודי של איתן, מציע הסתכלות רחבה ומתן ייעוץ כולל לכלל התחומים במהות האדם : תזונה, תפקוד מוטורי ונפש.
כבר בקליניקה הקסומה שלו בנהריה ניתן להרגיש את ההשקעה העצומה של איתן באנרגיה שתעבור למטופליו. אווירת הרוגע שלו, יכולת ההקשבה שלו, יכולת ההכלה שלו וההדרכה שלו לתפיסות חיים בריאות נפשית דרך כח האנרגיה של הרפואה האלטרנטיבית שהוכחה כאפקטיבית ביותר לריפוי נפשו של האדם. 
 כל זאת כדי לתת את התחושה הטובה ביותר למי שנמצא מולו . 
בנוסף איתן משלב בכל טיפול שלו  גם טיפול בפרחי באך וגם הדרכות מקצועיות לתזונה בריאה שהיא חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה הפיסי של המטופל והיכולת שלו למנוע בעיות עתידיות. "בן אדם נולד נקי, כשכלל המערכות שלו בריאות. הבעיות מתחילות בניהול אורח חיים לא בריא שמייצר את כלל המחלות שיש לאדם ופוגעות בו. לכן חשוב לי תמיד לטפל בשורש ולגעת בכלל הנושאים המרכיבים את האדם".

הבחירה במטפל נכון היא תמיד השלב הקריטי של כל אדם שרוצה לפתור קושי שיש לו. בעיקר קשיים פיזיים שמקשים באופן משמעותי על תפקוד. חשוב מאוד לבחור במטפל בעל ידע רחב, מטפל שיודע לעשות את האבחון הנכון ולתת את הפתרון הנכון. פתרון שיפחית את הסיכוי לחזרה לטיפולים נוספים. " איתן עזר לי לחזור לחיים" מעיד אחד ממטופליו " הצלחתי לחסוך הון תועפות בטיפולים עתידיים פיזיים ונפשיים, בדאגות חוזרות ונשנות על יכולת התפקוד שלי ובהתעסקות בלתי נדלית באוכל. כל זאת הודות להכוונה המדויקת שלו, התמיכה שלו והעזרה שלו" מעיד מטופל אחר.

ליצירת קשר וקביעת טיפול מדהים עם איתן ברקאי יש להתקשר לטלפון:

072-2289934