• 11 בנובמבר 2019
 רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? קומפלקס משרדים מפואר  בגרמניה בתפוסה מלאה

רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? קומפלקס משרדים מפואר בגרמניה בתפוסה מלאה

MHR1 חברת הנדל"ן מהמובילות בהשקעות נדל"ן בגרמניה, מציגה לראווה את פרויקט הדגל שלה: קומפלקס משרדים מפואר בתפוסה מלאה בפארק המדע בעיר טרייר בגרמניה.

גרמניה, בירתה הכלכלית של אירופה, נהנית כבר שנים מביקושים גבוהים ומעליית מחירים. חלק מההשקעות בגרמניה מתקרבות למיצוי פוטנציאל עליית הערך והתשואה. אזורים מסוימים בגרמניה והשקעות קונבנציונליות ברכישת דירה בברלין או בערים אחרות, הפכו פחות ופחות אטרקטיביות עם השנים. אם אתם מתבלטים לגבי האפשרות להשקיע את הכסף שלכם בנכסים מסחריים במערב גרמניה, חברת MHR1 – שזיהתה את המגמה בשנים האחרונות ובחרה לכוון את משקיעיה להשקיע בנדל"ן מסחרי ובמרכזים לוגיסטיים – היא הכתובת.

כעת, מסמנת 1 MHR את המגמה הבאה בעולם ההשקעות בגרמניה ומציעה להצטרף להשקעה ברכישת קומפלקס משרדים חדש וייחודי, בלב פארק המדע, בעיר טרייר בגרמניה. מדובר בעיר העתיקה ביותר בגרמניה,  עיר ציורית ומדהימה ביופייה, הממוקמת בסמוך לגבול עם לוקסמבורג ומהווה מרכז תיירותי וכלכלי שוקק.

הקומפלקס  המפואר, המורכב משמונה בניינים, נהנה מתפוסה של 100% ותמצאו בו יותר מ-100 שוכרים חזקים, בעיקר רשתות, בחוזים ארוכי טווח. נבחרת השוכרים מורכבת ממוסדות מדעיים, חברות ביטוח, מרפאות, משרדי עורכי דין וגולת הכותרת – האוניברסיטה המקומית, הנחשבת לאחת מהטובות בגרמניה.

לפרטים נוספים בנוגע להשקעה

הקומפלקס המפואר, המורכב משמונה בניינים, נהנה מתפוסה של 100%

ההשקעה החל מ-250,000 ₪ בלבד. הנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו הגרמני. חברת MHR1  הנהנית מניסיון של 15 שנים של השקעות בנדל"ן מסחרי בגרמניה, מובילה את המשקיעים ומלווה אותם בכל שלב בהשקעה.

חשוב לציין, שהשקעה זו, בדומה להשקעות אחרות עם חברת  MHR1, נותנת שקט נפשי למשקיעים, ללא צורך להתעסק בניהול השוטף והיומיומי של הנכס.

בניגוד לטיפול בנכס מושכר רגיל, הדורש מהמשקיעים התעסקות בעת תקלות בנכס והרבה "כאבי ראש" תפעוליים, בהשקעה המוצעת  לא נדרשת כלל התערבות של המשקיעים וחברת הניהול אחראית לכל התפעול השוטף של הנכס, על כל היבטיו.

למידע נוסף על השקעה במשרדים בגרמניה המושכרים לשוכרים חזקים לטווח הארוך –

0 Reviews

Write a Review