fbpx
  • 30 ביוני 2022
 הגיע הזמן להגשים את החלום – איך תיהנו מבית פרטי משלכם בלי מאמץ?

הגיע הזמן להגשים את החלום – איך תיהנו מבית פרטי משלכם בלי מאמץ?

ישראלים רבים חולמים על בית פרטי, גינה צמודה, חדר לכל ילד ומרחב – והרבה ממנו. בית זה יבנה במיוחד עבורם ובהתאם לצרכים, לבחירות והסגנון שלהם - והדרך להגשים את החלום הזה היא לבנות את בית החלומות בדיוק כפי שהוא מצטייר בדמיון, אם כי מדובר במשהו שקל להגיד אך לרוב מורכב ומאתגר לבצע.

האתגרים בדרך לחלום

מימוש החלום מתחיל כמובן בבנק, וברכישת הקרקע המתאימה בהתאם למיקום המבוקש ולתקציב. אך זוהי רק ההתחלה, והתחלה פשוטה יחסית, יש לומר. אדריכל צריך לתכנן את הבית, מהנדס צריך לאשר אותה, קבלן צריך להביא פועלים וחומרים ולהתחיל לבנות, הבנק צריך לאשר הלוואות, פועלים צריכים לבנות ועבודתם לרוב תלויה זו בזו – הרשימה ארוכה וכאב הראש רק מתעצם. רוב האנשים אינם מתחום הבניה, יש להם עבודה שהם מחויבים אליה, ואין להם את הידע המקצועי, הזמן והחוזק הנפשי שנדרש לפרויקט הבניה. לכן, המשפחות רבות מוותרות על החלום ומסתפקות בבית יד שניה או דירה, רק כדי לא להיכנס לסאגה הארוכה הזו.

פתרון חלקי – עזרה חיצונית

מי שבכל זאת לא מוכן לוותר על החלום, יכול להיעזר בקבלן או מנהל עבודה שיהיה אחראי על המתרחש באתר הבניה, והוא יהיה נוכח במקום במקומכם וידאג לכל המתרחש, החל מהבאת חומרים וציוד עבודה, דרך פיקוח על אנשי המקצוע השונים שיבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר וכלה ב"כיבוי שריפות" ובאירועים בלתי צפויים, אם וכאשר יתעוררו.

שכירת קבלן או מנהל עבודה פוטרת אתכם רק מחלק מההתנהלות לצורך בניית הבית, ובוודאי שלא מכולה. עדיין יש צורך לתאם מול כל הגורמים, לוודא כי יועצים מקצועיים עושים עבודתם נאמנה, ועוד לא דיברנו כמובן על עבודות הגמר והתנהלות מול ספקים. בנוסף,יש צורך לטפל בענייני הכספים מול הבנק, אישורים והיתרים יחד עם האדריכל והמהנדס מול הרשויות, ועניינים משפטיים שונים שיש בעת רכישת קרקע יחד עם עורך דין.

יוסיאן בילדינגס יזמות ובניה – החברה

חברת הנדל"ן יוסיאן בילדינגס מאפשרת לכם בניה בראש שקט. אלרם יוסיאן הבעלים ומנכ"ל החברה זיהה את הצורך שיש למשפחות או בודדים בהתנהלות מול כל אנשי המקצוע כולם (!), מה שהוביל אותו להקמת החברה. יוסיאן בילדינגס מעניקה לכם מעטפת מקצועית כוללת תחת קורת גג אחת. החברה תנהל עבורכם את פרויקט הבניה מתחילתו ועד סופו בכל אספקט אפשרי. החברה מציעה לכם יעוץ בנקאי, יעוץ משפטי, יעוץ מס, מחלקת הנדסית, מחלקה אדריכלית, יעוץ בטיחות, צוותי בניה, ספקים וחומרים באיכות הטובה ביותר ואפילו ביטוח בנייה, והכל תוך התחייבות חוזית לעמוד בתקציב, לוחות זמנים ורמת גימור מושלמת.

החברה עובדת בפריסה ארצית והבית הפרטי שלכם כבר נמצא בהישג יד. ביוסיאן בילדינגס תוכלו לקבל ליווי צמוד, שירות מקצועי ואמין ושקיפות בכל הנוגע לתהליך הבניה ולהתקדמות העבודה. תוכלו להפקיד בידיהם את החלום לבית פרטי, והם יהיו אחראים לבצע אותו עד לקבלת המפתח. מוזמנים לצפות בניסיון העשיר שברשותם ביחד עם רשימה ארוכה של פרויקטים בניהולם – ואם אהבתם את התוצרים, השאירו פרטים ואחד מהמומחים שלהם יחזור אליכם בהקדם.

רוצה לשמוע עוד?
השאר פרטים ונציג מטעם חברת יוסיאן בילדינגס
יחזרו אליך בהקדם: