fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 ללא פסיכולוגים, כדורים או תרופות – שיטה חדשה מבוססת NLP עוזרת לעשרות ישראלים להתחיל לחיות את החיים שתמיד רצו

ללא פסיכולוגים, כדורים או תרופות – שיטה חדשה מבוססת NLP עוזרת לעשרות ישראלים להתחיל לחיות את החיים שתמיד רצו

מרכז ח.מ - מומחה לתת-מודע במרכז הארץ - משנה חיים על בסיס יומי. איך הטיפול בו מתבצע? ובמה מוחלפים התרופות והכדורים? יצאנו לבדוק.

אין אדם החסין מפחדים. לכולנו יש פחדים וחששות – חלקם גדולים יותר, חלקם גדולים פחות. אך מה קורה כשהפחד הוא זה ששולט באדם ולא האדם הוא זה ששולט בפחד? רוב בני האדם יעשו את המינימום הנדרש כדי להצליח, מעטים מהם ינפצו כל מחסום העומד בדרכם ויצליחו בענק. חמודי מהלווס הבעלים של "מרכז ח.מ" מדבר לראשונה על השיטה שעד לא מזמן הייתה שמורה לאנשים המצליחים בעולם ועכשיו יכולה לגרום גם לכם לעבור כל מכשול ללא שום כדורים או תרופות.

האם כל אחד יכול להצליח?

על מנת להגיע למטרה שלך עליך להציב מטרה ולהתחיל לפעול עליך לחלום בענק ולהתחיל בקטן על מנת להבין את הדרך בה תוכל להגיע אל המטרה שהצבת לעצמך. אנחנו חיים בעידן בו אנשים מוכרים לנו הרבה סיפורים; צריך מזל בשביל להצליח, צריך הרבה כסף כדי לעשות כסף, צריך להיות מיוחד כדי לעשות כסף, אם אתה אדם מיוחד ומתוחכם יהיה לך קל יותר להצליח ועוד. אני לגמרי מסכים, אם יש לך את כל המשאבים ומשפחה עשירה ומלאה בכסף החיים נראים קלים יותר אך לא בהכרח.
אני מכיר אנשים רבים שהצליחו בענק והגיעו רחוק למרות שלא היה להם מה לאכול. לדוגמא, "וולט דיסני" – שאין בית שלא נמצאים בו המוצרים שלו. אתה יודע למה האנשים האלה מצליחים? כי הם האמינו בעצמם ובחלומות שלהם. גם אנשים שהם לא מאוד מתוחכמים יכולים להצליח.

"החלטתי לעזור לאנשים כפי שעזרו לי". צילום - ח.מ
תמיד היית מוצלח?

לא תמיד הכל היה ורוד. בגיל 15 חוויתי אבדן עמוק של חבר קרוב אלי ומתוך הכאב של האבדן לקחו לי את השמחה, התנפצו לי כל החלומות והתייבשו לי כל התקוות. העולם החשיך בעיניי. המשפחה ניסתה לעזור, שיחות רבות מפסיכולוגים ופסיכיאטרים שלא צלחו, אף אדם לא הצליח להציל אותי מהים שטבעתי בו.
בתיכון אמרו לי שאני לא בנוי להיות במסגרת כיוון שהייתי ילד מופרע ושובב והוסיפו על זה שלא ייצא ממני כלום. רוב חיי הועסקתי  במשכורת ממוצעת שנעה בין ₪3000-6000, כל חיי עבדתי במטרה אחת – להתקיים. לא הצלחתי להוציא את הסכומים שמאפשרים לי לחיות כמו שצריך. שנים רבות חייתי אצל ההורים ושנים רבות בעוני קשה מאוד עד רמה שלא היה לי כסף לאוטובוס. בתקופות האלה הייתי חוזר ברגל מהעבודה על מנת לא לבקש טובות מאנשים.

אז מה עשית?

עברתי טיפול אצל אדם מיוחד, למדתי את דרכו והחלטתי לצאת לעזור לאנשים כפי שעזרו לי. החלטתי ללמוד על התת מודע, להרחיב את הידע ולצאת לדרך על מנת לעזור לאנשים ולהוציא אותם מהמקום שתקועים בו. היום אחרי שניצחתי את הדיכאון והפחד אני בעל תעודות והסמכות רבות בניהם: מנטור מוסמך בדרגת master-trainer ב NLP, בעל תעודה בינלאומית מאגודת ה HINLP, מטפל מוסמך בדמיון מודרך, מטפל מוסמך באנרגיה בדרגת הילר, מאבחן בעזרת שפת גוף ופרסונולגיה בעל הכשרה מכללת וינגייט, מטפל בקלפי עוקפי חשיבה, משתמש בכלים li-Cbt.

האם כל אחד יכול לעבור את הטיפול הייחודי הזה ולנצח את הפחד והדיכאון?

כבר מגיל 10, ניתן להתחיל את התהליך המדהים הזה. אנחנו חיים בעידן בו המדיה מכתיבה את הנורמות ובכך אדם שלא תואם אותם מרגיש מוזר, שונה וחריג ויכול להיכנס לדיכאון בקלות, הרי אף אחד לא יעלה תמונה שלו עצוב לרשת ה – אינסטגרם או הפייסבוק?

כדי לנסות ולתפוס מקום במרכז ח.מ יש להתקשר אל המספר: 058-6633058

עוד באותו נושא