• 1 באפריל 2020
 חולמים לגור בדירה ליד הים? תקראו לנו מגשימי חלומות – 249,000 ₪ בלבד זה ההון העצמי שנדרש מכם

חולמים לגור בדירה ליד הים? תקראו לנו מגשימי חלומות – 249,000 ₪ בלבד זה ההון העצמי שנדרש מכם

בלב ליבה של העיר חדרה המתחדשת, ההבטחה הגדולה בעולם הנדל"ן, תכננה עיריית חדרה במסגרת תוכנית ח"ד 2020 אזור לרובע מגורים חדש ויוקרתי שהולך להשקיף לים. הבטיחו את מקומכם באחד המתחמים האחרונים שמיועדים לבנייה על רצועת החוף בישראל.

רבים מכם בטח יודעים שבשנת 2020 מאתגר מאוד למצוא בישראל קרקעות פנויות שקרובות לים בגלל מספר גורמים: התקנות הרבות אשר מגבילות בנייה באזורים מבוקשים אלה, תרבות בתי המלון והתיירות בארץ וכן תושבי חוץ שמגיעים להשקיע ומקדימים את הישראלים. התוצאה היא כמובן עליית מחירים שלא משאירה לרבים מאיתנו ברירות.

אבל יש לנו חדשות טובות –הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בראשות צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה, אישרה את תוכנית "רובע לים" שיוצרת מהפכה בנדל"ן הישראלי ומאפשרת גם לזוגות צעירים לקנות יחידת קרקע 399,000 ₪ בלבד. נציין כי מדובר בקרקע פרטית שרשומה בטאבו וכבר אושרה למגורים.

מתחמי יוקרה בקו ראשון לים באזור הכי מתפתח

כאמור תוכנית "רובע הים" כבר אושרה על ידי הוועדה המקומית והארצית ועתידה לכלול מתחם מפואר עם 10 אלף יחידות מגורים, 1400 חדרי מלון, מקומות מסחר ובילוי – כל זה ליד אחת רצועות החוף הקסומות בישראל שתכלול טיילת יפיפייה ופארק רחב ידיים שפרוסים לאורך הרובע החדש עם מרצף אורבני שיתמשך עד קיסריה. התוכנית עברה את כל הוועדות והוגשו תוכניות מפורטות, כעת נותר רק להמתין לאישור התוכניות ולהיתרים.

מהנדס העיר חדרה התייחס לנושא ב-2017, כאשר אמר על רובע הים כי “זהו פרויקט הדגל של חדרה, ומדובר אולי במיזם האחרון בארץ שבאמת מאפשר לבנות עיר על הים”.

העיר חדרה נמצאת בעשור האחרון בתנופת בנייה ופיתוח פנומנלית דבר שמתבטא בכל פינה בעיר והופך את פוטנציאל הרווחיות לגדול מאוד. מדובר בשטח בתולי וייחודי מאוד שיאפשר לעיר חדרה להמשיך להתפתח וליהנות משטחי טבע פתוחים יחד עם המרקם העירוני הקיים.

מתחמי ההשקעה האטרקטיביים ממוקמים ליד רכבת ישראל ובסמיכות לכבישים ראשיים כמו כביש 2, כביש 4, כביש 65 וכביש 9 החדש אשר קיצר משמעותית את זמן הנסיעה למרכז מה שהוביל לנהירה של משקיעים ולעלייה במחירי הנדל"ן באזור. חברת קרקעות ישראל זיהתה את פוטנציאל הפיתוח האדיר בעיר חדרה והשקיע ברכישת קרקעות אשר מיועדות למגורים בכל המתחמים.

1.2 מיליון ₪ זה הרווח שצפוי להגיע לאחר עלויות הבניה

בזכות השלב הייחודי בו הקרקע נמצאת – הדבר מאפשר לכם להשקיע כבר עכשיו שהמחיר הוא אטרקטיבי וליהנות בהמשך מתשואות גבוהות. מחיר הדירה צפו להגיע  ל 2.5 מיליון ₪ והרווח הצפוי לאחר עלויות בנייה, פיתוח ומיסים מגיע ל-1.2 מיליון ש"ח.  הרווח הזה מתאפשר כי בישראל עלות הקרקע מהווה 60% מערך הדירה – ולכן כאמור, שהיא נרכשת בשלב מוקדם בעלות מוזלת, יש פוטנציאל לרווחיות הזו.

ב”קרקעות ישראל” מסבירים כי הקרקעות המשווקות שייכות לשלב ב’ של התוכנית לעיר ימים – הבא בתור לבנייה לאחר ששלב א’ כבר הסתיים.

“אנחנו רואים כאן שילוב יוצא דופן בין מיקום שהוא אחד המבוקשים ביותר – לבין תזמון מושלם, קרקע שכבר עברה את כל האישורים והוועדות אך עדיין לא החלה הבנייה בה. זה השלב שבו פוטנציאל הרווח הוא הגדול ביותר”, אומרים בחברה.

התוכנית משווקת על ידי החברה המובילה בשיווק וקידום של קרקעות בארץ ומשקיעיה זוכים לליווי צמוד של עורכי דין ומשרד האדריכלים הגדול בישראל. מספר היחידות מוגבל וזו ההזדמנות שלכם להרוויח.

מעוניינים לרכוש קרקע באחת העתודות האחרונות על קו החוף בישראל ולהרוויח תשואה הצפויה לעמוד על 1.2 מליון שקלים? השאירו פרטים כאן: