fbpx
  • 14 באוגוסט 2022
 חובבי ספורט – זו ההזדמנות שלכם לקריירה מרתקת כמדריכי כושר

חובבי ספורט – זו ההזדמנות שלכם לקריירה מרתקת כמדריכי כושר

עולם הכושר נמצא בנסיקה, וכיום יש הזדמנות לפתח קריירה מצליחה ומתגמלת בתחום שיש לו קשר הדוק לאורח חיים בריא. במכללת RUN TO SUCCESS, המציעה תכנית לימודים מקצועית עם תעודה בתחום הדרכת הכושר, מספרים על הזדמנות מיוחדת במיוחד לצעירים ששוקלים כיווני קריירה, לבוגרים שמחפשים הסבה מקצועית, או לכל חובב כושר שיכול להפוך את התחביב למקצוע מתגמל

כשהשתחרר מהצבא, עמד רועי, 24, בפני דילמה מקצועית והתלבט במה ירצה לעסוק. כחובב ספורט, שמע ממאמנו בחדר הכושר על ההזדמנות להצטרף לתכנית לימודים להכשרת מדריכי כושר, והחליט ללכת על זה. מיד לאחר סיום לימודיו, עם קבלת התעודה, החל להעביר אימונים אישיים וקבוצתיים.
לאחרונה אף הקים סטודיו משלו והוא מגיע להכנסה של למעלה מ-20 אלף שקלים בחודש. אבל מה שבאמת מעלה לו את החיוך זו תחושת הסיפוק והמימוש האישי. "יש לי קריירה שמאפשרת להשפיע על אנשים לשדרג את איכות החיים שלהם, וזה שווה המון", הוא מספר.

לא רק צעירים אחרי צבא פונים לקריירה דומה. קרן, בת 35 מאזור הדרום, עבדה במשרד עורכי דין, עד שביקשה לעשות שינוי. לאחר שסיימה את ההכשרה בקורס מדריכי כושר וקיבלה את תעודת ההסמכה, החלה מיד לעסוק בתחום והקימה סטודיו לאימונים אישיים בעיר מגוריה.
אחריו, הקימה שני סניפים נוספים בערים סמוכות. היא מלווה כיום עשרות מתאמנות ומתאמנים. כמו רועי, גם היא מספרת על סיפוק אדיר כתוצאה מהשינוי התעסוקתי שעשתה.

עבודה בחדרי כושר ואימונים אישיים

רועי וקרן הם בוגרי קורס הכשרת מדריכי כושר גופני ובריאות במכללת RUN TO SUCCESS, שמציעה לצעירים ובוגרים מכל הארץ, שעולם הכושר והספורט קרוב לליבם, להתמקצע בתחום ולפתח קריירה. משך הקורס, שכולל כ-300 שעות לימוד, הוא שישה חודשים, ובסיומו מקבלים בוגריו תעודת הסמכה המאפשרת לעבוד בחדרי כושר ולהעביר אימונים אישיים וקבוצתיים.

מכללת RUN TO SUCCESS היא מהמובילות בישראל בתחום. היא קיימת כבר 6 שנים והכשירה למעלה מ-750 בוגרים בקורסים בתחום הספורט והכושר.
במכללה מציעים לסטודנטים מתקני אימונים ולימודים בסטנדרטים גבוהים, עם המרצים המבוקשים והמובילים בתחום. מלבד מחיר אטרקטיבי עבור הקורסים, במכללה מציעים לסטודנטים יחס וליווי אישי, סיוע במציאת עבודה, ואפילו סדנאות בנושאי שיווק ובניית עסק למי שרוצים לפרוץ עם הקריירה למחוזות עצמאיים.
הלימודים מוכרים לקבלת מענקים של חיילים משוחררים, ולכן צעירים רבים אחרי צבא בוחרים ללמוד מקצוע, במקום להסתפק בעבודות מזדמנות.

הדרכה עם השפעה עצומה

תחום הכושר נמצא בגדילה משמעותית בשנים האחרונות. כיום ברור שניהול אורח חיים בריא הוא חובה, וחלק חשוב בתוך נוסחת איכות החיים היא שמירה על שיגרת אימונים קבועה.
תקופת הקורונה רק חידדה את הצורך, ואף הצמיחה קהל חדש –  רבים שלא עסקו כלל בספורט החלו לעסוק ולהתאהב. מדריכי הכושר, שמלווים באופן אישי עשרות ומאות מתעמלים, נחשבים למודל לחיקוי. הם מייצגים עבור המתאמנים שלהם את העולם של אורח החיים הבריא.
הידע הרב שלהם בתחום, בשילוב הליווי האישי, הופך אותם למשמעותיים ובעלי השפעה רבה על המתאמנים שלהם.

מגוון אפשרויות הכנסה

מדריך חדר כושר הוא מקצוע חופשי וגמיש, שמאפשר מגוון אפשרויות הכנסה והשתכרות. תעודה מקצועית של מדריכי כושר מספקת קריירה לאורך שנים רבות עם פוטנציאל הכנסה משמעותי הן כשכיר או עצמאי, הן כעבודה עיקרית או הכנסה משלימה, הן במתן שיעורים לקבוצה או אימונים אישיים. אורי שקד, מנכ"ל ובעלים של מכללת RUN TO SUCCESS מבהיר: "אנחנו בית לפיתוח מקצוע ועסקי לכל תחום הכושר. סטודנט או סטודנטית שמסיימים אצלנו את לימודיהם ייהנו מכל הידע והכלים הנדרשים לקריירה מוצלחת בתחום".

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת
Run To Success יחזרו אליך בהקדם: