• 12 באוגוסט 2020
 ההזדמנות שלכם להשקעה בכפר סבא בקרקע שנמצאת בתהליך הפשרה

ההזדמנות שלכם להשקעה בכפר סבא בקרקע שנמצאת בתהליך הפשרה

כפר סבא מוכרת כבר שנים כעיר נפלאה לגור בה וזוכה לביקוש רב, והביקוש הזה הולך לעלות דרסטית מפני שעתודת הקרקע האחרונה בה, שאינה זמינה לבנייה מיידית, נמצאת כעת בתהליך הפשרה ועתידה להפוך לפרויקט בנייה רוויה יוקרתי, בו אתם יכולים לקחת חלק ולהרוויח

אזור השרון כולו ידוע בתור אזור המושך אליו אינספור משפחות, אנשי עסקים ומשקיעים. השילוב הנפלא של פסטורליה, חיים עירוניים, קרבה לת"א, תשתיות איכותיות ורמת חיים גבוהה מובילה את אותן ערים להוביל ולהופיע כמעט בכל מדד חיובי במשך עשרות שנים, ומגמה זו לא צפויה להיפסק. אחת מהערים אשר מצליחות לבלוט משמעותית גם בהשוואה לערים השכנות היא כפר סבא, אשר נמצאת בתנופת בנייה ושדרוג כבר מעל ל-20 שנה, מה שהוביל לעליית ערך הנדל"ן במקום.

הביקוש הגובר שעומד על 50,000 תושבים חדשים בעשור הקרוב, מוביל את העירייה לעשות מעל ומעבר כדי לקדם הפשרת קרקעות לבנייה ,  עם דגש על עתודות הקרקע האחרונות שנותרו, בהן צפוי לקום פרויקט מבטיח: פרויקט בן יהודה.

המתחם שישדרג את המשודרג

עד כמה אפשר להשתפר? אם תשאלו את האנשים מאחורי הפרויקט – השמיים הם הגבול. הקרקע המוקצבת לפרויקט אינה זמינה עדיין לבנייה אך נמצאת בהליכי הפשרה מתקדמים, ועשויה לאפשר  זכות לדירה לפי שמאות תקן 22 – כך שהאופציה להצטרף  כמשקיעים  בקרקע ,  רלוונטית רק לזמן קצר.

המיוחד במתחם בן יהודה (מלבד העובדה שהוא ממוקם ליד שכונת אליעזר היוקרתית בצפון העיר, בשילוב עם מבני מגורים ותעשייה חשובים) הוא שמדובר בתוכנית היחידה שנמצאת כולה בתוך השטח שמיועד להפשרה   ולבנייה רוויה– מה שמבטיח את עליית ערך הקרקע באחוזים מסחררים תוך זמן קצר יחסית. כך, אתם נהנים משני מסלולים משתלמים: האחד יאפשר לכם להגיע לרווח צפוי של 1.5 מיליון ₪ על ההשקעה שלכם (לפי המחיר הקיים של 3 מיליון ₪ על דירה באזור), או להפוך לבעלים של נכס משלכם באחת מהערים המבוקשות ביותר באזור איכותי. כמו שניתן להבין – את ההזדמנות הזו אסור לכם לפספס.

ערך הקרקע יכול רק לעלות

ערך הקרקע יכול רק לעלות

גם בזמנים של משבר, חשוב להבין שעדיין ניתן להרוויח – ולפעמים אפילו יותר מזמנים רגילים. הסיבה לכך היא שההשקעות בקרקע ממשיכות להוכיח את עצמן, ומהרגע שהעירייה או גורמים ממשלתיים נכנסים לתמונה ומפעילים את קסמיהן, תהליכי בנייה הופכים למהירים משמעותית, וכך עסקאות שהיו לוקחות שנים עד ליציאה לאור הפכו לזריזות הרבה יותר – וכך גם הרווח והכסף הנקי שנכנס לכם לכיס.

אז אם אתם יודעים לזהות הזדמנויות יוצאות דופן שיאפשרו לכם להיות בעתיד  בעלים של נכס בטאבו על שמכם מבלי לשבור את הכיס ו/או   להשיג תשואה מרשימה  כבר בשנים הקרובות באמצעות השקעה בקרקע  לבנייה רוויה שאינה זמינה לבנייה מיידית,  אך החלו  כבר תהליכי ההפשרה  שלה–  זו ההזדמנות שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת בריטניה ישראל יחזרו אליך בהקדם: