fbpx
  • 30 ביוני 2022
 שואלים – ומרוויחים על בטוח

שואלים – ומרוויחים על בטוח

מה זה" מסורבי בנקים"? מהו הפתרון המומלץ? איך בוחרים חברה חוץ בנקאית? מהם היתרונות הבולטים של חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים, שיובילו אתכם לדרך חדשה? אתם שואלים, מומחי החברה עונים

מהי משמעות המושג "מסורבי בנק"?

מסורבי בנקים הם אנשים שפנו לבנק כדי לבקש הלוואה או משכנתא, אך נענו בסירוב. הסיבות לכך יכולות לנבוע מכושר השתכרות נמוך, דירוג אשראי נמוך, הון עצמי נמוך, חשבון מוגבל, עיקולים, צווי הוצאה לפועל, חוסר יכולת, על פי שיקול הבנק, להחזיר את ההלוואה באופן רציף, ועוד.

מה עושים במצב כזה?

הפתרון הכמעט יחיד במקרים כאלה הוא  פתרון חוץ בנקאי, אך יש לנקוט במשנה זהירות ולבחור בחברה חוץ בנקאית אמינה, מקצועית ביותר, בעלת ניסיון רב, גב כלכלי יציב ואישור של משרד האוצר.

למה חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים נחשבת למובילה בתחום?

את החברה הקימו לפני כעשור כלכלנים ויוצאי המערכת הבנקאית מהשורה הראשונה בתחומם, ביניהם רן חלפון, כלכלן מצטיין, בעל ניסיון רב במערכת הבנקאית ובגיוס אשראי. החברה הוקמה במטרה מוגדרת: להעניק פתרון מקצועי לבעלי נכסים, מסורבי בנקים, הזקוקים למימון חוץ בנקאי – כנגד נכס שבבעלותם.

החברה פועלת באישור משרד האוצר, מלווה על ידי משרד עורכי דין ורואה חשבון, ויש לה גב כלכלי חזק המאפשר יציבות והיקפי מימון רחבים, ניסיון עשיר במתן הלוואות מורכבות, והיא מעניקה שירות מהיר, מקצועי והוגן לכל לקוח.

מהו הייחוד הבולט בהלוואות שמעניקה חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים?

ההלוואות שמעניקה החברה הן החל מ-100 אלף ש' והן ניתנות כנגד נכס נדל"ני בלבד, הנמצא בבעלות הלקוח, ללא ערבים כלל ובתנאים נוחים ביותר. פריסת ההלוואה יכולה להגיע אפילו ל-20 שנות החזר.

אילו סוגי הלוואות מעניקה חברת "אשראי בטוח" מביל פוקוס כלכלנים?

ההלוואות שמעניקה החברה ללקוחותיה נועדו לצרכים שונים, ביניהם: משכנתא דרגה 1, משכנתא שנייה, הלוואה מהירה בהערת אזהרה (בתוך 48 שעות), משכנתא הפוכה – מגיל 60 ומעלה, ועוד.

איך מתבצע הייעוץ לפני קבלת ההלוואה?

"החברה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ לתכנון משכנתא או הלוואה, המותאמת להם באופן אישי, בהתחשב בהכנסות, בהוצאות, בתכנון הפיננסי העתידי ולאחר בחינה קפדנית של יכולת ההחזר החודשית", אומר רן חלפון. "המקצועיות  שלנו מאפשרת לנו להתאים ללקוחותינו את ההלוואה הטובה ביותר. אנו מבססים את ההלוואות שלנו על יכולת ההחזר של כל לקוח, על מנת שיקבל החלטה שתעזור לו להגשים את שאיפותיו הכלכליות מבלי להיקלע למצבים פיננסיים לא רצויים".

מה ייחודי בתהליך קבלת ההלוואה בחברת "אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים?

"כחלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההלוואה, אנו בונים לכל לקוח תוכנית עסקית אישית ומפורטת ומלווים אותו יד ביד לאורך כל השלבים שבדרך.
את התוכנית העסקית האישית של הלקוח אנו מגישים לחברה שממנה אנו מגייסים את הכסף. את ההלוואה הלקוח מחזיר ישירות לשם".

מה עוד מרוויח הלקוח במהלך הייעוץ?

"כחלק חשוב ביותר בתהליך, אנו מעניקים ללקוחותינו גם הדרכה וייעוץ מושכל ומפורט לתכנון כלכלת המשפחה בהווה ובעתיד".

איך מגייסת החברה את המימון להלוואות?

את המימון להלוואות השונות מגייסת חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים מבתי השקעות, חברות ביטוח, קרנות בורסאיות ועוד. "זה לא שוק אפור", מדגיש רן חלפון. "פעילות החברה מתבצעת, כאמור, באישור משרד האוצר ומגובה בתוכניות של כלכלנים, שמתמחים בגיוס אשראי יותר מ-15 שנה".

מהו השלב האחרון והמשמח לא פחות מקבלת ההלוואה עצמה?

"בסוף התהליך אנו מחזירים את הלקוח למערכת הבנקאית", אומר רן חלפון. "זהו חלק בלתי נפרד מה'אני מאמין' שלנו. בזכות המקצועיות שלנו וההיכרות שלנו את המערכת הבנקאית, מי שהיה מסורב בנק – פותח עם הבנק דף חדש!"

איך גם יזמי נדל"ן יכולים ליהנות משירותיה המקצועיים של חברת "אשראי בטוח מבית פוקוס כלכלנים"?

"בחברה מבינים את הצרכים הכלכליים הדרושים להנעה של פרויקטי נדל"ן מורכבים ומבטיחים, ומאמינים ביציבות שוק הנדל"ן בישראל, אומר רן חלפון. "כך הפכנו לחברה הגדולה בישראל במתן מימון ישיר ליזמי נדל"ן. פעילותנו בעשור האחרון והניסיון העשיר שצברנו איפשרו לנו לייצר גב כלכלי ומקצועי חזק ואיתן ולסייע ליזמים להוציא לפועל את התוכניות הנדל"ניות שלהם בהצלחה ובמהירות".

ואיך "דן אנד ברדסטריט ו"סודת הנדל"ן" קשורים לעניין?

חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים קיבלה לאחרונה חותם אמינות של "דן אנד ברדסטריט" ולא בכדי הזמינו את נציגיה לתוכנית "סודות הנדל"ן" בטלוויזיה ולתוכניות נוספות, כדי להעביר את המסר שלה לציבור: יש תקווה ופתרון מקצועי ואמין גם מחוץ למערכת הבנקאית.

כמה לקוחות מרוצים זוקפת לזכותה חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים?

"אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים רושמת לזכותה בגאווה יותר מ-100,00 לקוחות מרוצים, שיצאו לדרך חדשה והגשימו חלום, ולמעלה מ-300 לקוחות חדשים מדי חודש. אתם מוזמנים להצטרף להצלחה שלהם!"

איך יוצרים קשר עם חברת "אשראי בטוח" מבית פוקוס כלכלנים?

אפשר לשלוח מייל: office@safecredit.co.il

להתקשר לטל': 073-7802999, או להשאיר הודעה באתר החברה: safecredit.co.il

נציגי החברה יחזרו אליכם במהירות, על מנת להעניק לכם את המענה המדויק, המקצועי, האמין והמהיר ביותר, שיעזור לכם לצאת לחיים חדשים!.

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונציג  יחזור אליך בהקדם: