• 26 באוקטובר 2020
 השתלות שיניים ביום אחד – רק אצל ד"ר פיש

השתלות שיניים ביום אחד – רק אצל ד"ר פיש

השתלות שיניים ביום אחד במקצועיות חסרת פשרות. ביקור במרפאתו של ד"ר יוסי פיש בתל אביב, מהרופאים המובילים בארץ לרפואת שיניים וטיפולים כירורגיים מורכבים, יוציא אתכם עם חיוך ענק, גם בגלל המחיר- החל מ- 130 ₪ לחודש *

ביקור אצל רופא השיניים עשוי להיות מלווה במתח רב, במיוחד שמדובר בטיפול מסובך כמו השתלות ושיקום הפה. ההמתנה בחדר מלא באנשים והידיעה שבקרוב תשבו על הכיסא אינן מוסיפות לביטחון. אתם רוצים וצריכים להפקיד את הפה שלכם בידי הרופא מוסמך ומנוסה ביותר, כזה שיודע גם להקל עליכם מבחינה נפשית. על הרופאים הנדירים הללו נמנה ד"ר יוסי פיש.

השתלת שינים היא  תהליך מורכב המצריך טיפול של רופא בעל ניסיון רב. ד"ר פיש הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, בעל תואר של איגוד ההשתלות העולמי ובוגר מסלול השתלמות בתחום ההשתלות בארץ, באירופה ובארה"ב.

לד"ר פיש  מיומנות גבוהה וניסיון של מעל 25 שנים בהשתלות שיניים, אסתטיקה דנטלית ומתן פתרונות ייחודיים למטופלים מחוסרי עצם ולבעיות דנטליות קשות וסבוכות בהשתלות שיניים ובשיקום הפה.

במרפאה, הממוקמת ברחוב השופטים 41 בתל אביב, מבצעים השתלות שיניים, אסתטיקה דנטלית, טיפולי שיניים מורכבים ושיקום הפה ע"י רופא מקצועי ומיומן המבצע טיפולי שיניים בסטנדרטים גבוהים. ההשתלות נעשות ביום אחד עם חזרה מידית לשגרה וללא הפסד ימי עבודה.

במרפאה טיפול רפואי ברמה גבוהה, מעבדות יוקרתיות, שימוש בחומרים האיכותיים ובציוד החדיש והמשוכלל ביותר – והשילוב של כל אלה עם ניסיון רב שנים ומיומנות מבטיחים את איכות הטיפול והצלחתו.

במרפאתו של ד"ר יוסי פיש הטיפולים מתבצעים רק לאחר ייעוץ מלא והתאמת הטיפול לצרכיו ומגבלותיו של המטופל. בין הטיפולים תמצאו הרכבת כתרים באיכות ודיוק תוך 24 שעות, ללא הזדקקות לתותבות נשלפות – שיטה ייחודית המקלה משמעותית על המטופל, ללא כאבים ונפיחויות ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. שיטה זו מהירה יותר, פחות חודרנית וקלה באופן משמעותי מבחינת נפיחות וכאב שלאחר הטיפול. היתרונות התפקודיים בשילוב של היתרונות הקוסמטיים והפסיכולוגים, מהווים בסיס לשיפור משמעותי של איכות חיי המטופל, השיטה מקלה משמעותית על תהליך ההחלמה והמטופל יכול לחזור לשגרה במהירות. השיטה קיבלה תמיכה מדעית ותיעוד של אלפי מקרים במהלך מעל 10 שנים של תוצאות קליניות טובות ביותר.

מדובר בשיטה ייחודית בה המטופל משתחרר מידית לביתו עם שיניים חדשות וכמעט ללא תופעות לוואי משמעותיות.

את כל אלה ועוד עושה ד"ר פיש במיומנות והמקצועיות הנדרשת. ד"ר פיש דוגל בגישה ההוליסטית, ומתייחס לא רק לבעיה הדנטלית של המטופל, אלא לכלל מצבו הבריאותי והנפשי. גישה זו מאפשרת לפציינט להיות שותף מלא לתהליך ולקבל את הטיפול האופטימלי עבורו.

אז מה כוללת, בין היתר, הגישה של ד"ר פיש?

ד"ר פיש מקבל כל מטופל לבדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות . טיפול איכותי, ברמה גבוהה, במחיר הוגן  ובפריסה ארוכה של  72 תשלומים תשלומים כך שניתן לשלם החל מ- 130 ₪ בלבד בחודש*  וליהנות מטיפול סופר איכותי ומקצועי ומיחס  אישי וחם.

האווירה במרפאה נעימה – במרפאה יש מטופלים שהם דור שלישי של אותה משפחה. ד"ר פיש גם מתנדב במספר רב של פעילויות הקשורות ברפואת שיניים – בהן הדרכה באוניברסיטה, פעילות עם המחלקה לזיהוי פלילי של המשטרה ותרומה לילדים הנזקקים של איל"ן.

השילוב בין מקצועיות ליחסי אנוש הוא שהופך את ד"ר פיש לאחד הרופאים הטובים בתחומם. את הפה שלכם חשוב להפקיד רק בידי הרופא שייתן לכם את הטיפול הטוב ביותר.

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם מרפאת ד"ר פיש יחזרו אליך בהקדם: