fbpx
  • 5 באוגוסט 2021
 הכירו את הפירמידה פרי פיתוח ישראלי שתשפר את איכות חייכם

הכירו את הפירמידה פרי פיתוח ישראלי שתשפר את איכות חייכם

עולם הרפואה האלטרנטיבית עבר בשנים האחרונות מהפכה וממשיך לחפש אחר פתרונות ייחודיים, יצירתיים ומקוריים. אם בעבר בכל בעיה רפואית נהגנו לפנות לעולם הרפואה המערבית וחיפשנו פתרונות אצל הרופא  המטפל, היום אנו מחפשים גם דרכים אחרות, פשוטות יותר, טבעיות וחשוב מכל אמינות ומוצלחות.

כוחן הנסתר של הפירמידות

מחקרים שנערכו לאורך השנים הוכיחו כי הפירמידה מכילה בתוכה כוח אנרגטי עצום שנקלט מהקוסמוס, חיבור עם אנרגיה כזו מביא להתחזקות הגוף מבחינה פיזית, נפשית ורוחנית.

על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות נמצא כי צורות פירמידות יכולות ליצור אנרגיה בעלת השפעה רבה, ניכר כי הפירמידה יכולה לתקן ולחזק את הבעיות שבתוך הקירות שלה ומתוך כך נוצרה ההבנה שבפירמידות יש כוחות ואנרגיות מסוימות שמביאות פתרונות למצבים בריאותיים.

פירגנט- מה זה? ואיך זה עובד?

הפירגנט, היא דגם פירמידה שעשוי בעבודת יד, בגודל מוקטן, שחזור מקורי ויוצא דופן של פירמידות העולם, בפיתוח ישראלי בלעדי. המודל המוקטן, נולד כדי לתת פתרון אישי ובהישג יד לכל אדם שמעוניין לנסות ולטפל בבעיותיו באופן ייחודי. הפירגנט מציע למשתמשים בו טיפול אלטרנטיבי וחדשני למספר רב של בעיות ומחלות ובכך נותן פתרון ייחודי וטבעי ומשפר את איכות החיים.

המוצר כבר נוסה בעבר ולאחרונה עבר שינויים בהתאם . לפני כ- 15 שנים ייצרה החברה מהדורה ניסיונית ובאותה התקופה מכרה יותר מ- 1,000 יחידות.

הגרסה החדשה והעדכנית מותאמת לשינויים שהעולם עבר בשנים האחרונות, היא קומפקטית ויכולה להתאים לטיפול במגוון רחב של בעיות, פסוריאזיס ומחלות עור, אסטמה, טיפול נשירת שיער, מקל על חרדות ומפיג דיכאון, מקל על מיגרנות מאחה שברים, משפר משמעותית את התפקוד המיני, מסייע להקלה בוויסות מחזור הדם, מסייע לאיזון רמת הסוכר בקרב חולי סוכרת, משפר את יכולת הריכוז, עוזר לשינה ערבה ורציפה יותר, מאט את תהליך ההזדקנות ומעניק אנרגיה כללית וחיוניות לגוף ולנפש.

יוצר הפירגנט הוא יצחק מזרחי, מומחה בעל שם בעולם הקבלה המעשית, מזרחי חקר את הנושא במשך שנים רבות והשקיע את השנים האחרונות בניסיון להגיע לנוסחה המתאימה ביותר.

לבסוף מצא ששילוב מסוים וייחודי של גבישים מגנטיים ומינרלים ייחודיים המגובשים לכדי מבנה גיאומטרי של פירמידה, יוצרים אפקט בעל משמעויות והשפעות בריאותיות חסרות תקדים

פירגנט, איכות חייך בידך!

צורת הפירמידה והגבישים המינרליים יוצרים שילוב מיוחד שעוזר להרגעת כאבים, נלחם בזיהומים, מקל על נדודי שינה ומשפר את המצב הנפשי, כאשר תרכשו לעצמכם  את הפירגנט, חשוב שתשתמשו בו בצורה הטובה ביותר, יש להניח אותו כשחוד הפירמידה מכוון למרכז הגוף.
בנוסף הקפידו להניח אותו במקום שאתם נמצאים בו את הזמן הרב ביותר במהלך היום. את ההשפעה הניכרת של פירגנט והשיפור במצב הבריאותי שלכם תרגישו מספר ימים לאחר תחילת השימוש בו.

לסיכום, אם אתם רוצים לשפר את איכות החיים שלכם, להרגיש טוב יותר ולהיפטר מהתחושות הלא נעימות בחיי היום יום, נסו את פירגנט, הפירמידה הייחודית, מעוצבת בצורה קומפקטית ויוקרתית, תשנה ותשפר את איכות חייכם, תאזן את האנרגיות בגוף ותחזיר את החיוך לחיים שלכם.

לינק לאתר של פירגנט – https://www.pyragnet.co.il/

מעוניינים לשפר את איכות חייכם? השאירו פרטים כאן ויחזרו אליכם בהקדם: