• 12 באוגוסט 2020
 במיוחד בימים אלו: סובלים מבעיה רפואית? ייתכן ומגיע לכם כסף. אל תצאו למאבק הזה לבד

במיוחד בימים אלו: סובלים מבעיה רפואית? ייתכן ומגיע לכם כסף. אל תצאו למאבק הזה לבד

אתם או יקיריכם סובלים מסוכרת, מישהו קרוב חלה בסרטן, ואפילו אם נפגעו מיתרי הקול ואתם סובלים מצרידות-ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף.
בעזרת "זכותי – המומחים לזכויות רפואיות" תוכלו לעבור את התהליך עם צוות מקצועי ואכפתי, שיסייע בקבלת הכסף המגיע לכם.

סוכרת היא הפרעה במערכת חילוף החומרים, המביאה למצב בו רמות הגלוקוז (סוכר) בדם חורגות את הערכים הרצויים. למרות המידע הרפואי הרב שהצטבר במהלך השנים, רבים בישראל הסובלים ממחלת הסוכרת, והסיבוכים השונים המתלווים אליה.לא תמיד מוכנים להתעמת עם הבירוקרטיה, כדי לקבל את מירב הפיצויים הכספיים בגין מחלה קשה זו. 

סרטן הוא שם כללי למחלות שונות, במחלת הסרטן תאי הגוף מתחלקים בצורה בלתי מבוקרת. דבר אשר גורם לגידול הממאיר וליצירת גרורות.
עם הקושי הרב שמתלווה למלחמה במחלת הסרטן, נוספים גם קשיים נפשיים וכלכליים רבים.

לחולי סרטן מגיע פיצוי בגין המחלה, אך לא תמיד קיימים הכוחות והידע כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית, כדי לקבל אחוזי נכות, קצבת נכות או קצבת ניידות. 

גם במצב של צרידות מגיע פיצוי

צרידות היא פגיעה במיתרי הקול, דבר שמוביל להפקת צלילי קול לקויה. הגורמים השונים לצרידות הינם מגוונים וביניהם: נגעים שונים הנוצרים על מיתרי הקול, דלקות גרון, לחץ נפשי, אלרגיות, עישון, תופעות לוואי של ניתוחים במיתרי הקול או גידולים סרטניים.

צרידות קבועה בגלל שימוש-יתר במיתרי הקול, הקשורה ישירות לאופי העבודה-אנשי טלמרקטינג, הדרכה או הוראה ואפילו עקב מחלת הקורונה, יכולה להיות מוכרת בתור נכות.

 

פגישה טלפונית במקום הגעה למשרדי החברה

עם המצב הנוכחי, גם ב"זכותי-המומחים לזכויות רפואיות", ביצעו את ההתאמות הנדרשות כדי שתוכלו להיות בטוחים
ולשמור על בריאותכם ובריאות עובדי החברה.

מתקיימות פגישות טלפוניות חינם, ללא התחייבות מצדך ומבלי צורך לצאת מהבית.
למרות זאת, באם יש צורך, ניתן להגיע לפגישה עם מומחה זכויות רפואיות שיסייע עבורך בכל שצריך.
הפגישה מתקיימת בהתאם לנהלים שהוגדרו על ידי משרד הבריאות.

"זכותי זכויות רפואיות" – ילוו אתכם לאורך כל הדרך

כדי לוודא שרק מי שבאמת זכאי יוכר ככזה, המוסד לביטוח לאומי מעביר את מבקשי הזכאות תהליך ארוך ומסורבל של בירוקרטיה וקבלת אישורים. תהליך ההכרה בזכויות רפואיות כולל פניה לגופים המתאימים (המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח וגופים נוספים), ובמקרה הצורך גם הפנייה לועדה רפואית.

בשל כך, התהליך עלול להיות ארוך, סבוך ומלווה בסחבת ביורוקרטית ובוועדות רפואיות. כאן "זכותי" נכנסת לתמונה.

"זכותי" היא החברה המובילה בישראל בתחום ומתמחה בסיוע בגיבוש ובניית תיק רפואי מלא וראוי מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ומשרד הבריאות. עם עבר עשיר בטיפול בלקוחות ושילוב בין ידע ומגוון תחומים ושיתוף פעולה עם רופאים בעלי ידע נרחב ברפואה – הצוות של "זכותי" מטפל במקרים הסבוכים ביותר, על מנת שהלקוח יקבל את מלוא זכויותיו הכספיות במינימום זמן.

ידע עשיר ושיתוף פעלה עם רופאים. קרדיט - ingimage

בסוף תהליך הסיוע של "זכותי" ניתן לקבל הקלות והטבות רבות, כגון: מענקים חד פעמיים, קצבאות חודשיות, הקלות והטבות ברכישת רכב ודירה, הטבות מס, תשלומי ביטוח, מטפל צמוד וטיפול רפואי חינם.

באכפתיות, בעזרה ובנתינה

כפי שניתן להסיק משלל מכתבי התודה שנשלחים על ידי לקוחות החברה בסיום קבלת הסיוע, הטיפול ב"זכותי" מלווה באכפתיות הנדרשת למצבם הפיזי והרגשי העדין של הלקוחות.

אלון אהרונוב הוא מנכ"ל "זכותי", המנהל את החברה מאז הקמתה ב-2005. עשור לפני כן, כשהיה בן 24, הוא הוסמך כיועץ מס ומאז צבר ניסיון רב בתחום המיסוי, הזכויות הסוציאליות וזכויות הפרט. "אני אוהב את העזרה והנתינה בתחילת התהליך", הוא מספר, "וההתרגשות מההצלחה בסופו. אני קם בכל בוקר עם אנרגיות מחודשות, לאחד את כולם כדי לתת ללקוחותינו את המגיע להם מהמוסדות".