fbpx
  • 22 באפריל 2021
 חיכינו, חיכינו, וסוף סוף זה קורה!

חיכינו, חיכינו, וסוף סוף זה קורה!

כל מי שמבין בנדל"ן חולם על השקעה כזו, שמתרחשת אחת לעשרות שנים: מתחם ענק של עסקים ופנאי, שיוקם בצמוד לתחנת רכבת מרכזית, מושך אליו המוני לקוחות פוטנציאליים מדי יום ומניב למשקיעים רווח של מאות אחוזים. אז הנה סוף סוף החלום מתגשם: פרויקט BE בנימינה, פארק ענק של עסקים, מסחר ופנאי, יוקם במתחם הרכבת העתידית החדשה בכניסה ליישוב. השקעה של 169 אלף ש', עם הון עצמי של 50 אלף ש' בלבד – ואתם יכולים להפוך לחלק מפרויקט שהוא הזדמנות של פעם בחיים

אין הרבה הזדמנויות של פעם בחיים, אבל כשזה קורה, כדאי לדעת לזהות אותן בזמן. וזה לא עוד ביטוי או קלישאה. לראשונה מזה עשרות שנים יש הזדמנות חד פעמית להשקיע במתחם ענק של עסקים, מסחר ופנאי, שיוקם בצמוד לתחנת רכבת מרכזית – תחנת הרכבת של בנימינה, שתוסט מערבה ותיבנה מחדש כתחנת רכבת מרכזית וחדישה.

שם המשחק הוא הצמידות לתחנת הרכבת. פרויקט  BE בנימינה מאפשר השקעה בקרקעות היחידות שניתן לרכוש כיום סמוך לתחנת רכבת בישראל, ואין כמו נגישות לרכבת כאשר מדובר בשטחי מסחר, עסקים ומשרדים. את זה יודע כל מי שמבין בנדל"ן: ערכו של נכס מסחרי, הממוקם במתחם שצמוד לתחנת רכבת מרכזית ושוקקת, גבוה יותר מכל נכס נדל"ן אחר, והוא רק הולך ועולה:

מיקום המתחם בצמוד לתחנת רכבת מרכזית יוצר תנועה אינטנסיבית של לקוחות פוטנציאליים מכל רחבי הארץ, המהווים כוח קנייה משמעותי ביותר לעסקים במתחם. בנוסף, המיקום מאפשר גם נגישות נוחה לעובדים במתחם, דבר  המהווה מוקד משיכה גם לעובדים חדשים.

פארק העסקיםBE  בנימינה אכן מתוכנן  ב"פריים לוקיישן" –בצמוד לתחנת הרכבת העתידית, על כביש 4 בכניסה לבנימינה ובסמוך לכביש 6. מיקום מנצח לכל הדעות. לראשונה מזה עשרות שנים מוקם פרויקט בסדר גודל כזה במתחם של רכבת מרכזית.

עוגן מסחרי, תעסוקתי וכלכלי

המתחם החדש הוא חלק מתוכנית מתאר מהפכנית למועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה, הנערכת להכפלה במספר תושביה בשנים הקרובות – מ-16 אלף לכ-32 אלף. המועצה האזורית בנימינה-גבעת עדה זוכה בשנים האחרונות להתפתחות מואצת, בזכות ביקוש גדול למגורים מצד משפחות מכל רחבי הארץ, המבקשות לעצמן סביבה כפרית וירוקה לצד שירותים עירוניים, תחושת קהילתית חמה, אוכלוסייה איכותית, מערכת חינוך מעולה ועוד.

תוכנית המתאר, המקודמת בידי מנהל התכנון, שמה לה למטרה לפתח מוקדי מסחר ותעסוקה מרכזיים בתחומי המועצה וכך להקים עוגן מסחרי, תעסוקתי וכלכלי, שישרת את תושבי המועצה ההולכת וגדלה, וימשוך אליו אנשים מרחבי הארץ, בשל המיקום המנצח בצמוד לתחנת הרכבת החדשה.

התוכנית כבר הופקדה בפברואר האחרון בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, וכך, למעשה, קיבלה תנופה משמעותית לביצוע: בתחומי המועצה ייבנו כ-4,000 יחידות דיור, ויוקצו בה כ-590 אלף מ"ר לטובת תעסוקה ומסחר וכ-9,000 מ"ר לשטחי תיירות.
פרויקטBE  בנימינה הוא מיזם הדגל של התוכנית. הפארק הענק של העסקים והפנאי, ימוקם, כאמור, בכניסה ליישוב, בצמוד לתחנת הרכבת העתידית, יציע חוויית קניות , מסחר ובילוי מיטבית ויעניק מענה לא רק לתושבי בנימינה והסביבה, אלא גם לכל נוסעי הרכבת מכל רחבי הארץ שיעברו בתחנה.

כל הפרמטרים האלה, בנוסף לתמיכה מהרשויות, הופכות את הפרויקט לעסקה האטרקטיבית והכדאית בישראל.

למקסם את הרווח

את פרויקטBE  בנימינה מקדמת קבוצת  "קרקעות ישראל", שרכשה במתחם אופציה לקרקע בשווי 76 מיליון ש'.
"אנחנו משוכנעים שמדובר בהזדמנות שנוצרת אחת לשנים רבות. אין כיום   ואני גם לא רואה בעתיד הנראה לעין, הזדמנות להצטרף להשקעה בקרקע שעתידה להפוך למתחם מסחרי, בצמוד לתחנת רכבת. רק בכדי להמחיש את הפוטנציאל , ניתן לדמיין את השפעתה של הרכבת על הצלחתם של העסקים במתחם עזריאלי בדרך השלום בתל אביב או במתחם ראשונים בראשון לציון,  אומר  בני לחמיש, מנכ"ל "קרקעות ישראל".  משקיעים שיזהו, כמונו, את ההזדמנות – יכולים לעשות את אחת העסקאות הטובות ביותר שיש כיום בשוק הנדל"ן הישראלי".

"קרקעות ישראל" מאפשרת למשקיעים להצטרף להצלחה במחיר נגיש כמעט לכולם:  169 אלף ש' ליחידת קרקע בפרויקטBE  בנימינה. ולא זאת בלבד: בעלי הון עצמי צנוע יוכלו לשלם 50 אלף ש' בלבד, ואת היתרה בפריסת תשלומים נוחה. ברגע שיינתן היתר הבנייה, ערך הקרקע צפוי לעלות במאות אחוזים ולהגיע עד ל-500,000 ש'! העובדה שהקבוצה מאפשרת למשקיעים להצטרף לפרויקט כבר בתחילת הדרך, מסייעת למשקיעים למקסם את הרווח, שכאמור צפוי לעמוד על מאות אחוזים. "העובדה שאנחנו מוכנים לתת אשראי למשקיעים מראה לא רק על החוסן הכלכלי של הקבוצה, אלא גם עד כמה אנחנו מאמינים בפרויקט הזה", אמר לחמיש ל"כלכליסט" (23.7.20).

הזדמנות ההשקעה בבנימינה-גבעת עדה

חשוב לדעת שחברת קרקעות ישראל חרטה על דגלה מצוינות ואמינות,  וכל עסקה נעשית תוך שמירה על כללי היסוד:
פוטנציאל עליית רווח משמעותי לרוכשים, ליווי אישי ע"י משרד עורכי דין עד קבלת טופס 4,  100% טאבו פרטי, גב רחב לערובה לביטחון, ע"פ תקן 22 המחמיר של משרד המשפטים.

אין ספק שפרויקט פרויקט BE  בנימינה הוא העסקה הכי כדאית שמוצעת כיום למשקיעים: כאמור, לראשונה מזה עשרות שנים מוקם פארק עסקים ומסחר ותעסוקה במתחם של רכבת עתידית חדישה, שימשוך אליו המוני לקוחות פוטנציאליים מדי יום. אין צפי להקמת מתחם דומה בעתיד במיקום כזה, ולכן מדובר בהשקעה שהיא הזדמנות של פעם בחיים.

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת קרקעות ישראל יחזרו אליך בהקדם: