• 11 בנובמבר 2019
 איך להיפטר מהנחירות ללא תופעות לוואי וללא כאבים

איך להיפטר מהנחירות ללא תופעות לוואי וללא כאבים

הכירו אתNightLase , הדרך המהירה והיעילה להיפטר מהנחירות ללא כאב, ללא תופעות לוואי וללא פגיעה באורח החיים. שיעור הצלחה של עד 90%.

בעיית הנחירות כבר מזמן הפכה לדיון מרכזי בבתים רבים בישראל. כאשר אחד מבני הזוג נוחר, הדבר יכול לנבוע מבעיה רפואיתבנוסף לכך, מדובר בפגיעה משמעותית באורך החיים  כאשר הנחירות מונעות שינה, מפריעות לצבירת כוחות ומעלות את רמת המתח בבית.

בSun Clinic מטפלים בבעיה בעזרת טיפול לייזר מתקדם בשם NightLase אשר עוזר לצמצם את הבעיה ובמקרים רבים אף לפתור אותה לחלוטין, בטיפול פשוט, לא פולשני וללא כאב.

מה היא שיטת NightLase?

הטיפול מתבצע ללא כאבים וללא חומרי הרדמה במשך כ-15 דקות, שבמהלכן מפנה הרופא קרן לייזר לעבר החך הרך של המטופל, ובעזרת הלייזר מתרחש כיווץ והרמה של החך הרך, כדי לשחרר את דרכי הנשימה. הדבר מקל על מעבר האוויר וכפועל יוצא גם מפחית את הנחירות בלילה. 

ארז, אחד הפציינטים שעברו את הטיפול בהצלחה, מספר: "סבלתי מנחירות קשות שפגעו באיכות החיים של משפחתי ואשתי בעיקר. לאחר טיפול בסאן קליניק הפסקתי כמו בקסם לנחור, אשתי חזרה לחייך ולישון טוב ובשקט".

"שיטת הטיפול NightLase היא פטנט של Fotona, חברה סלובנית-אמריקאית מובילה בתחום הלייזר. השיטה נכנסה לשימוש לפני ארבע שנים, והייתה מוקד להרבה מחקרים וסקרים, שאחד מהם אף פורסם ב"Journal of Laser and Health" היוקרתי. הממצאים מראים כי שיעור ההצלחה לאחר הטיפולים מגיע ליותר מ-90 אחוז. יש לציין כי ב-Sun Clinic נותנים בנוסף גם הדרכות למטופלים לתרגולי נשימה, על מנת להביא לשיפור האופטימלי ביותר. ד"ר ליאוניד חוברס, רופא א.א.ג ברשת סאן קליניק, אומר: "יש לזכור שנחירות הן רק אספקט אחד שצריך לטפל בו. סיכון גדול יותר מנחירות הוא מצב של דום נשימה".

האם יש מגבלות של גיל או מגבלות בריאותיות שעלולות למנוע את הטיפול?

"המגבלה העיקרית היא לאנשים שיש להם בעיה אונקולוגית. מעבר לכך, ישנם מצבים רפואיים ספורים שאותם יכול הד"ר לגלות בפגישה הראשונה. על פי כל המחקרים שנעשו ונכתבו, אין לטיפול תופעות לוואי".

Sun Clinic היא רשת עתירת ניסיון בתחום, הפרושה בשבע ערים בישראל. כ-25 שנה מבוצעים ב-Sun Clinic טיפולים לשיפור איכות החיים, ללא צורך בניתוח ואיבוד זמן וימי עבודה. בקליניקות מועסקים עשרות רופאים ופרופסורים בעלי הכרה מדעית, מקצועית ובינלאומית.  

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ושימו סוף לנחירות!

0 Reviews

Write a Review