fbpx
  • 22 במאי 2022
 מחפשים הכנסה גבוהה ובטוחה משכר דירה? נסו את פלורידה

מחפשים הכנסה גבוהה ובטוחה משכר דירה? נסו את פלורידה

בעוד ניתן למצוא השקעות ארוכות טווח משתלמות בשוק הנדל"ן בארץ, נראה כי שוק הנדל"ן בארה"ב ריווחי ומשתלם אפילו יותר. למרות שניתן כבר למצוא בימינו השקעות רבות ומגוונות בדירות או בפרויקטים של נדל"ן במדינות זרות, ישראלים רבים מעדיפים להישאר במודל ההשקעה בארה"ב כשוק הגדול והמגוון ביותר בעולם כדרך משתלמת ובטוחה במיוחד, שכן הרווח על ההשקעה מתקבל בחשבון הבנק הישראלי ובמיסוי מופחת.

עמק מרכזי הלוגיסטיקה בפלורידה – פרויקט נדל"ן בצמיחה

בין מטרופוליטני הענק אורלנדו וטמפה שבפלורידה, ישנו אזור עצום בגודלו בו מקימות חברות ענק כמו אמזון את מרכזי הלוגיסטיקה והשינוע שלהן. עוד לפני מגפת הקורונה, חברות רבות נעזרו ואף ביססו את שירותיהן על משלוחים לכל רחבי ארה"ב והעולם כולו. בעקבות המגפה שירותי אלו נהיו הכרחיים אפילו יותר: חברת אמזון הענקית, וחברות רבות אחרות השקיעו מיליארדים רבים בהקמת מרכזי לוגיסטיקה ושינוע אדירים ומשוכללים בפסגת הטכנולוגיה, הכל באזור אחד הממוקם אסטרטגית ואף השקיעה בפיתוח שדה התעופה המקומי שיגיע לרמה של שדה תעופה בינלאומי בכדי שתוכל להשתמש בשירותיו. על מנת לענות על צרכי השוק וצרכי המרכז כאחד, חברת אמזון ושאר החברות באזור, מגייסות עובדים ללא הפסקה – הדרישה עומדת כרגע לגיוס של כ-16,000 עובדים ועובדות. אותם עובדים מגויסים מכל רחבי המדינה והם אמורים להגיע ולהשתכן באזור. מביקור במקום, שערכו מנהלי חברת קורנר ריאליטי גרופ, מתברר כי הבעיה העיקרית של העובדים באזור היא מחסור רציני בדירות מגורים להשכרה, עד שחלק מהם נאלצים להתגורר בקרוונים.

מתחמי מגורים מולטיפמילי - ההשקעה הנכונה

חברת הנדל"ן הישראלית קורנר ריאליטי גרופ, אשר פועלת בארה"ב כבר מעל 30 שנה סיירה במקום, הבינה את הפער העצום בין היצע הדירות להשכרה לביקוש ההולך וגדל, והחליטה לפעול בעניין. החברה רכשה מכספה קרקעות, הגישה תכניות בנייה לאישור וצפויה להתחיל בנייה במתחם הראשון, שיכלול כמה מאות יחידות מגורים, כבר בחודשים הקרובים.

החברה מוכרת, ידועה ואמינה בארה"ב כך ש-70% מהמימון קיבלה מהבנקים אשר מכירים את הרקורד שלה ומוכנים לתת לה הלוואה בסדר גודל שכזה. את יתרת הסכום, כ-30% מעלות הפרויקט, החברה תממן באמצעות הון עצמי ומשקיעים פרטיים, אותם היא מגייסת בצורה ישירה וללא מתווכים – וזוהי ההזדמנות לרווח חודשי במיסוי ישראלי מופחת.

אדם פרטי שהינו בעל הון של 300,000 ₪ בלבד, סכום השקעה שאינו גדול לפרויקט בסדר גודל כזה, שהאלטרנטיבה שלו היא פיקדון בבנק או תיק סולידי בבית השקעות, יוכל לייצר לעצמו הכנסה קבועה ובטוחה גבוהה מהאלטרנטיבות המוזכרות, משכר דירה שישלמו עובדי אותן חברות ענק. תמורת ההשקעה יקבל המשקיע דוחות התקדמות בפרויקט באופן סדיר, שכן שקיפות מלאה היא אחת מאבני היסוד של החברה, ביחד עם ליווי עורך דין ישראלי הבקיא בתחום השקעות הנדל"ן האמריקאי ורואה חשבון ישראלי. מכיוון שהמשקיעים ישראליים, ההכנסה החודשים מהשכרת הדירות יועבר ישירות לחשבון הבנק שלהם בשקלים וכך יוכלו ליהנות מהמיסוי המופחת הקיים בארץ לעומת ארה"ב.

חברת קורנר ריאליטי גרופ, בשונה מחברות אחרות, אינה רוכשת את המבנים הדרושים לה, אלא בונה אותם מן היסוד ובכך היא יכולה לדייק עד כמה שניתן ולהתאים את הבנייה לדרישות השוק והאזור. החברה אחראית על הבנייה, ולאחר מכן גם על ניהול הנכסים, ומכיוון שהיא משקיע הון עצמי שלה, המעורבות שלה והאינטרס שלה בפרויקט שווה, אם לא גדול יותר, לאינטרס של כל אחד ואחת מהמשקיעים. זו הזדמנות יוצאת מן הכלל להשקעה בפרויקט גדול ובעל ביקוש עצום שעומד להיות כזה לפחות ב-20 השנים הבאות.

רוצים לשמוע עוד מידע על העסקה המשתלמת? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: