• 11 בנובמבר 2019
 השקיעו בנכס שמושכר לשנים ארוכות – קליבלנד, השם החם החדש בקרב משקיעי הנדל"ן

השקיעו בנכס שמושכר לשנים ארוכות – קליבלנד, השם החם החדש בקרב משקיעי הנדל"ן

'רילקו השקעות נדל"ן' איתרה נכס בפרבר יוקרתי בקליבלנד והפכה אותו להשקעה משתלמת. עם מחיר נמוך בכ- 15% ממחיר השוק, חברת ניהול שדואגת לאחזקה השוטפת של הנכס ושוכרים המאכלסים את בניין המשרדים לשנים רבות קדימה. השוכר הגדול הנו מרכז רפואי המקבל תשלום ישירות ממשלת אוהיו, הוא מחזיק בכ90% מהבניין ויש לו חוזה לשנים עם אופציה להארכה בעוד 10 שנים.

אחרי שנים בהן משקיעי הנדל"ן הישראלים התמקדו בשוק המקומי, עליית המחירים והרגולציה הממשלתית עשו את שלהן. היום, יותר ויותר משקיעי נדל"ן ישראלים מביטים אל מעבר לים לשוקי הנדל"ן המתאוששים באירופה וארצות הברית. הניסיון מלמד שגם מעבר לים אין תעודת ביטוח למשקיע, והזדמנויות להשקעה, שגם מתאפיינת כסולידית (שומרת על כספו של הלקוח) וגם מספקת תשואה נאה בוודאות גבוהה, אינן נפוצות. על רקע כזה שווה לשים לב לפרויקט שחברת 'רילקו השקעות נדל"ן' משווקת בימים אלה בקליבלנד אוהיו.

לפרטים נוספים

קליבלנד, עיר מצטיינת להשקעות נדל"ן

קליבלנד היא מהערים המתפתחות בארצות הברית. כמה משאלים שערכו עיתונים כלכליים בקרב מומחי נדל"ן, סימנו אותה בשלוש השנים האחרונות כאחת הערים הכי אטרקטיביות להשקעה בנדל"ן בצפון אמריקה.

קליבלנד עלתה ברדאר של 'רילקו השקעות נדל"ן', חברה ישראלית  שמתמחה בהשקעות נדל"ן בארצות הברית. המקצוענים של רילקו איתרו בזמן אמת פרויקט אטרקטיבי בפריים לוקיישן – בביצ'ווד, פרבר יוקרתי של קליבלנד שנחשב למעוז הקהילה היהודית של אוהיו. מדובר בבניין משרדים בשטח של 4,000 מ"ר בנוי, שעבר שיפוץ יסודי בשנת 2009, נמצא במצב פיזי מצוין ומאכלס את אותם שוכרים מאז סיום השיפוץ. בשונה מבנייני משרדים בשלב ה'התנעה', הבניין בביצ'ווד כבר מושכר לטווח ארוך בתפוסה מלאה. השוכר המרכזי (90% מהנכס) הוא מרכז רפואי שמתוקצב על ידי הממשל של אוהיו, שמעוגן בחוזה לעוד 7 שנים וצפוי בהמשך לממש אופציה ל-10 שנים נוספות. השוכר המשני (10% מהנכס) היא חברה לביצוע בדיקות רפואיות עם חוזה שלה לשנתיים נוספות (עם אופציה לחמש). כך שמדובר במצב מאוד נדיר בתחום הנדל"ן בו הקונה נהנה מתשואה קבועה ויציבה.

כ-15% מתחת למחיר השוק

אבל מה שבאמת הופך את פרויקט ביצווד להשקעה נהדרת היא העובדה שרילקו נדל"ן סיכמה על קניית הנכס במחיר מעולה, שעל פי שמאות מעודכנת נמוך בכ-15% משוויו בשוק נכון להיום (ובקליבלנד המגמה היא כלפי מעלה), ומבחינת הקרן של המשקיע יש רווח משמעותי כבר בקנייה. לרילקו יש שותף מקומי שאחראי על ניהול האחזקה, כך שגם בגזרה הזו המשקיעים צפויים לשקט. מה שיפה במודל של רילקו השקעות נדל"ן, זו העובדה שהיא לא מחייבת את המשקיע לקנות את כל הנכס, אלא מאפשרת להיכנס בטווח השקעה שמתחיל ב-75,000 דולר וליהנות מתשואה חודשית קבועה מהרגע הראשון. מעבר לתשואה החודשית, הרעיון הוא שבעוד כמה שנים יתבצע 'אקזיט', הבניין יימכר והמשקיעים צפויים לעשות רווח יפה.

רוצים להשקיע בנכס בקליבלנד? השאירו פרטים והמקצוענים של רילקו יחזרו אליכם בהקדם

10 Reviews

1
1
1

Write a Review