• 25 באוקטובר 2020
 פארק ההייטק אילנות- הזדמנות לרכישת קרקע במתחם העסקים הראשון בפרדס חנה!   במחיר התחלתי של רק- 139,000 ₪ בלבד!

פארק ההייטק אילנות- הזדמנות לרכישת קרקע במתחם העסקים הראשון בפרדס חנה! במחיר התחלתי של רק- 139,000 ₪ בלבד!

תוכנית הענק פ.א.י טק אושרה במועצה המקומית פרדס חנה ותצא לדרך כבר בקרוב, המשקיעים יוכלו ליהנות מתשואות גבוהות על מההשקעה וגם מהנכס העתידי.

פרדס חנה גדלה ומתפתחת והאזור כולו נמצא בתנופה בשנים האחרונות, בהמשך ישיר להצלחתו של פארק ההייטק בקיסריה. פרדס חנה מצטרפת אל עתיד העסקים – פרויקט פארק ההייטק אילנות אושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים ופיתוח הקרקע אמור להתחיל כבר בתוך שנה.

הפארק שעתיד להיבנות יהיה מתחם עסקים המיועד לתעשיית ההייטק ותעשיות עתירות ידע,   

המועצה המקומית מקדמת ומפתחת בשנים האחרונות בנייה מרובה של שכונות חדשות שעתידות ליישב אלפי תושבים חדשים והעיר נמצאת כיום בשלבי התפתחות והתקדמות.

בקרוב מאוד ולראשונה בעיר, עתיד להיבנות מתחם העסקים המוביל והמתקדם באזור.

פרויקט העסקים הראשון בפרדס חנה יוצא לדרך- הזדמנות לתשואה מקסימלית בתוך שנה אחת

קבוצת פ.א.י גרופ, בהובלתו של יוסף אלקיים – יזם מצליח בתחום הנדל"ן ובעל ניסיון רב בתחום –   היא החברה שמשווקת ומובילה את התכנית. הקבוצה מציעה הזדמנות נדירה למשקיעים מכל הארץ להיות חלק מהתכנית ולהשקיע בפרויקט פארק ההייטק אילנות כבר עם חתימת האישורים.

בנוסף ציין אלקיים: "אני נמצא בתחום השקעות הנדל"ן כבר שנים רבות ותמיד חיפשתי  אחר השילוב האידיאלי למשקיעים. אני מציע כעת למשקיע הישראלי הזדמנות חד פעמית שמשלבת סיכון אפסי, רף כניסה נמוך להשקעה, צפי למימוש מהיר ורווח יוצא דופן. כל זה בפרויקט חדשני בפריים לוקשיין.

לא היו ואני לא בטוח שיהיו הזדמנויות דומות בשנים הקרובות"

העלות הראשונית להצטרפות ולהשקעה עומדת על סך של 139,000 ₪ בלבד, סכום נמוך מאוד לעומת אחוז התשואה הצפויה על ההשקעה, שתגיע ל- 100% כבר בשנה הקרובה, עוד לפני שלב הבניה.

בכך צפויים המשקיעים להגיע לרווחים גבוהים תוך זמן קצר בהשקעה התחלתית נמוכה מאוד וסיכון אפסי – כיוון שהתוכניות כבר אושרו והקרקע זמינה לבנייה ועוברת בימים אלו הכשרה לטובת התחלת הבנייה.

השקעה בפרויקט תקנה זכות ליחידת משרד בגודל 50 מ"ר במתחם פ.א.י טק בתוך פארק האילנות. התשואה הצפויה מהשכרת המשרד מגיעה לכ-10%.
המשקיעים יצטרפו להסכם שיתוף בהובלתו של משרד עורכי דין מהמובילים בתחום הנדל"ן.

הסכם השיתוף נועד להסדיר את מראש את היחסים בין כל המשקיעים ולהובילם למימוש מוצלח ומהיר. כל המשקיעים המתעניינים יכולים לראות את תוכנית המתאר של המתחם באתר האינטרנט של המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור ובאתר משרד האוצר. קבוצת פ.א.י גרופ שמה דגש על אמינות ושקיפות מול המשקיעים לאורך כל הדרך ומציעה בין היתר אפשרויות לפתרונות מימון  ומינוף.

קו ראשון לתחנת רכבת פרדס חנה-קיסריה

מתחם פארק ההייטק ימוקם בצמוד לצירי תנועה מרכזיים. כבישים ארבע, שתיים ושש סמוכים למתחם ויאפשרו הגעה מהירה לעשרות אלפי העובדים שעתידים לעבוד במתחם.

תחנת הרכבת פרדס חנה-קיסריה נמצאת במרחק הליכה של חמש דקות.
האזור בו עתיד להיבנות פארק ההייטק אילנות הוא אזור מבוקש שגדל והתפתח מאוד בשנים האחרונות ובזמן הקרוב מתוכנן לגדול משמעותית גם במספר האוכלוסייה אך גם במספר העסקים שנפתחים באזור. בשנים האחרונות קיים ביקוש אדיר למשרדים חדשים באזור, ההיצע הקיים של המשרדים בסביבה כמעט אפסי מול הביקוש לשטחי מסחר ועסקים.

עד כה נמכרו למעלה מ-50% מהשטחים בפארק, הביקוש יוצא דופן והמחירים עולים בכל שבוע שחולף.

שילוב שכמעט ואין כדוגמתו בישראל

 השקעה בפרויקט פארק ההייטק אילנות היא שילוב ייחודי של השקעה נמוכה יחסית, בטוחה ומהירה תוך רווח מקסימלי בפרק זמן קצר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם חברת פ.א.י גרופ יחזרו אליך בהקדם: