fbpx
  • 22 ביוני 2021
 את ההזדמנות הנדל"נית הזאת בהרצליה… אפילו הרצל לא חזה

את ההזדמנות הנדל"נית הזאת בהרצליה… אפילו הרצל לא חזה

לידיעת המשקיעים: בימים אלו מוצעות למכירה בצפון הרצליה קרקעות במחיר אטרקטיבי, רגע לפני קפיצת מחירים משמעותית שעתידה להגיע ממש בקרוב, מיד עם קבלת אישורי הבניה שהממשלה מקדמת באזור. לרוכשים מובטח גב חזק של חברת יזמות ונדל"ן מצליחה שמלווה את כל התהליך, ודואגת להם להטבות נוספות. מחיר כניסה: החל מ-350 אלף שקלים
הזדמנות באזור יוקרתי ומבוקש

מדובר באחד הקונצנזוסים הכי גדולים בעולם הנדל"ן – אזור יוקרתי ומבוקש במרכז שהדירות עתידות להיחטף בו כמו לחמניות, משקיעים שנדרשים להשקעה צנועה יחסית (החל מ-350 אלף שקלים), וחברת יזמות שבוררת הזדמנויות נדל"ניות בפינצטה, ומשווקת רק את הרווחיות שבהן.

אישורים של הותמ"ל

חברת סמל יזמות נדל"ן הכריזה לאחרונה כי החלה לשווק קרקעות למכירה באזור המרכז הבינתחומי בצפון הרצליה, סמוך לכפר שמריהו. מדובר בקרקעות במחיר אטרקטיבי, שנמצאות בשלבי אישור אחרונים של הותמ"ל, הועדה למתחמים מועדפים לדיורמתפקידה לזרז תהליכים באופן משמעותי ולצמצם לוחות זמנים לטובת אישור הקרקעות לצרכי בניה למגורים.

הותמ"ל הינה ועדה ארצית לתכנון ובניה מטעם המדינה, שפועלת מתוך ההכרה בצורך ובביקוש הגבוה לדיור שקיים באופן מתמיד בישראל, ושואפת להדביק ביקוש זה מהר ככל האפשר. לכן, על פי מדיניות שנקבעה, אישורי הבנייה של הותמ"ל מתקבלים בלוחות זמנים קצרים ומהירים משמעותית, כדי להוביל לבניה רחבה שתספק מענה לביקוש האדיר לדיור בישראל.

לאחרונה הכריזה הממשלה על קידום מתן האישור המזורז למתחם צפון הרצליה בהליך מהיר מטעם המדינה, כך שאישור הותמ"ל ושינוי היעוד של קרקעות צפון הרצליה לטובת מגורים הולך ומתקרב. מיד לאחר מכן מחירי הקרקע בפרויקט של סמל יזמות נדל"ן יעלו במאות אחוזים. לכן, ישנו כעת חלון זמן מוקצב בו ניתן להסתער על ההזדמנות הנדל"נית, ולרכוש קרקעות להשקעה במחירים נגישים. בחברה היזמית מסבירים: "ברגע שיהיה שינוי ייעוד, יזמים וקבלנים ינהרו לרכוש את הקרקע במטרה לבנות עליה דירות. זו אחת הערים היקרות בישראל, ואזור מבוקש, מרכזי ונגיש מכל המרכז והשרון". לצורך ההמחשה, כיום נמכרות באזור דירות במחירים של החל מ-3 מיליון.

ליווי צמוד של החברה בכל תקופת ההשקעה

סמל יזמות נדל"ן היא חברה מובילה בתחומה, שמאתרת פרויקטי נדל"ן במיקומים אסטרטגיים ובעלי פוטנציאל רווחי גבוה. לקוחותיה נהנים מתשואה שנתית גבוהה בשילוב השבחה משמעותית של הפרויקטים.

ללקוחות שלה שירכשו קרקעות בפרויקט צפון הרצליה, החברה תעניק ליווי מלא ועוטף של אנשי מקצוע מובילים בתחום השבחת נכסים, תכנון ומשפט, שידאגו להצלחת ההשקעה. בחברה מסבירים: "אנו נמצאים לצד הלקוח ומסייעים לו להגיע להסכם מול רוכש פוטנציאלי לאחר אישור התכנית, ובכך לממש את הרווח מהקרקע שרכש". יתרון נוסף לרוכשים המשקיעים – חברת סמל סופגת את מס הרכישה בגובה 6 אחוז, כך שתשלום מס זה נחסך מהם בעת רכישת הקרקע להשקעה.

עתודות הקרקע האחרונות בהרצליה

האזור המדובר הוא מעתודות הקרקע האחרונות שנשארו בהרצליה, מה שיגדיל את הביקוש לבניה ומגורים במקום. על פי התכנון, לאחר האישורים והבנייה, יתווספו לאזור אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר. הצפי הוא שבאזור יקום פרויקט דגל של הרצליה והמרכז כולו, שיאופיין בבניה חדשנית ומתקדמת, באזור איכותי, מבוקש ויקר, עם נגישות אופטימלית לתחבורה פרטית וציבורית.

התכנית המפוארת מתחילה, כאמור, בקרקעות צפון הרצליה שמוצעות כעת למכירה. ההפשרה שלהן קרובה מתמיד, וברגע שזו תקרה – הן יהפכו לדבר הכי לוהט וחם בעולם הנדל"ן.

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית*

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם כל הפרטים!