fbpx
  • 14 באוגוסט 2022
 פרויקט גבעות הכורכר ברחובות – קרקע להשקעה במיקום מנצח

פרויקט גבעות הכורכר ברחובות – קרקע להשקעה במיקום מנצח

249 אלף שקל בלבד ליחידת קרקע

חברת בריטניה ישראל משווקת קרקעות להשקעה במתחם גבעות הכורכר ברחובות, במחירי השקה שלא יחזרו על עצמם, בעלות של 249 אלף שקל בלבד. המחיר צפוי לעלות בשבועות הקרובים . במתחם גבעות הכורכר מתוכננים להיבנות מגדלי מגורים חדישים בסמוך לשכונה היוקרתית "גינות סביון", מתחם ההייטק העתידי "פארק הורוביץ" והגבעות הפסטורליות של רחובות. הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית, אך הפרויקט נמצא בהליכי הפשרה מתקדמים, וההערכה הינה שעם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף שווי המגרש יגיע ל-1 מיליון שקל.
מדוע דווקא להשקיע ברחובות?

במהלך השנים האחרונות נהנית העיר הוותיקה רחובות מפיתוח מואץ. רחובות ידועה בכינויה עיר המדע הישראלית, ונחשבת כמקור המדע והחדשנות בישראל, כאשר מוסדות אקדמיים רבים, כמו מכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות והמרכז האקדמי פרס בחרו לשכון בה .

בהתאם לסקר שנערך על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, העיר רחובות מובילה באיכות החיים שהיא מעניקה לתושביה, והיא מהערים הבודדות  בישראל הנהנות מהגירה  חיובית שמגדילה את האוכלוסייה בה מדי שנה, וצפויה להכפיל את גודלה  בשנים הקרובות .

בעיר מקודמות תכניות רבות להפשרת קרקעות בדרך לבנייתן של עוד כ-37,000 יחידות דיור חדשות וכ-2 מיליון מ"ר נוספים של שטחי מסחר ותעסוקה.

הזמן להשקיע בקרקע בפרויקט גבעות הכורכר

חברת בריטניה ישראל משווקת קרקעות בפרויקט גבעות הכורכר, המיועד לבנייה רוויה  של מגדלי מגורים. מתחם גבעות הכורכר עדיין לא הופשר סופית ואינו זמין לבנייה מיידית, אך  המתחם מצוי בשלבים מתקדמים של תהליכי  האישור . הוועדה המחוזית העניקה רוח גבית לתוכנית כאשר המליצה בפני המועצה הארצית לאשר את התוכנית ולתת לה תוקף סופי. המשמעות היא הפיכת ההשקעה הכספית לאטרקטיבית במיוחד וברמת וודאות גבוהה במיוחד של היתכנות.

בהתאם לדו"ח שמאי, תקן 22, השקעה של 239 אלף שקל ביחידת קרקע בפרויקט גבעות הכורכר צפויה להניב  תשואה של עד פי ארבעה משווי עסקת הרכישה. כלומר, שווי מגרש בפרויקט צפוי לטפס למיליון שקל, עם קבלת היתר ההפשרה ומתן תוקף סופי לתוכניות הבניה על השטח.

אם ניקח בחשבון את מגמת עליית מחירי הדירות ברחובות שנמשכת כבר תקופה, הרי שפוטנציאל הרווח מרכישת הקרקע להשקעה בפרויקט גבעות סביון צפוי להגיע למאות אחוזים.

דירות חדשות בעיר עולות 2.5 מיליון שקל

פרויקט גבעות הכורכר ממוקם בסמוך לשכונה היוקרתית "גינות סביון" וליד מתחם ההייטק העתידי "פארק הורוביץ" ועתיד למשוך אוכלוסייה צעירה, חזקה ואיכותית.

המתחם במיקום מנצח בסמוך לתחנת הרכבת החדשה, כבישים ראשיים (כביש 411, 42, 431, וכביש 4) ובקרבה למחלף חדש שיוקם ויקצר את זמן הנסיעה בעיר ומחוצה לה באופן משמעותי וכן גישה נוחה לתחבורה ציבורית.    תוכנית גבעות הכורכר, במסגרתה מתוכנן פרויקט גבעות סביון, נועדה לשמר את הנוף הכפרי הפסטורלי של גבעות הכורכר ויחידות המגורים ייבנו בצמוד לפארקים ולשטחים ירוקים.    

כאשר מחירי דירות חדשות באזור, הדומות לדירות המתוכננות להיבנות בפרויקט, נמכרות היום בכ-2.5 מיליון שקל, השקעה היום ביחידת קרקע בעלות של 249 אלף שקל היא הזדמנות ייחודית שלא תחזור על עצמה, עם קבלת אישור תוקף לתוכנית.

שמאי המקרקעין כבר העריך את שווי הקרקע, במסגרת תקן 22 , והצפי הוא לרווח של  פי ארבע מגובה ההשקעה, עם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף.

מי שלא ימהר לרכוש עכשיו לא ייהנה מהרווח הצפוי

חברת בריטניה ישראל עוסקת בתחום היזמות והשיווק של פרויקטים באזור המרכז ושיווקה עד כה פרויקטים רבים  של מגורים, משרדים ומסחר. בעיר רחובות שיווקה החברה בהצלחה יתרה מספר פרויקטים והיא ממשיכה להגדיל את אחזקותיה באזור – במתחם המגורים בפרויקט גבעות הכורכר.

מחברת בריטניה ישראל נמסר לנו, כי "מחירי הדירות בעיר רחובות עדיין נמוכים בהשוואה לערים הסמוכות. לכן הזמן לקנות קרקע שאינה זמינה לבנייה מיידית הוא עכשיו לפני שפערי המחירים ייסגרו. והקרקע תאושר סופית.  בשקלול של עלות הקרקע הנוכחית,  אל מול  השווי הצפוי לפי הערכת שמאי מקרקעין,  ברור שמדובר בהזדמנות חד פעמית שספק אם תחזור בשנים הקרובות. "    

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם כל הפרטים!