fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 במקום לצאת להרפתקת נדל"ן  לא ברורה אפשר להשקיע במתחם המבוקש ביותר בישראל בעיר חדרה: מי שירכוש היום משרד במתחם, צפוי ליהנות מפוטנציאל רווח עצום המוערך בכמיליון שקלים.

במקום לצאת להרפתקת נדל"ן לא ברורה אפשר להשקיע במתחם המבוקש ביותר בישראל בעיר חדרה: מי שירכוש היום משרד במתחם, צפוי ליהנות מפוטנציאל רווח עצום המוערך בכמיליון שקלים.

העיר חדרה נמצאת במגמת התפתחות מואצת והציגה מספר אפשרויות השקעה אטרקטיביות בשנים האחרונות. מדובר על מגמת פיתוח שנתמכת על ידי עיריית חדרה , ששואפת לנצל את עתודות הקרקע של העיר , הן לשטחי דיור והן לשטחי מסחר ותעסוקה.

הזדמנות כזו מציע כעת מתחם העסקים החדש שיוקם בחדרה, המקודם במרץ על ידי העיריה וצפוי להזניק את רווחי המשקיע בצורה יוצאת דופן:
רוכשים זכות למשרד בגודל 100 מ"ר בהשקעה של 338 אלף ₪ בלבד. חשוב לציין כי התב"ע למשרד כבר מאושר לבנייה וניתן להגיש היתרי בנייה. ההזדמנות הגדולה מתוכניות העירייה כך  שמי שיהיה בעלים בטאבו של משרד כזה, יוכל לזכות בהגדלת הזכויות במתחם  , כך שיהנה מעוד 2 דירות  בגודל  כ- 60 – 50 מ"ר , כל אחת .

מדובר בהזדמנות יוצאת דופן שמאפשרת למשקיע בעלות פוטנציאלית על משרד בגודל 100 מ"ר + 2 דירות בגודל כ- 60 – 50 מ"ר כל אחת , וכל זאת בהשקעה של 338,000 ₪ בלבד.

חשוב לציין כי ברגע שיאושרו התוכניות הסופיות  להגדלת הזכויות, שווי ההשקעה  עשוי להגיע לכמיליון ₪.

מיקום אסטרטגי, קרוב להכל

המתחם מסתמן כנכס האידיאלי להשקעה- הוא ממוקם על כביש החוף ממש בכניסה לעיר חדרה, ליד תחנת הרכבת, וממש בסמוך למסוף התחבורה הגדול ביותר בישראל בין תל אביב לחיפה.
רגע לפני תחילת הבניה, ההשקעה הכספית עדיין נמוכה-
השטחים במקום נמכרים בפחות מ-200,000 ₪ ל-50 מ"ר, כשברקע העיריה פועלת במרץ במטרה להכפיל את זכויות הבניה בפרויקט.
כדברי צביקה גנדלמן, ראש עירית חדרה: "מתחם העסקים החדש שצפוי להיבנות בעיר ולכלול עשרות עסקים מניבים תופס תאוצה, ומוביל ליצירת ערך כלכלי משמעותי עבור כלל המשקיעים. הכפלת זכויות הבניה בפרויקט מאפשרת לנו להרחיב את שטחי הנכסים, כך שכל משקיע יקבל יחידות דיור של כ-53 מ"ר וכן משרד של כ-100 מ"ר תמורת מחיר זהה".

הזדמנות פיננסית מיוחדת בסיכון נמוך מאוד

מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד בתחום הקרקעות בארץ, משתי סיבות:

הראשונה היא, שהתב"ע לבניה באזור כבר אושרה. בחברה  המשווקת  מבהירים כי הצפי לאכלוס כולל תוספת הבניה הוא כ-5 שנים, מאחר והתב"ע למסחר ותעסוקה באזור כבר עברה את שלב האישור.

השניה היא שלמרות משבר הקורונה ובשונה מהמצב בשוק הנדל"ן בישראל, המכירות במתחם העסקים לא צפויות להפגע כיוון שכל התהליך מתוקצב ומגובה על ידי עיריית חדרה.

הפתרון למחסור בשטחי תעסוקה ומסחר

העיר חדרה היא עיר שוקקת פעילות, מלאה בתושבים איכותיים ומשכילים, וסביבה כפרית ירוקה. עם זאת, העיר סובלת ממחסור בשטחי תעסוקה ומסחר איכותיים, ולשם כך מקודמת התוכנית החדשה להשקעה במתחם- שיהווה את אזור המסחר הגדול והמרכזי בעיר.

ראש עיריית חדרה מסביר: "המתחם ממוקם בסמוך לבית החולים הלל יפה, בקרבת חוף הים ובסמוך לכביש 2, וכביש 4 ותחנת רכבת חדשה.
אנו צופים שנתוני הפתיחה הטובים הללו יביאו למתחם את החברות המובילות במשק הישראלי, שכיום אינן מוצאות שטחי משרד ומסחר באזור חדרה והסביבה.
בנוסף, המתחם צפוי להוות מוקד שוקק במיוחד עבור דיירי שכונת רובע הים היוקרתית שממוקמת בסמוך למתחם. אוכלוסיה זו, כך אנו צופים, תהווה כוח קניה משמעותי במקום.

אנו מבקשים להכפיל את זכויות הבניה, במטרה ליצור מתחם רב גוני שיכלול שילוב של מסחר ומשרדים, לצד בנייני מגורים. מדובר במגמה עולמית חדשה שמתעצמת יותר ויותר בשנים האחרונות. אנשים מעוניינים לעבוד בקרבת הבית, ולא להתנייד כל יום מחדש לעבודה ולעמוד בפקקים".

מתחם ללא תחרות

בחברה המשווקת את הקרקע מדגישים כי המתחם כולל גם שטחי משרדים וגם שטחי תעשיה ומסחר, ולכן נראה שלא תהיה לו תחרות, לפחות לא ב- 15 – 20   השנים הקרובות. הם מוסיפים  ומסבירים  כי הקרקע במתחם נמצאת בשלב ייחודי- מצד אחד, כל משקיע יכול לרכוש קרקע במחיר אטרקטיבי מאוד, ומצד שני, קיימת אפשרות לתשואה גבוהה בזמן קצר מאוד יחסית.
השילוב בין המחסור הגדול בקרקעות למסחר ציבורי בעיר חדרה לתזמון הנוכחי, הופך את ההשקעה במתחם העסקים בחדרה לאחת ההשקעות האטרקטיביות שקיימות כעת בשוק הישראלי.

מתעניינים בהשקעה בקרקע בחדרה?

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם החברה המשווקת יחזרו אליך בהקדם: