fbpx
  • 30 ביוני 2022
 ההחלטה ששינתה את חיי!

ההחלטה ששינתה את חיי!

בכל מה שמדובר ביכולת שלי לדבר באנגלית פשוט פחדתי לפתוח את הפה. פספסתי ראיונות עבודה בגלל הפחד שנתקפתי כל פעם ששאלו אותי על יכולת הדיבור שלי באנגלית. היכולת לדבר באנגלית היום , היא אחד הכלים המשמעותיים לקידום והתפתחות בעבודה אז אם בא לכם לשלוט באנגלית מדוברת כמוני , קבלו טיפה אומץ ותרימו טלפון. קבלו שיעור ניסיון ולא תרצו להפסיק.

האנגלית שינתה לי את החיים ! היום אני ראש צוות בחברת היי טק , לא מזמן חזרתי משליחות של שנה של עבודה במשרדי החברה בניו – יורק. אני לא מפסיק לספר את סיפור האנגלית שלי לכל מי שבא להתראיין אצלי או לעובדי החברה אשר מחפשים קידום .

את הסיפור שלי אני מספר גם באנגלית וכמובן בהרבה ביטחון. אני מניח שגם אתם מרגישים תסכול ולא בא לכם לחזור לספסל הלימודים ולהיות מובכים כל פעם מחדש ,כדי לשפר את האנגלית שלכם .

ישבתי בבית ליד הטלוויזיה וראיתי פרסומת חמודה ללייט טוק של הג'רוזלם פוסט.

מתוך שעמום התקשרתי אליהם וקיבלתי שיעור ניסיון במתנה, נכון לא זזתי עדיין מהספה. מאז הייתי איתם , או יותר נכון הם היו איתי, על הספה , בים , ברכב , ואפילו במיטה. מיום ליום הרגשתי שאני משתפר והבטחון שלי עולה.

החלטה קטנה ששינת לי את החיים . מאז קיבלתי את התפקיד שחלמתי עליו , עשיתי חיים משוגעים בניו יורק . וגם בדייטים שהיו לי הרגשתי מעולה.
אז אין לנו ספק שאם הגעתם עד כאן, אתם כבר יודעים שאתם חייבים לשפר את האנגלית שלכם. כרגע, השאלה היא רק מהי הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לעשות את זה. ואני אומר לכם תנסו! בלי להתחייב ותרגישו את ההבדל . אגב עד היום ,ברכב ,בדרך לפגישות  חשובות , אני לוקח שיעור שילטש אותי ויעניק לי את הבטחון לנצח.

למה האנגלית המדוברת חשובה לכם כל כך?

אנגלית במקום העבודה – סקר 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן מוכיח בצורה ברורה שעל מנת לעבוד בחברה טובה, מתגמלת ומעניינת כדאי לדבר אנגלית ברמה גבוהה. בקורס אנגלית לייטוק אתם מתאמנים לקראת ראיון עבודה באנגלית, פרזנטציה באנגלית, עוזרים לכם עם המיילים שעליכם לשלוח לסופרווייזר בחו"ל, ומכינים אתכם לנסיעות עבודה מעבר לים.

קניות, שופינג והכל און-ליין ורצוי בסייל ומחו"ל –הסיילים השווים נמצאים מעבר לים ובאנגלית כך שמי שלא יודע לקרוא באנגלית מפסיד את כל המבצעים השווים.

טיולים בחו"ל  – אתם נתקפים מבוכה כשאתם נדרשים לשוחח באנגלית בחוץ לארץ.

המורים  יוכלו לעזור לכם גם עם זה! בקורס לייטוק אתם בוחרים על אלו נושאים תרצו להתאמן באנגלית ומתרגלים קריאה והבנה של כל טקסט שתבחרו.

הכירו את שירות Lite Talk

שירות Lite Talk, מבית עיתון הג'רוזלם פוסט הוותיק והידוע, מציע לכם את הדרך היעילה והנוחה ביותר ללמוד אנגלית. בטלפון או באמצעות הסקייפ, מהבית או מכל מקום אחר בו תבחרו, מול מורה מיומן ודובר אנגלית כשפת אם שיהיה שם על מנת לתרגל אתכם בשפה האנגלית המדוברת באופן הקל והמדויק ביותר לצרכיכם. 

Lite Talk היא שיטה שכוללת סדרה של שיעורים פרטיים באנגלית, כל אחד באורך 15-30 דקות. השיטה הייחודית של הלייט טוק, שמה את הדגש על פרקטיות ודיוק ומאפשרת לכם לתרגל את המיומנות החשובות ביותר ברכישת שפה עבור אדם בוגר – יכולת שיחה קולחת, הבנה וביטוי. תוך שיחה קלילה ונעימה עם אחד מהמורים המתורגלים שלנו. המורה יעניק לכם דגשים על פי צרכיכם (החל מתרגול שיחה לקראת מפגש עסקי חשוב ועד תרגול שיחה לקראת נסיעה ארוכה לחופש), יתרגל אתכם ויתקן דקויות על פי הצורך. בנוסף, על מנת לוודא שאתם מנצלים היטב את זמן השיחה, המורים שלנו יעניקו לכם משוב מוקפד על התקדמותכם.

כי אין סיבה שלא תתחילו להרגיש בטוחים להשתמש באנגלית שלכם – כמה שיותר מהר וכמה שיותר מדויק. לימוד בקצב שלך, בזמן שלך ועם הדגשים המיוחדים שאתה זקוק להם- הלייט טוק הוא הדרך המדויקת, המהירה והנוחה, ולא פחות חשוב מכך, הכיפית, ביותר לרכוש את השפה האנגלית על בוריה.

על מנת להצטרף לשירות ישנה דרישה לרמת אנגלית מינימלית הכוללת ידע בסיסי של מילים ומענה על שאלות בסיסיות

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת ג'רוזלם פוסט לייט טוק יחזרו אליך בהקדם: