fbpx
  • 5 באוגוסט 2021
 הזדמנויות נדל"ן שאסור לפספס – השקעה בקרקע  בהוד השרון

הזדמנויות נדל"ן שאסור לפספס – השקעה בקרקע בהוד השרון

מתחם 531 בהוד השרון הוא אחד האזורים החמים ביותר כיום בענף הנדל"ן. שילוב בין מיקום מצוין במרכז הארץ, קרוב לצירי תנועה ראשיים, אוכלוסייה איכותית, וסביבה כפרית, שמו את מתחם 531 על המפה.

הבנייה במתחם אושרה וכבר מקודמת על ידי עיריית הוד השרון.

ובימים בהם אנחנו יוצאים מהמשבר שפקד את העולם וגם את המדינה שלנו, ההזדמנות להשקעה בקרקעות נדל"ן מתאפשרת בעלות אטרקטיבית במיוחד –  199 אלף ש"ח בלבד.

במידה ואתם מחפשים או שוקלים השקעה עם מינימום ריסק ותשואה בטוחה, מדובר בהצעה מתאימה.

כל מי שישקיע בקרקע יוכל לרכוש יחידה במבנה שיוקם. היחידה תהיה רשומה על שמו בטאבו, ויש להבין, פוטנציאל הרווח הגולמי נכון להיום הוא כ-1 מיליון ש"ח, מכאן והלאה, המספרים רק יעלו.

ייעוד הקרקע במתחם נקבע לטובת מסחר, על כן תכנית הבנייה היא וודאית, נתון שמייקר את שווי הקרקע, וגם את התשואה הצפויה.

נדל"ן מסחרי במיקום מרכזי – השקעה בטוחה לטווח הארוך

איך תדעו שמדובר בהשקעה בטוחה? עיריית הוד השרון היא יזמית התכנית. עובדה זו מהווה תעודת ביטוח לכך שהדרך להקמת המתחם, כבר סלולה, והסיכוי לבנייה מהירה הוא גבוה. חשוב להדגיש שהתכנית לבנייה כבר אושרה בכל הועדות לתכנון ובנייה, ואפילו קיבלה תוקף בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית.

בימים אלו, העירייה עובדת עם צוותים מקצועיים על תכנית בנייה מפורטת. מתכננים, שמאים, מהנדסים ויועצים מהמובילים בתחומם, שותפים לתכנית על מנת ליצור מתווה נכון ומדויק של איזון וחלוקה.

לתוכנית הבנייה הזו יש פוטנציאל כלכלי אדיר ומשמעותי להוד השרון ברמת החלוקה האזורית. ולעירייה יש אינטרס לקדם את הבנייה ולהשלימה מהר ככל שאפשר.

מדוע מדובר בהשקעה כדאית כל כך?

הוד השרון היא בין הערים המתפתחות והמבוקשות ביותר באזור המרכז. על פי נתוני הלמ"ס מתגוררים בה כיום כ-65,000 תושבים כשקצב גידול האוכלוסייה  הולכת וגובר.

מניין האוכלוסייה הוא ברובו זוגות צעירים ומשפחות צעירות, לצד משפרי דיור מאזור השרון וגו דן. משפחות רבות בוחרות לעבור לגור ולעבוד בהוד השרון.

האפשרות ליהנות מקרבה לערים הגדולות והמרכזיות כגון הרצליה, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה וכן הלאה, לצד הנוחות ביציאה קלה לצירי תנועה ראשיים  – כביש 531, נתיבי איילון החדשים כביש 4 וכביש 6 – הפכו את הוד השרון להיות עיר ירוקה ושקטה  המציעה את רמת המחיה הנוחה של אזור השרון  הירוק, במרחק נסיעה קצר מהערים הגדולות והמתועשות. 

כמו כן, בעיר ישנן שתי תחנות רכבת מרכזיות המשרתות את תושבי המקום ואת הבאים לעיר, כמו גם את עובדי המתחם החדש לצורך העניין.

לאור זאת, הביקוש לשטחי מסחר ועסקים עולה כדי לספק היצע – וזה מוביל באופן ישיר לעליית מחירי הנדל"ן, ומכאן שכל השקעה בקרקעות בעיר היא בעצם מניה בצמיחה. וכל זה במחיר אטרקטיבי ביותר ובתנאי תשלום נוחים.

מהחברה המשווקת את הזכויות לקרקע נמסר כי ההשקעה מתבצעת במסגרת הסכם שיתוף, המנוהל בידי משרד עו"ד מוביל בתחום הנדל"ן, כאשר עבור כל משקיע נפתח חשבון נאמנות אישי המגן עליו. נוסף על כך ישנה אפשרות למימון חלקי ולפריסת תשלומים נוחה.

רוצה לשמוע יותר?
השאירו שם וטלפון ונציג מטעם "מוראנו" ייצור איתך קשר