fbpx
  • 5 באוגוסט 2021
 קריותרפיה: שיטת טיפול ייחודית באמצעות סאונת קור

קריותרפיה: שיטת טיפול ייחודית באמצעות סאונת קור

איך סאונת קור יכולה לסייע לכם לטיפול בכאבים המתמשכים, במיוחד בימים טרופים אלו?

התשובה לכל אלה נמצאת בטיפול ייחודי בקריותרפיה אצל אוריאל פז

אוריאל פז הינו מטפל ברפואה סינית כבר מעל 17 שנים ומתמחה בטיפול בכאבים בשיטות שונות של הרפואה הסינית, ביניהן אקופונקטורה (דיקור סיני), כוסות רוח, שיאצו, עיסוי, טווינה, פרקורסור (גלי הלם) וקריותרפיה – סאונת קור.

לפני תחילת הטיפול מבצע אוריאל אבחון קצר על פי כללי הרפואה הסינית על מנת לבדוק את מידת התאמת הטיפול למטופל.

מהי קריותרפיה אתם בוודאי שואלים ולמי היא מיועדת

קריותרפיה היא שיטת טיפול של חשיפה ממוקדת לסאונת קור המיועדת למטרות רפואיות ומציעה הקלה לכל הסובלים מכאבים קלים או כאבים טראומטיים מתמשכים. הטיפול נותן מענה למגוון בעיות וביניהן: כאבי שרירים, נקעים, נגעי עור, לסובלים מדלקות גידים ונפיחויות במפרקי הברכיים, מרפקים וקרסוליים האופייניות לאנשים בקבוצת גיל 40-70

הקריותרפיה הוכחה כיעילה ביותר לספורטאים: קבוצות ריצה, רכיבה על אופניים, שחקני כדורסל וכדורגל, עבורם מסייעת הקריותרפיה בקיצור זמן ההתאוששות לאחר אימונים אינטנסיביים, תחרויות ושיקום לאחר פציעות וניתוחים ואף לשיפור הביצועים.   

הטיפול בקריותרפיה הינו פורץ דרך של ממש לסובלים מעייפות וכאב כרוני, המאובחן כפיברומיאלגיה. מטופלים לאחר הטיפול מדווחים על חיים נטולי כאב, ללא עייפות, שיפור ניכר בחיוניות והערנות ותחושת המיקוד, מסייע לסובלים מאינסומניה – בעיות שינה, וגם על חידוש עור הפנים וסיוע בהגברת ה"ליבידו" החשק המיני.

קריותרפיה הינו טיפול קצר והוכח כיעיל עם תוצאות מהירות ומטופליו של אוריאל מדווחים על שיפור כבר בסיום הטיפול הראשון.

הטיפול בקריותרפיה מתאים לכל המטופלים, למעט חולי לב, סובלים מלחץ דם גבוה וחול סרטן פעיל.

איך הטיפול בקריותרפיה מתבצע?

הטיפול בקריותרפיה מתבצע בתא נוח ומרופד, הנשלט על ידי מערכת בקרה ממוחשבת. המטופל עומד בתא, כשהצוואר והראש נמצאים מעל גובה התא והוא לובש כפפות ונעלי פרווה מיוחדות על מנת להגן על אזורים רגישים לקור.

אוריאל פז מזרים אל התא חנקן קר, הנראה כאדים ומזכיר "סאונה". הטמפרטורה יורדת בהדרגה עד למינוס 120-150 מעלות צלזיוס, הקור הינו יבש לחלוטין, מקרר רק את שכבת העור החיצונית ואינו חודר לעומק הגוף.

החשיפה לקור קיצוני ולזמן קצר, גורמת למניפולציה על הגוף כאילו נמצא במצוקה. כתוצאה מכך, קצב הלב עולה, הגוף מזרים ללב ולאיברים הפנימיים דם רווי בחמצן שעובר תהליך טיהור ורעלנים מסולקים ממחזור הדם. נוגדי דלקת וחלבונים שונים מופרשים למחזור הדם וכלי הדם בעור מתכווצים, בכדי להגן על האיברים הפנימיים.

בתום שלוש דקות, מתחיל הליך של ריפוי, שיקום, איזון והתחדשות של הגוף. הדם המעושר בחמצן זורם בחזרה לכל איברי הגוף, למחזור הדם משוחררים אנדורפינים, אדרנלין, חלבונים, הורמונים אנטי דלקתיים וביוכימיקלים.

הטיפול בקריותרפיה מגביר את קצב ייצור הקולגן ואת קצב חילוף החומרים, מאיץ התחדשות וצמיחה של תאים בריאים, מטפל ומזרז את תהליכי הריפוי.

הטיפול בסאונת קור גם מעודד את צמיחתם של תאי עור חדשים ובריאים ומשפר את כושרם של התאים הקיימים.

טיפול ממוקד לאזורי פנים ומפרקים בזרנוק קור

טיפול ממוקד במפרקים פגועים, כגון אצבעות, ברכיים או מרפקים וכן טיפולים לחידוש וריענון עור הפנים, ניתן לבצע באמצעות הזרמת חנקן, שאינו רעיל, באמצעות זרנוק קור ישירות אל הפנים או למפרק הפגוע. הגז מקרר את האזור ויוצר פעולה הדומה לפעולה של סאונת הקור.

טיפול קצר טווח ויעיל

אוריאל פז מציע למטופליו סדרת טיפולים סטנדרטית הנמשכת 10 עד 12 טיפולים, המתבצעים בתדירות של 2 -3 טיפולים בשבוע, למשך 4 שבועות, להשגת תוצאה מלאה.

מטופליו של אוריאל פז מדווחים על תחושת רעננות וערנות בטווח המיידי, של עד שעות ספורות לאחר הטיפול.

חלק מהמטופלים מדווחים על הקלה מהירה בכאבים אף במצבים הנחשבים כקשים, כגון קרעים ברצועות ובגידים.

ישנם מטופלים הנדרשים לטיפול ממושך יותר, לעיתים גם בשילוב עם טיפולים נוספים מהרפואה הסינית המתבצעים גם הם בקליניקה של אוריאל פז.

אוריאל שיתף אותנו בהצלחות טיפוליו "הקריותרפיה היא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכל הקשור להתחדשות של כל מערכות הגוף ואיזון מערכות הגוף, עיכוב תהליכי הזדקנות, אנטי-אייג'ינג חיים ללא כאבים כרוניים ועייפות עם שפע של חיוניות וערנות. התוצאות אצל המטופלים הן מדהימות".

רוצה לנסות טיפול בקריותרפיה?

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך.

השאר פרטים!

טיפול ממוקד לאזורי פנים ומפרקים בזרנוק קור