fbpx
  • 16 בספטמבר 2021

סמנכ"ל הבנק שחצה את הקווים לייעוץ משכנתאות. הרובין הוד הפיננסי של האזרחים

הסיפור שלנו מתחיל לפני 30 שנה בעובד אחד שהתחיל את הקריירה שלו בבנק. במהלך השנים העובד הלך והתקדם יותר ויותר, נחשף לעולמם המסקרן והמסתורי של הבנקים, למד את כללי המשחק ואת כלל הגורמים המשפיעים ביותר עד שהיה לסמנכ"ל בכיר בבנק. 

ההיכרות היסודית, הרחבה והמקצועית של הסמנכ"ל עם הבנקים, עזרה לו לרכוש ידע רב, קשרים רחבים בעולם הפיננסי והפכה אותו למומחה בתחום. לסמנכ"ל שלנו זה לא הספיק, היה לו חסר משהו… העבודה תחת מסגרות המערכת לא אפשרה לו לתת את השירות האותנטי ביותר לאזרח ואז הרגיש בתוך תוכו כי הוא כמהה לשינוי. ואז, זה קרה. בתו הבכורה של הסמנכ"ל  התעניינה ברכישת דירה למגורים. כמובן, שהדרך לרכישת בית בישראל היא באמצעות משכנתא. בצעד אינסטינקטיבי, פנתה הצעירה לאביה הסמנכ"ל, שתחום התמחותו היה בנקאות ומשכנתאות וביקשה את עצתו. לאחר שעזר לה בנחישות בתהליך, עדיין במסגרת הבנק, הכתה בו התובנה ששינתה הכל. הוא הבין. " אני לא רוצה להיות תחת מסגרות, אני רוצה לקחת את כל הידע והניסיון הרחב שלי ולהנגיש אותו לציבור בצורה שתאפשר לי לתת להם את כל המידע והשירות המקצועי ביותר ללא מגבלות. אני רוצה להיות עצמאי". בזכותה של בתו של הסמנכ"ל לשעבר, היום בעלים של חברה משלו, זכינו באוצר יקר ערך שעבר לצד שלנו האזרחים. זכינו בערן.

ערן מעוז, אב לשני ילדים בוגרים המתגורר בהוד השרון הוא יועץ משכנתאות מיוחד.
לא רק שערן הוא מרצה באוניברסיטה הפתוחה לייעוץ משכנתאות, בעל קריירה של 30 שנה בעולם הבנקים והמשכנתא ובעל הקשרים המרכזיים ביותר בתחום, ערן הוא קודם כל אדם. אדם שמנגיש את הידע שלו ללקוחות שלו, שחשוב לו שאנשים יבינו מה התהליך שהם הולכים לעבור ואיך לעבור אותו בצורה הטובה ביותר. ערן נתקל במהלך הקריירה שלו בכל מקרה אפשרי, בכלל הקשיים במהלך תהליך של משכנתא ויודע לפתור כל מקרה בצורה המהירה והטובה ביותר.

משכנתא זהו תהליך ארוך ומייגע שכל אדם שני המבקש לרכוש דירה בארץ ישראל עובר אותו. תהליך זה הופך להיות מסורבל, יקר וארוך הרבה יותר כשלא שוכרים את שירותיו של יועץ מקצועי. הבנקים, על אף נכונותם לתת יעוץ טוב, עדיין נמצאים תחת מערכת כלכלית עם יעדים כספיים ולכן הנטייה שלהם ברורה. ייעוץ חיצוני מאפשר תהליך נקי ובהיר יותר, בדיקה הדוקה של האפשרויות הקיימות לכל לקוח בעולם המשכנתאות וסגירת העסקה המשתלמת ביותר. יועץ משכנתאות טוב יכול לחסוך עד מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא, יבנה תמהיל משכנתא נכון התואם את הפרופיל הפיננסי של הלקוח, משכנתא שהתשלומים בה יהיו יציבים ותהיה ללקוח את האפשרות לבצע פירעונות מוקדמים ללא קנסות, חסכון של זמן רב, כסף והרבה כאבי ראש. יועץ טוב הוא כזה שההיסטוריה התעסוקתית שלו והניסיון המקצועי שלו צריכים להיות רחבים, להכיר היטב את עולם הבנקים, לצבור את הקשרים הנכונים, להיות בעל מסוגלות לפתור את מגוון הקשיים העולים בתהליך והתאמת התקציב ללקוח. בשביל ערן הפרמטרים הללו הם הד.נ.א שלו. ערן דובר בנקאית שוטפת. יש לזכור כי תהליך של לקיחת משכנתא מתנהל בין שני צדדים – הבנקים והלקוחות ולכן היועץ שיהיה הבחירה הטובה ביותר להיות גורם מתווך בין שני הצדדים, הוא זה שמכיר היטב ודובר את שפתם של שני הצדדים.

כעת תוכלו להנות ממעברו של ערן לצד שלנו, האזרחים וליצור איתו קשר ישירות בטלפון:

072-2289937