fbpx
  • 14 באוגוסט 2022
 להרוויח הון מחנות מבלי למכור מוצר אחד: הכירו את אפיק ההשקעה שייתן לכם ראש שקט

להרוויח הון מחנות מבלי למכור מוצר אחד: הכירו את אפיק ההשקעה שייתן לכם ראש שקט

הקמה וניהול של חנות יכולה להיות אתגר, אך למזלנו – חברת בריטניה ישראל מצאה דרך בה תוכלו להיות בעלים של חנות, ועדיין להרוויח כסף מדי חודש מבלי שתצטרכו להתאמץ. איך? התשובה לפניכם, וכדאי לכם לקרוא עליה לפני שיהיה מאוחר מדי.

העיר רחובות היא עיר וותיקה בנוף הישראלי, אך למרות גילה המתקדם – היא לא מפסיקה להתחדש. אחת מאותן בשורות היא ההכרזה על הקמת פארק ההייטק הורוביץ – מתחם העסקים החדש בעיר אשר נחשב ליורש של פארק המדע וצפוי למשוך אליו עשרות אלפי עובדים, לקוחות ומבקרים מדי יום ביומו – מה שגרם לחלק מכם להבין שיש כאן פוטנציאל רווח משמעותי – בטח כשמכניסים למשוואה את המרכז האקדמי פרס, הקאנטרי קלאב, תחנת רכבת חדשה ואת כבישי 4, 6 ו-31, המחזקים את האטרקטיביות ומבטיחים תנודה שוטפת בכל שעות הפעילות.

המרכז המסחרי שיכול להפוך להכנסה המרכזית שלכם

חלק מהמתחם יוקדש להקמתו של מתחם מסחרי יוקרתי, שיכלול שפע של חנויות – וכעת יש לכם הזדמנות נדירה להיות בעלים בטאבו של אחת מאותן חנויות. לרוב, היזמים מעדיפים להשאיר לעצמם את הנכסים מסוג זה עקב הביקוש הגבוה, אשר מעניק להם את האפשרות ליהנות מכספי שכירויות רבים לאורך זמן – אך הפעם תוכלו להפוך לבעלים של חנות משלכם, מה שיאפשר לכם להשכיר אותה לעסק מוביל או לרשת גדולה ולגרוף רווחים כבר מהיום הראשון כהכנסה פסיבית ובראש שקט – אתם משקיעים את ההשקעה הראשונית, נהנים משירותי ניהול וליווי מקיף, בעוד תשלומי השכירות יגיעו אליכם ישירות וצפויים לעמוד על שיעור לא נתפס של 30% תשואה שנתית על ההון העצמי שהפקדתם.

העובדה שמדובר במרכז חדש לחלוטין תיתן מענה ללא מעט חששות העומדים לפני השקעה, זאת בזכות שימוש בתשתיות מתקדמות ואסטרטגיית בניה שתיתן מענה לקהלי יעד גדולים ותבטיח רלוונטיות ושירותים מובילים מהם גם אתם וגם המשכירים שלכם יוכלו ליהנות, וגורמי ובכירי נדל"ן רבים המציגים תחזית אופטימית של עלייה בערך הנכסים במתחם – רווח מיידי של 50% לפני קבלת המפתח, וצפי לעלייה בערך הנכס של 18% בשנה במהלך שלושת שנות הבנייה. בנוסף, המחיר בתום הבנייה צפוי לעלות ל-2 מיליון ₪, מה שמבטיח החזר של מעל 100% על ההשקעה!

זה לא הכל: נותרה חנות אחרונה בלב המתחם (96 מ"ר בלוקיישן מנצח, ליד הפיאצה המרכזית) הנחשבת ליהלום שבכתר, ומחירה עומד כרגע על 768,000 ₪ בלבד בהון עצמי, זאת למרות שדו"ח השמאי מעריך את שוויה ב-40% יותר – ואתם גם נהנים ממתנה בשווי 192,000 ₪: רכישת החנות תיתן לרוכש קרקע נוספת למשרד בפרויקט זהה, ללא תשלום נוסף (בכפוף לתקנון ובתשלום היטל השבחה בלבד ולזכויות נוספות ככל ויכולו).

יש לכם הזדמנות אחרונה להגשים את החלום

אם נתונים אלו הלהיבו אתכם ואתם מעוניינים לייצר אפיק הכנסה פסיבית – חברת בריטניה ישראל שכבר קידמה שני פרויקטים מוצלחים בשנתיים האחרונות ברחובות לבדה, מציעה לכם הזדמנות לזמן ומלאי מוגבל – נותרה חנות אחת בלבד למכירה בתנאים אלו, ושוויה צפוי לעלות משמעותית ברגע שבו תתחיל העבודה בפועל. אם אתם מהירי החלטה ויודעים מה טוב עבורכם – השאירו פרטים ואחד מהמומחים שלנו יחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות.

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ונציג מטעם "בריטניה ישראל" יחזור אליכם בהקדם!