• 12 באוגוסט 2020

תמיד חלמתם לגור ליד הים? עכשיו גם אתם יכולים לקנות קרקע ב599 אלף ₪ בלבד!

על רצועת חוף הים קסומה, באזור המבוקש ביותר במדינה עומד לקום אחד הפרויקטים האקסקלוסיביים והמשתלמים ביותר בעולם הנדל"ן- תכירו את פרויקט חוף התכלת בהרצליה שהולך לכלול שכונת מגורים חדשה לצד מוסדות חינוכיים, מתחם מלונות יוקרתי וטיילת חדשה ומרהיבה. תחזית נדל"ן של המומחים – שווי הדירות יעמוד על 4.4 מיליון ₪​

פרויקט חוף התכלת בהרצליה אשר מתוכנן על ידי אדריכל עיריית ת"א לשעבר דני קייזר הולך להשתרע על שטח של 2200 דונם אשר גובלים בצפון במרינת הרצליה, בדרום בגבול תל אביב, במזרח כביש החוף ובמערב כמובן הים. התוכנית הולכת לכלול כ-11,800 יחידות דיור עם שטחי תעסוקה ומסחר וכן שטח של 25,0000 מ"ר עליו צפויים להיבנות 5 בתי מלון יוקרתיים. חברת פרופרטי החלה כבר לשווק קרקעות בשטח של הפרויקט ופותחת דלת גם למשקיעים קטנים שיוכלו להשקיע רק 599,000 ₪ בלבד וליהנות מהשבחה של המתחם.

למה כדאי להשקיע בחוף התכלת?
  • זיהוי פוטנציאל הקרקע בתחילתו של הליך תכנון באזור ייחודי.
  • עתודת הקרקע הלא בנויה האחרונה שנשארה בקרבת הים ובמרכז הארץ.
  • מיקום הקרקע באזור מנצח – בשטחו הצפון מערבי של הרצליה.
  • נכון לפברואר 2020 – מחיר הקרקע עוד לא מבטא את שוויו הסופי של הנכס שעתיד להיבנות.
  • תוכנית שנמצאת פסע לפני הפקדה ולפני השבחה.
  • ניצול פער במחיר בשלב מוקדם – המחירים הסופיים צפויים להרקיע שחקים.
התזמון הנכון להשקעה הוא עכשיו – לנצל את הפערים במחיר!

כיום כולנו יודעים שהשקעה בנדל"ן במרכז הארץ כמו בתל אביב, רמת השרון והרצליה היא לרוב "משימת התאבדות" והיא שמורה בעיקר לאנשים בעלי הון שעומד על מיליוני שקלים. המחירים הללו נובעים בעיקר בגלל המחירים הגבוהים של הקרקעות לאחר שהן מקבלות את אישורי הבנייה.

תוכנית חוף התכלת הינה עדיין קרקע חקלאית אשר נמצאת בשלבים מתקדמים להפרשתה. חברת פורפרטי מציעה היום את הקרקע במחירים מאוד נמוכים וזאת בזכות השלב המוקדם שההשקעה נמצאת בו – רכישה לפני שינוי התב"ע. המיקום הנחשק של המתחם והקרבה לחוף הים הם אלה שמובילים משקיעים צעירים לרכוש קרקע ולדברי המומחים השווי לאחר האישור של התוכנית עומד להרקיע ל1.82 מיליון ₪ עם תשואה של 222% על ההשקעה! כמו כן – משקיעים שירצו להמשיך גם לשלב הבנייה ייהנו מרווח היזמי שצפוי להגיע ל880 אלף ₪ נוספים!

תחזית נדל"ן של המומחים – שווי הדירות יעמוד על 4.4 מיליון ₪

אישורה של תוכנית חוף התכלת למעשה מעידה על מגמת הממשלה ליצור פתרונות דיור באזורים שונים בישראל ועכשיו ניתנת ההזדמנות לכל אותם זוגות צעירים ליהנות מקרקע באזורים המרכזיים ופופולאריים בארץ במחירים שפויים. ונכון לעכשיו הערכת השמאי מתקן 22 מתמחרת דירת 4 חדרים בפרויקט חוף התכלת על שטח 100 מ"ר ב-4.4 מיליון ₪.

לסיכום, התוכנית של חוף התכלת מקודמת במרץ רב על ידי גורמים שונים – לכן כל אדם בעל הון של 599 אלף ₪ בלבד יוכל לקנות היום קרקע באזור הכי אקסקלוסיבי וככל שהתוכנית תתקדם כך מחירי הקרקע יזנקו באופן פנומנלי ויאפשר ליהנות מתשואות מדהימות כבר בשנים הקרובות.

מעוניינים להשקיע בחוף התכלת בהרצליה? השאירו פרטים כאן וניצור איתכם קשר בהקדם: