fbpx
  • 30 בנובמבר 2020
 הוא חובה בכל רכב באירופה ובארצות הברית ועכשיו הוא מגיע לשמור על הנהגים בישראל

הוא חובה בכל רכב באירופה ובארצות הברית ועכשיו הוא מגיע לשמור על הנהגים בישראל

תאונת דרכים, מצוקה רפואית, פנצ'ר, תקלה מכנית כלשהי שדורשת טכנאי או גרר, התנעת הרכב במקרה שהמצבר נגמר, ואפילו דלק שאזל - הכירו את הפיתוח המהפכני שיבטיח לכם מענה אנושי ומהיר תוך חצי דקה ועשוי להציל לכם וליקירכם את החיים. הטבה ל-100 המצטרפים הראשונים

דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: מזג אוויר חורפי ואתם נוסעים לקחת את הילדים מהגן בצהריים. אתם נוהגים כהלכה ומצפים להגיע הביתה בקרוב, אך לפתע – יש לכם תקלה ברכב ואתם חייבים לעצור באמצע הדרך, בגשם ועם ילדים עייפים או רעבים. תארו לכם את אותה הנסיעה, רק בדרך חזור מחתונה של חבר בשעות הלילה המאוחרות. אז נכון – סיטואציות כאלו לא מתרחשות בכל יום, אבל כשהן כן– זה בתזמון הגרוע ביותר. וזה עוד לפני שדיברנו על אירוע בריאותי כזה או אחר שמנטרל את היכולת שלכם לנהוג.

אז איך נחלץ ממצבים שכאלה?

תתארו לכם שאת כל המצבים הללו ניתן היה לפתור במהירות ובקלות –בלחיצת כפתור אחת.

נתקעתם? לוחצים על הכפתור והופ, מגיע אליכם רכב חילוץ.

לא חשים בטוב? לוחצים על כפתור הקסמים, והופ תוך שניות יש מי שמקפיץ עבורכם אמבולנס.

נגמר הדלק? כפתור, הופ, דלק.

מצבר? כפתור, הופ, מצבר.

נשמע דמיוני? אז זהו, שממש לא.

פיתוח ישראלי כחול לבן שיפתור לכם כל מצוקה בתוך 30 דקות

אבל הבשורה הטובה היא שמצאנו פיתוח טכנולוגי פרקטי ומציאותי הרבה יותר: כפתור אחד שמחובר למוקד מקצועי 24/7 בפריסה ארצית ושלחיצה עליו תוביל בתוך 30 שניות למענה אנושי שפותר כל בעיה בדרך!

פנצ'ר, תקלה מכנית כלשהי שדורשת טכנאי או גרר, התנעת הרכב במקרה שהמצבר נגמר, דלק שאזל ואפילו תאונת דרכים.

מוקד החירום המיומן פועל 24/7 והמענה האנושי ניתן תוך 30 שניות. בניגוד לשירותי הדרך המסורתיים שלוקח להם עד 3 שעות להגיע אליך, שירותי הדרך של הכפתור ניתנים בפריסה ארצית והזמן הממוצע להגעת איש שירות לא עולה על 43 דקות!

בנוסף, נהגים שמשתמשים במערכת "הכפתור" נהנים גם משירותי דרך פרימיום מהירים ומגוונים כמו שליחת גרר או ניידת חילוץ כאשר ישנה תקלה טכנית ברכב ואפילו שירותים מפתיעים כמו סיוע אנושי בניווט. מה עוד? קישור טלפוני לשיחות דחופות אם נגמרה לכם הסוללה של הנייד ואפילו אספקת מונית וניהול אירוע התאונה ע"י נציג מקצועי.

סובלים מבעיה רפואית כלשהי וחוששים לנהוג ברכב?

לא משנה בני כמה אתם – אם אתם אנשים שסובלים מבעיה רפואית כלשהי (עברתם בעבר אירוע לבבי ,סכרת או/ו לחץ דם גבוה) המגבירה את החשש שלכם מנהיגה ברכב , כמו גם את הסיכון – במקרה ואתם חלילה לא מרגישים טוב.

הכפתור שנמצא בכל רכב בארה"ב ובאירופה, במחיר שווה לכל כיס

בארה"ב ובאירופה הכפתור כבר נכנס כמערכת חובה בכל רכב החל משנת 2018. אמנם פה בארץ המערכת עדיין לא הוגדרה כחובה בכל רכב, אך עם זאת נמכרת בקצב מסחרר כבר שנתיים וגורפת מחמאות והצלחה גדולה גם בקרב הורים צעירים, נהגים מבוגרים ונהגים נוספים שמעדיפים להיות בטוחים, מאשר להצטער על זה אחר כך.

בשורה התחתונה: מדובר במערכת חכמה שלא ברור איך היום בעידן "הרכב החכם" אין כפתור בכל רכב. המערכת מביאה לנהג תוספת משמעותית של בטחון ובטיחות, לכל מי שמחפש את הטוב ביותר כדי לשמור על חייו ועל חיי משפחתו

לשיחת ייעוץ עם מומחה בטיחות של חברת "הכפתור" השאירו פרטים, ואולי תהיו מ-100 הראשונים שיזכו בהטבה מפנקת!

עוד באותו נושא