• 26 באוקטובר 2020
 מתחם המשרדים היוקרתי בהוד השרון – זכות למשרד עם הון עצמי של 199,000 ש"ח בלבד

מתחם המשרדים היוקרתי בהוד השרון – זכות למשרד עם הון עצמי של 199,000 ש"ח בלבד

מכירים את ההזדמנויות בחיים שאם לא תפעלו כאן ועכשיו, הן כבר לא יחזרו על עצמן? השקעה של רק 199 אלף שקל בקרקע במתחם 1202 המיועדת לשטחי משרדים במיקום מבוקש בהוד השרון - בעלת פוטנציאל רווח של 800 אלף ₪.

במהלך השנים האחרונות עוברת העיר החזקה במרכז הארץ – הוד השרון תהפוכה של ממש. העיר שהוקמה בשנת  1964 כאיחוד של 4 מושבות ומתפרסת על שטח של 19,400 דונם, גדלה והתפתחה, כיום מתגוררים בה 61,000 תושבים (נכון לחודש דצמבר 2018) ובהתאם לתוכניות המתאר העיר תגיע בשנת 2050 ל-49,000 יחידות דיור, ותכלול 150,000 תושבים.

בדירוג הסוציו-אקונומי (חברתי כלכלי) מדורגת העיר במספר 8, בדומה לשכנותיה כפר סבא, הרצליה, רעננה ורחוקות וגדולות ממנה כמו תל אביב, רמת גן ומודיעין-מכבים-רעות. דירוג המעיד על חוזקות האוכלוסייה בהשוואה לישובים אחרים. 

לצד איכות האוכלוסייה בהוד השרון,  בולט וניכר לעין כי אזורי התעסוקה קטנים בהוד השרון בהשוואה לאזורי התעסוקה של כפר סבא ורעננה. התוכנית למתחם העסקים 1202 בהוד השרון תענה על הצורך והמחסור האדיר של שטחי תעסוקה, מסחר ומשרדים.

תוכניות הבנייה למתחם העסקים 1202 בהוד השרון אושרו בכל הוועדות, הגלגלים הונעו והבנייה צפויה להתחיל בעוד שנים ספורות.

חברת קליימקס המשווקת את הקרקע מציעה לכם היום הזדמנות ייחודית שלא תחזור על עצמה –  השקעה היום של 199,000 ₪ תקנה לכם יחידת קרקע בטאבו לזכויות במשרד בגודל של 100 מ"ר.  אין כל ספק, כי מדובר בהשקעה כדאית במיוחד, במיוחד בהתחשב בעובדה, כי משרדים הממוקמים בסמוך למתחם 1202 נמכרים כיום בסכומים של 15 עד 17 אלף ₪ למ"ר.

כבר עם כניסת ראש העיר הנוכחי לתפקידו בסוף שנת 2018, הלין רה"ע, אמיר כוכבי, על העדר תכנון לשטחי תעסוקה חדשים בקרקעות הבלתי – מנוצלות חדשה  וציין, כי אחת ממטרותיו הינה הגדלת שטחי תעסוקה מסחר ובנייני משרדים, אשר ייאפשרו לתושבים לא לצאת מן העיר בכדי לעבוד, דבר שכמובן גם יפחית את עומסי התנועה, ויאזן באופן נכון יותר בין תעסוקה למגורים בתוכניות הבנייה שמקודמות בעיר.

השילוב הייחודי בין מיקום אסטרטגי במרכז הארץ,  הקירבה לתשתיות, תחנות רכבת סוקולוב ונורדאו וצירי תחבורה מרכזיים – כביש 4, 20, 531 וכביש 5, שכונות מגורים קיימות עם אוכלוסייה איכותית ומשכילה, לבין אינטרס עירוני של העומדים בראש העירייה, בשל המחסור האדיר בשטחי תעסוקה ומסחר – כל אלה יחדיו יסייעו בקידום הבנייה במתחם 1202 שעתיד להיות אזור שטחי התעסוקה והמסחר הגדול והמרכזי בהוד השרון.

השקעה נבונה בתיזמון הנוכחי של 199 אלף ₪ בלבד, תאפשר למשקיעים ליהנות מעליית ערך משמעותית בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים הקיימים בשוק, ותביא לרווח יזמי ניכר  של 800 אלף ₪!  

בחברת קליימקס המשווקת את הקרקע מדגישים, כי "השווי המוערך של המשרד הבנוי יגיע ל-1.5 מיליון שקל. כלומר, הרווח על השקעה של 199,000 ש"ח צפוי  להיות כ-800 אלף שקל על כל ההשקעה, בתוך שנים בודדות. בהמשך, התשואה הצפויה על השכרת המשרד היא כ-100 אלף ₪ בשנה, המהווים 12% תשואה".

בהתאם לתוכניות שאושרו כבר בכל הוועדות, המתחם יכלול בנייני משרדים מפוארים בני 8 קומות והיא למעשה התוכנית היחידה המאושרת כיום לבנייה בהוד השרון הכוללת שטחי תעשייה ומסחר לצד שטחי משרדים. "השילוב הייחודי של השניים ייתן מענה לביקוש גדול הקיים מצד תושבים בהוד השרון ובסביבתה ומהווה מתחם אטרקטיבי  להשקעה, כל עוד המחיר נמוך עם אפשרות למימוש ולתשואה גבוהה בפרק זמן קצר יחסית. מדובר בהשקעה מעניינת מאד שצפויה להיות הצלחה מסחררת וההערכה היא כי המשרדים ייחטפו במהירות בזמן הקרוב", מדגישים בפנינו אנשי חברת קליימקס.  

כל משקיע באמצעות חברת קליימקס, אשר רכשה ניסיון ארוך שנים בשיווק קרקעות אטרקטיביות במשקיעים,  זוכה לליווי צמוד של משרד עורכי דין המתמחה במקרקעין, וכעת מחירי הנדל"ן מאפשרים השקעה במחיר אטרקטיבי מאד שלא יחזור על עצמו.    

רוצים ליהנות גם אתם מצפי לרווח של 800 אלף ש"ח? השאירו פרטים כאן ונציגי חברת קליימקס יחזרו אליכם בהקדם: