fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 איך ייעוץ עסקי אסטרטגי נכון יכול לגרום לך להפסיק לרדוף אחר לקוחות ולהתחיל להרוויח הרבה יותר?

איך ייעוץ עסקי אסטרטגי נכון יכול לגרום לך להפסיק לרדוף אחר לקוחות ולהתחיל להרוויח הרבה יותר?בימים קשים אלו עשרות אלפי בעלי עסקים מנסים לשרוד את המשבר שהכה בתעשייה, אלירז מדינה אחד היועצים העסקיים המובילים בתחומי השיווק המכירות והמיתוג מסביר בראיון מיוחד איך להפוך את המשבר להזדמנות.

אין בעל עסק שלא מכיר את התחושה המוזרה כאשר הוא נתקל בבעלי מקצוע פחות טובים  ממנו אך מצליחים הרבה יותר, השאלות הרבות לא מפסיקות להדהד בראש: "האם השיווק שלי לא מספיק טוב?" "האם אני לא אמור להרוויח הרבה יותר" "מה הבעיה המרכזית שלי בעסק?"

נותני שירותים (מאמנים, יועצים, סוכנים) הגדירו את אלירז לבשורה חדשה בעולם הייעוץ העסקי שצמחה מהצפון והגיעה עד לעיר הגדולה,  או במילים אחרות הבן אדם אשר יודע לענות על כל השאלות הללו. כיום אין בעל עסק שלא נתקל באלירז מדינה, הוא נחשב לאחד היועצים העסקיים המובילים בתחומו מאחוריו שלל עסקים קטנים שהפכו למותגי על וההצלחות לא מאחרות להגיע.
אלירז , איך התחלת את דרכך?

"תמיד ייעצתי לסביבתי הקרובה אך לא באופן פורמלי, לפני כעשור אחד מחברי הקרובים פנה אלי לעזרה, הוא היה על סף פשיטת רגל בעסק החליף עשרות יועצים שונים, "מומחי שיווק" , "מנטורים" וכל מיני אנשים אשר הבטיחו לו את הצלחתו. אך בשורה התחתונה הם רק מכרו לו חלומות ומוצרים יקרים שרק דרדרו את מצבו הכלכלי האישי.
נלחצתי לעזרתו והפכתי לסוג של "שותף" בעסק אך מבלי לקבל תמורה תוך חודשים ספורים העסק שינה את פניו וממצב הישרדותי הפך לעסק מצליח ומשגשג שם הבנתי שזהו ייעודי, החלטתי להתמקצע בענף הייעוץ ושכרתי את שירותם של היועצים הטובים בעולם כדי ללמוד את סודותיהם ולהיכנס לעולם מתוך שליחות.

Haim Merizan בעלים של בית ספר להכשרת DJ: "אלירז עזר להגשים לי חלום תוך 3 חודשים פתחתי בית ספר למוסיקה והכשרה של דור העתיד שהניב לי הכנסות של עשרות אלפי שקלים!"
כיום לאחר עשרות לקוחות שונים, תוכל לספר לנו מה הבעיה המרכזית של רוב בעלי העסקים בארץ?

"הם לא מחוברים למספרים של העסק" מסביר אלירז ומחייך,  "לפתוח עסק כל אחד יכול, אך לנהל אותו? זו כבר תורה שלמה.. רוב בעלי עסקים לא מודעים לעלות התפעול החודשית שלהם לאחוזי הסגירה שלהם ולתוצאות של מקורות הפרסום, כל בעל עסק חייב שתהיה לו טבלה מסודרת עם כל הנתונים שלו הכל חייב להיות כתוב , אם זה לא כתוב משמע זה לא קיים כל אחד מהלקוחות שלי מקבל ממני טבלה דיגיטלית מיוחדת בה הוא ממלא מספר קריטריונים שונים וכך אני יכול לעקוב אחריו ולסייע לו במידי"

האם בעל עסק חייב להוציא סכומי עתק כדי להתחיל להרוויח כסף?

"זה נכון שהון עצמי לעיתים קרובות עוזר לקצר את הדרך אך לא בכל מקרה, כדי לבנות עסק יציב אני ממליץ ללקוחות שלי ב – 3 החודשים הראשונים לא לשפוך סכומי כסף גבוהים, אני מלמד אותם באמצעות שיטת M.B.S.M –  Marketing Brand Sales Management
שיטה המתבססת על שיווק, מיתוג, מכירות וניהול של עסק חדש / עסק שמעוניין להגדיל את ההכנסות באופן משמעותי. איך ניתן לגייס לקוחות ללא עלות ובמהירות. ורק לאחד תקופת ההמראה אנו מתחילים להזין את המערכת שיצרנו בכסף ומטפסים בדיוק אל עבר השלב הבא"

איך אני אוכל לדעת האם ייעוץ עסקי הוא משהו שנחוץ עבורי?

"כאשר הרכב שלך לא טוב אתה הולך למוסך כך זה גם בעסקים אנשים לא חושבים פעמים על  לזרוק ארגזים של כסף על נייד חדש או חופשה קצרה אבל שזה מגיע לכסף שצריך להשקיע ואמור לקחת את העסק שלהם קדימה הם יספרו לעצמכם סיפורים מדוע לא לעשות זאת, אם אתה בעל עסק שמחפש לסלול דרך בטוחה ויציבה אל עבר החלום ורק אם המוצר או השירות שלך באמת נותן ערך עצום לאנשים ועוזר להם מקומך אצלנו אנחנו מצרפים למשפחה שלנו רק בעלי עסקים שמבינים שהצלחה כרוכה בעבודה קשה ונכונה ומחויבים למטרות שלהם.

Tom bar k שף לאירועי יוקרה: "אלירז הוביל את אגף המכירות בעסק שלי למקום הכי גבוה שיש בעזרת טכניקות מכירה שלא הכרתי עם התמדה ועבודה קשה ללא ויתורים!"
לסיום אלירז, תרצה לחלק עם הקוראים שלנו משהו נוסף?

"בסופו של דבר "ייעוץ עסקי" הוא הרבה מעבר ממה שניתן לדמיין, זו אחת ההשקעות הטובות לבעלי עסקים כיום בעל עסק שעובר תהליך ביחד איתי ופתאום מכפיל את הכנסותיו משדרג לעצמו את כל סגנון החיים, אין דבר מרגש מלראות בעל עסק שמגיע אלייך כאשר הוא בירידה ויוצא ממך כאשר חיוך על פניו ופתאום הוא מצליח לנפץ תקרות זכוכית נוספות במגוון תחומים שונים"

ניתן לתאם שיחת ייעוץ עם אלירז בטלפון:  050-3312599

לאתר האינטרנט של אלירז: http://www.eliraz-Medina.com

עוד באותו נושא