fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 להיות בעלים של קניון עם השקעה מינימלית של 250,000 ₪

להיות בעלים של קניון עם השקעה מינימלית של 250,000 ₪

השקעות נדל"ן בגרמניה: 250 אלף ש"ח בלבד - זה הסכום שדרוש בשביל ההשקעה הבאה שלכם. חברת MHR1 הישראלית אשר מנהלת השקעות מציעה לכם ליהנות מהכנסה חודשית יציבה בלי להתעסק במושכר. עשרות ישראלים כבר מושקעים בפרויקט הבא – הצטרפו גם אתם!

בכל הנוגע להשקעות נדל"ן בגרמניה אין ספק שמדובר בצעד נבון. בעוד שמנעד ההזדמנויות למגורים הולך וקטן – מרכזים מסחריים ולוגיסטיים הם שהופכים להיות ליעדים המועדפים. תפסנו את איתמר, נציג מחברת MHR1 להשקעות בגרמניה, לשיחה צפופה בה הוא מספר לנו על הפרוייקט החדש להשקעה בסלב, ומסביר לנו איך מוצאים את השקעה הנכונה: למה גרמניה? ומה הוא סכום ההשקעה הראשוני הדרוש?

פרוייקט הקניון בסלב

בימים אלה תוכלו למצוא את איתמר והצוות של MHR1 מתמקדים בפרויקט של מרכז קניות בלב איזור המונה כ-4.2 מיליון תושבים עם כוח קניה של מעל 5 מיליארד אירו בשנה. החברה מציעה למשקיעים להשקיע החל מ- 250 אלף שקל עבור רישום זכויות בעלות ישירות בנכס ובכך פותחת את האפשרות לקהל משקיעים רחב יותר ליהנות מיציבות וביטחון כלכלי לשנים הקרובות.

"אין אף מרכז קניות בטווח של שעה וחצי נסיעה לכל כיוון, חוזי שכירות כבר קיימים ונחתמו לעשר שנים קדימה, המרכז כבר הושלם בחלקו וממש בקרוב כשהבניה תסתיים יש לנו את האופציה לרכוש את כל המרכז במלואו, זה מצחיק שבמחיר של רכב בישראל אתה יכול להיות שותף בקניון באיזור גדול ומשגשג בגרמניה".

4.2 מיליון תושבים עם כוח קניה של מעל 5 מיליארד אירו בשנה. Selb outlet center
דמי שכירות יציבים, ועלייה עקבית במחירי הנכסים

אם תשאלו את איתמר מהי ההעסקה האולטימטיבית אולי תופתעו מהתשובה: "אני לא מאמין בעסקאות בזק. אי אפשר להתעשר בין לילה," ומוסיף "אצלנו לא תשמעו הבטחות לתשואה בשמיים, אלא צפי לדמי שכירות יציבים, לצד עלייה במחירי הנכס. אם מישהו מחפש הרפתקה נדל"נית שיכולה להסתיים ברווח עצום או הפסד גדול, אנחנו לא הכתובת; אך משקיעים שמעדיפים תזרים מזומנים יציב ימצאו אצלנו השקעות ארוכות טווח עם ביטוח ותשואות מהיום הראשון".

80% לקוחות חוזרים

חברת MHR1 מנהלת פורטפוליו נכסים מניבים במערב גרמניה ומתמקדת באיתור הזדמנויות השקעה של נכסים מסחריים מתחת לרדאר התקשורתי ובשיתוף פעולה עם רשת שותפים תפעוליים מקומיים. החברה בונה מעטפת כוללת למשקיעים המעוניינים בהשקעות ארוכות טווח עם חוזי שכירות הנסגרים מראש, דבר שמוריד משמעותית את הסיכון.

 "את החברה שלנו מלווה צוות מומחים מתחום הנדל"ן והשירותים הפיננסים בעלי ניסיון עשיר ושיתוף פעולה שוטף עם קבלנים, יועצים מקצועיים, עורכי דין, רואי חשבון ובנקאים מקומיים המהווים יתרון ענק במציאת עסקאות ומיקסום הרווחים" מספר לנו איתמר ומוסיף "החברה שלנו משקיעה יחד עם הלקוחות בכל פרויקט וכן כל מאות מיליוני היורו שהושקעו בנכסים שתחת ניהול החברה הושקעו באופן החכם ביותר, כשכל יורו חשוב – לא סתם 80% מהלקוחות שלנו חוזרים אלינו בפעם השנייה, השלישית ואף יותר".

בשורה תחתונה אין ספק שהשקעה בכלכלה הכי חזקה באירופה היא צעד חכם שיכול להבטיח לכם הכנסה יציבה וביטחון כלכלי לשנים הקרובות גם אם אין לכם מיליונים בעו"ש. חברת MHR1 מאפשרת לכל אדם למנף את כספו באופן האפקטיבי ביותר ומלווה אותם בתהליך ההשקעה מא' עד ת'.

לייעוץ עם נציגי חברת MHR1, השאירו פרטים כאן וניצור איתכם קשר בהקדם:

תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים