fbpx
  • 24 בנובמבר 2020
 איך תראו עם שיער רב יותר ועבה יותר? הפטנט הישראלי המצמיח שיער טבעי

איך תראו עם שיער רב יותר ועבה יותר? הפטנט הישראלי המצמיח שיער טבעי

סובלים מהתקרחות? דלילות שיער, או נשירה? תכירו את מכשיר "הריג'ן" שיסייע לכם לעבות את השיער ואף להצמיח שיער חדש נוסף – כל זה באמצעות טיפולים ביתיים, פשוטים של מספר דקות ביום עם הבטחה להחזר כספי בהיעדר תוצאות!

התקרחות ודלילות שיער אינה רק בעיה שפוגעת אסתטית וחיצונית בלבד, אלא גם פוגעת באספקטים רבים בחיינו. רוב הפתרונות שמוצעים כיום מצריכים פעולות פולשניות כמו השתלה או תרופות בעלות תופעות לוואי לא נעימות. בדיוק בשביל זה פותח מכשיר חדשני מבית דימדיקו טכנולוגיות רפואיות שמציע טיפול עצמי, בייתי שלוקח כמה דקות ביום.

מדובר במכשיר חדשני, פיתוח של סטרט-אפ ישראלי שמשמש לטיפול ביתי בהתקרחות ודלילות שיער. בניגוד לשאר הפתרונות שמוצעים בשוק – יעילותו של מכשיר הריג'ן אושר על ידי מחקרים מדעיים שהוכיחו שיפור של עשרות אחוזים בעובי וצפיפות השיער גם בגברים וגם בנשים.

שיפור מצרפי של 30% בכמות וצפיפות השיער – החזר כספי בהיעדר תוצאות

כדאי לדעת שחברת דימדיקו מתחייבת בפני לקוחותיה על 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי! לפני תחילת הטיפול – לקוחות שרוכשים את המכשיר עוברים ואבחון ממוחשב ללא עלות. המערכת סורקת את השיער ומחשבת את הכמות ואת העובי באזור שנבחר. לאחר 4 חודשים של שימוש במכשיר, הלקוחות חוזרים למעבדה של דימדיקו לבדיקת ביקורת זהה לאבחון הראשון. במידה ונראה שהשיפור המיוחל לא מושג – הלקוח רשאי להחזיר את המכשיר לחברה ולקבל את כספו בחזרה.

ומה קורה אם לא שוכחים להשתמש במכשיר כל יום? הכול בסדר! הלקוחות מחויבים לשימוש תקין של 80% מתוכנית הטיפול, כך שממש אין לכם מה לדאוג.

ומה התוצאות? ובכן, רוב המטופלים משיגים את השיפור המובטח ואף יותר מכך, בכל מקרה הם יודעים שאין להם מה להפסיד – אם השיטה לא תעבוד הם לפחות לא יאבדו את כספם.

טכנולוגיה מתקדמת שמביאה תוצאות מוצלחות

מכשיר ההריג'ן הוא מכשיר ביתי, נוח וידידותי לשימוש. הטיפול צריך להיעשות בתדירות יום-יומית, מספר דקות כל פעם כדי ליצור תגובה מהירה. המכשיר כל כך נוח והטיפול פשוט ואינו מצריך מכם זמן רב בכלל! ליתר דיוק הוא לוקח 5-8 דקות בלבד ותוכלו לבצע את הטיפול בבית ואף לקחת אותו אתכם לעבודה ולבצע אותו בכל זמן ומכל מקום.

המכשיר מבוסס על שלוש פעולות בכל טיפול: עירור חשמלי, עירור ביוכמי ועירור פיזי-מכני.

  • עירור חשמלי: מתבצע באמצעות הדסקיות שנמצא בראש הידית. הדסקיות מזרימות מיקרו זרמים בעוצמה נמוכה מאוד (אתם כמעט לא תרגישו כלום) כדי לעורר את הזקיקים ולעודד אותם להתחדש.
  • עירור ביוכמי: מכשיר ההריג'ן מזין את עור הקרקפת בכמות מזערית ומבוקרת של יוני אבץ ונחושת אשר מוכרים ביכולתם לדכא את הורמון DHT שהוא גורם משמעותי בניוון זקיקי השיער ובכך לדלילות והתקרחות השיער.
  • עירור פיזי-מכני: הפעולה הפיזית מתבטאת בעיסוי הקרקפת באמצעות אלפי נקודות לחץ זעירות שממריצות את זרימת הדם לאזור הקרקפת. מה שמעודד ריפוי טבעי ומשפר את צמיחת השיער.
הטיפול היחידי שהוכיח אחוזי יעילות גבוהים

מחקרים מדעיים כבר קבעו – הטיפול בהריג'ן עובד: יותר שיער ושיער עבה יותר! עכשיו גם אתם יכולים להצטרף לאלפי לקוחות שנהנים מאיכות חיים אסתטית נעימה – בלי פתרונות קסם, תרופות עם תופעות לוואי לא נעימות, השתלות כואבות, משחות. מדובר במכשיר אחד שיאפשר לכם להתמיד בקלות וליהנות מתוצאות!

לקביעת בדיקה ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים: