• 18 בינואר 2020
 רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? קומפלקס משרדים מפואר  בגרמניה בתפוסה מלאה

רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? קומפלקס משרדים מפואר בגרמניה בתפוסה מלאה

MHR1 חברת הנדל"ן מהמובילות בהשקעות נדל"ן בגרמניה, מצאה אפיק השקעה מבין הבטוחים והיציבים ביבשת אירופה – השקעה בנכסים מסחריים. עכשיו היא מציגה לראווה את פרויקט הדגל שלה: קומפלקס משרדים מפואר בתפוסה מלאה בפארק המדע בעיר טרייר בגרמניה. השקעה החל מ150,000 ש"ח

MHR1 חברת הנדל"ן מהמובילות בהשקעות נדל"ן בגרמניה, מצאה אפיק השקעה מבין הבטוחים והיציבים ביבשת אירופה – השקעה בנכסים מסחריים. עכשיו היא מציגה לראווה את פרויקט הדגל שלה: קומפלקס משרדים מפואר בתפוסה מלאה בפארק המדע בעיר טרייר בגרמניה.

גרמניה, בירתה הכלכלית של אירופה, נהנית כבר שנים מעליית מחירים וביקושים גבוהים.
בעוד שהשקעות בתחום הנדל"ן למגורים מתקרבות למיצוי פוטנציאל עליית הערך והתשואה – ישנה מגמה גלובלית הרואה בנכסים מסחריים בגרמניה אפיקי השקעה מבין הבטוחים והיציבים ביבשת. אם אתם מתבלטים לגבי האפשרות להשקיע את הכסף שלכם בנכסים מסחריים במערב גרמניה, חברת MHR1 – , שזיהתה את המגמה בשנים האחרונות ובחרה לכוון את משקיעיה להשקיע בנדל"ן מסחרי ובמרכזים לוגיסטיים – היא הכתובת.

כעת, מסמנת 1 MHR את המגמה הבאה בעולם ההשקעות בגרמניה ומציעה להצטרף להשקעה ברכישת קומפלקס משרדים חדש וייחודי, בלב פארק המדע, בעיר טרייר בגרמניה. הממוקמת בסמוך לגבול עם לוקסמבורג ומהווה מרכז תיירות ספא ומרפא, ומכרז כלכלי שוקק עם כח קנייה של 5.2 מיליארד יורו.

לפרטים נוספים בנוגע להשקעה

הקומפלקס  המפואר, המורכב משמונה בניינים, נהנה מתפוסה של 100% ותמצאו בו יותר מ-100 שוכרים חזקים, בעיקר רשתות, בחוזים ארוכי טווח. נבחרת השוכרים מורכבת ממוסדות מדעיים, חברות ביטוח, מרפאות, משרדי עורכי דין והאוניברסיטה המקומית.

ההשקעה החל מ-150,000 ₪ בלבד. הנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו הגרמני. חברת MHR1  הנהנית מניסיון של 15 שנים של השקעות בנדל"ן מסחרי בגרמניה, מובילה את המשקיעים ומלווה אותם בכל שלב בהשקעה.

מתאים למשקיעים סולידיים

השקעה בנדל”ן מסחרי באירופה נחשבת לנתיב סולידי, וכפועל יוצא מכך מתאימה למשקיעים שאינם מעוניינים ליטול סיכונים גדולים. פרויקטים אלה, לאור שוכריהם החזקים החתומים על חוזים ארוכי טווח, מאופיינים בראש ובראשונה ביציבות. לעתים קרובות הם מאפשרים תשואה מיידית וקבלת שכר דירה כבר ממועד רכישת הנכס, ובכך מפחיתים את רמת האי-וודאות.

בניגוד לטיפול בנכס מושכר רגיל, הדורש מהמשקיעים התעסקות בעת תקלות בנכס והרבה "כאבי ראש" תפעוליים, בהשקעה המוצעת  לא נדרשת כלל התערבות של המשקיעים וחברת הניהול אחראית לכל התפעול השוטף של הנכס, על כל היבטיו.

יתרון נוסף הוא האפשרות ליטול הלוואות בגרמניה ללא ערבות אישית (נון ריקורס). בניגוד לנטילת הלוואה בישראל, המותנת בהחתמת ערבות אישית, התנאים הבנקאיים בגרמניה מאפשרים לחברות בעלות ניסיון בניהול נכסים מסחריים לקבל הלוואות ללא ערבות אישית.

למידע נוסף על השקעה במשרדים בגרמניה המושכרים לשוכרים חזקים לטווח הארוך –

0 Reviews

Write a Review