fbpx
  • 16 בינואר 2021
 ההזדמנות שלכם להשקעה בכפר סבא בקרקע שנמצאת בתהליך הפשרה

ההזדמנות שלכם להשקעה בכפר סבא בקרקע שנמצאת בתהליך הפשרה

כפר סבא מוכרת כבר שנים כעיר נפלאה לגור בה וזוכה לביקוש רב, והביקוש הזה צפוי לעלות דרסטית מפני שעתודת הקרקע האחרונה בה, שאינה זמינה לבנייה מיידית, עתידה להפוך לפרויקט עירוב שימושים יוקרתי

אזור השרון כולו ידוע בתור אזור המושך אליו אינספור משפחות, אנשי עסקים ומשקיעים. השילוב הנפלא של פסטורליה, חיים עירוניים, קרבה לת"א, תשתיות איכותיות ורמת חיים גבוהה מובילה את אותן ערים להוביל ולהופיע כמעט בכל מדד חיובי במשך עשרות שנים, ומגמה זו לא צפויה להיפסק. אחת מהערים אשר מצליחות לבלוט משמעותית גם בהשוואה לערים השכנות היא כפר סבא, אשר נמצאת בתנופת בנייה ושדרוג כבר מעל ל-20 שנה, מה שהוביל לעליית ערך הנדל"ן במקום.

הביקוש הגובר  והתוכניות להגדיל את מספר התושבים בכ-  50,000 תושבים חדשים בעשור הקרוב, יובילו , קרוב לוודאי , למאמצים גדולים להפשרת קרקעות בעיר. 
עתודת הקרקעות הבולטת והכמעט יחידה של כפר סבא נמצאת במתחם  בן יהודה  בעיר.

עירוב שימושים – הלהיט הבא של עולם הנדל"ן

כשמתייחסים לעירוב שימושים מתכוונים לקרקע שהייעוד שלה הוא גם מגורים גם מסחר וגם משרדים. זהו שילוב ייחודי שהתחיל להיות נפוץ בעולם ונכנס אט אט גם לישראל. פרויקטים  מצליחים של  עירוב שימושים  הם מגדל השחר בגבעתיים  , מגדל משה אביב ברמת גן , מידטאון בתל אביב ,הרצליה הילס ועוד.

הייחוד של עירוב שימושים נובע מהאפשרות של בעל נכס בבניין לקבל את כל השירותים במקום אחד . גם דירת מגורים  וגם משרד  וגם כל שירותי המסחר באותו בניין  . זוהי המגמה החדשה בעולם הנדלן שנועדה לתת מענה לבעיה הקשה של תחבורה ופקקים בערים הגדולות ובזבוז שעות בהגעה למקום העבודה  . הרעיון הוא ליצור ניצול זמן מקסימלי ולהעניק לכל דייר בבניין את כל השירותים שהוא זקוק להם,  באותו מקום ובמקסימום נוחות.

זוהי בעצם התוכנית הגדולה למתחם בן יהודה בכפר סבא, אשר נמצא במיקום אסטרטגי בלב העיר, בסמוך למוקדים כגון : הרכבת הקלה שעתידה לקום, ספורטק,  קניונים , בתי ספר, גנים ותיכונים, קאנטרי קלאב ועוד.

המתחם   עתיד לכלול כ- 6700 יחידות דיור חדשות וכ- 350 אלך מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה.

משקיעים בכל עולם ובישראל כבר הבינו את המגמה החדשה הזו  ורבים מהם בוחרים  להשקיע בכל פרויקט חדש שכולל עירוב שימושים ולראייה הביקושים הגדולים וההצלחה לה זכו כל הפרויקטים המוזכרים.

כעת  נפתחה אפשרות  להשקיע בפרויקט  בן יהודה צפון  עוד בשלב הראשוני של רכישת הקרקע וכתוצאה מכך למקסם את הרווח ולהשיג תשואה יוצאת דופן .  הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית ומדובר בהשקעה לטווח ארוך שתהליך ההבשלה שלה יימשך מספר שנים , אך התוכנית  כבר  עברה  את  הוועדה המקומית ונמצאת בוועדה המחוזית .

דמיינו לכם שהייתם משקיעים בקרקע שעליה נבנתה  הרצליה הילס  כדוגמא, עוד בשלב של התוכניות בלבד .  שערו בנפשכם כמה כסף הייתם יכולים להרוויח וכמה היה שווה הנכס שלכם היום ,אם הייתם מצטרפים להשקעה עוד בשלב הראשוני.

זה בדיוק מה שעשוי לקרות למשקיעים שיצטרפו כבר עכשיו להשקעה במתחם בן יהודה בכפר סבא.

 מתן אקוויטי היא מחברות הבודדות בישראל שמציעה כעת להצטרף לרכישת קרקע במתחם בן יהודה בכפר סבא.
בהשקעה של 270,000 ₪  בלבד , בתוך התוכנית המאושרת.
חשוב מאוד להבין את ההבדל בין קרקע שנמצאת בתוך התוכנית לבין קרקע במתחם בן יהודה שממוקמת מחוץ לתוכנית. מדובר על הבדל של שמים וארץ .

ערך הקרקע יכול רק לעלות

גם בזמנים של משבר, חשוב להבין שעדיין ניתן להרוויח – ולפעמים אפילו יותר מזמנים רגילים. הסיבה לכך היא שההשקעות בקרקע ממשיכות להוכיח את עצמן. קרקע היא מהמשאבים היחידים שהולכים ואוזלים במהלך השנים , ולכן מחירה נמצא תמיד במגמת עלייה. על אחת כמה וכמה   כשמדובר בקרקע באזורי ביקוש ובקרקעות שיש אופק אמיתי להפשרתן . .

אז אם אתם יודעים לזהות הזדמנויות יוצאות דופן –  זו ההזדמנות שלכם

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת מתן אקוויטי יחזרו אליך בהקדם: