• 26 באוקטובר 2020
 מהפך: רפואה סינית היא לא רפואה משלימה

מהפך: רפואה סינית היא לא רפואה משלימה

כך מצהיר עזרא רובין מטפל ברפואה סינית כבר 20 שנה עם התמחות בחולים אונקולוגים. האמונה הרווחת בקרב הציבור הרחב היא כי רפואה מערבית היא הרפואה הרשמית שיכולה לרפא חולים ממצבם הגופני. יחד עם זאת לרפואה המערבית ישנם תופעות לוואי רבות והיא לא מטפלת בשורש הבעיה המרכזית שקשורה בכיצד נוצרה המחלה. אנו נוכחים לדעת בתוצאות של המוני טיפולים שנעשו ברפואה מערבית שיצרו נזקים גדולים יותר ממצב החולה ההתחלתי.

עזרא רובין התחיל את דרכו כמטפל לפני שנים רבות. כשאמו חלתה בסרטן וסירבה לעבור כימותרפיה, הבין כי יש לו מטרה לעזור לה בדרך הרפואה היחידה והטובה ביותר שהוא מכיר – הרפואה הסינית האותנטית. כשמצבה של אמו החמיר כתוצאה מהמחלה והרופאים אמרו לה שבזמן שנותר לה תעבור סבל רב ולא נותר לה לחיות אלה זמן קצר מאוד, עזרא החליט שהוא עוזר לה בדרכו שלו והצליח לעזור לה לעבור את ימיה ללא סבל עד מותה. מאז, עזרא שם למטרת חייו לעזור לחולים רבים, להציל אותם ולשפר את אורך חייהם בדרך הרפואה הסינית. הכלים המרכזיים שיש לרפואה הסינית הם דיקור, צמחי מרפא, טווינה שהיא סוג של פיזיותרפיה סינית ותזונה. כמובן שלכל הכלים הללו נבנית תוכנית לניהול אורח חיים בריא, כזה שישמר את אורח החיים של מטופליו.

על מנת לתת למטופליו את הטיפול הטוב ביותר, עזרא לא הפסיק ללמוד במשך 20 שנה ופיתח שיטה המשלבת 4 דרכים שונות בתוך הטיפול כאשר הבסיס הוא של המאסטר האגדי לרפואה הסינית – מאסטר דונג. דונג פיתח שיטת טיפול עתיקת יומין של דיקור מתקדם והשאיר אחרי מותו מורשת של דרכי טיפול הפועלות בדרך נס. עזרא משתמש בטיפוליו בדרכו של דונג ומשלב בהם אמצעים נוספים שפשוט עובדים ללא שום תופעות לוואי, מאפשרים אורח חיים בריא ומתבססים על התשתית האמיתית של הבעיה שיצרה אצל האדם את המחלה. "מחלות הם פועל יוצא של מצבים פיזיים ונפשיים. אדם מפתח בתוך גופו מחלות בשל בעיות שהוא בכלל לא מודע אליהם שקשורות לחיבורים אנרגטיים וגופניים. צריך לדעת לזהות את זה בצורה מדויקת ולעזור לפציינט" עזרא מספר לנו ומודה בצניעות שיכולות האבחון המדויקות שלו הן הבסיס לטיפול המעולה במטופליו. כי אבחון נכון יקבע את הטיפול הנכון. בנוסף, עזרא נותן למטופליו תרגילי ציקונג (סדרה של תרגילים שכל תרגיל עובד על קבוצת איברים והמון על תודעה עצמית של מה שמתרחש בגוף כמו להזיז את היד דרך התודעה/ המחשבה) כחלק מהטיפול לחיזוק מערכות הגוף ומלמד את המטופל כיצד לרפא את עצמו ואת הגוף כיצד להפעיל כח ריפוי עצמי.

אנרגיה של מטפל ברפואה סינית היא מהחשובות ביותר להצלחת הטיפול. לכן, עזרא דואג למקד את האנרגיה שלו בכל מטופל ולא לפזר אותה בין מספר מטופלים יחד.
מטפלים רבים מבצעים טיפולים במספר מטופלים בו זמנית בחדרים מקבילים. הדבר מייצר חוסר מיקוד, פיזור אנרגיה והטיפול לא מוצלח כפי שהיה צריך להיות. הדבר החשוב ביותר לעזרא זה המטופלים שלו. לנסות לרפא אותם, להקל על אורח חייהם ולשפר את מצבם הבריאותי משמעותית.

כמו שאנו מבינים הרפואה הסינית היא אינה רפואה משלימה, אלא אלטרנטיבה בריאה וטובה בשילוב אינטגרטיבי לרפואה המערבית והיא עומדת בפני עצמה. גם פה חשוב להגיע בטיפול למומחים הגדולים ביותר כמו עזרא רובין בעלי הידע המקצועי והרחב ביותר, פתרונות טיפול רבות, בעלי ניסיון רב שנים ויכולות מדויקות של אבחון וטיפול.

לפרטים אודות הטיפול של עזרא רובין צרו קשר בטלפון

0722289929