fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 ההזדמנות הנדל"נית הבלתי חוזרת בפארק התעסוקה המבוקש של השרון

ההזדמנות הנדל"נית הבלתי חוזרת בפארק התעסוקה המבוקש של השרון

אזור העסקים החדש של הוד השרון עומד להתחדש עם פרויקט מיילסטון – מתחם משרדים יוקרתי המשלב עיצוב מרהיב, סביבה אקולוגית ירוקה, מיקום מרכזי ונגיש מגוש דן והשרון, וגב נדל"ני חזק. רגע לפני תחילת הבנייה ועליית המחירים, יש כאן הזדמנות לבעלי עסקים ומשקיעים לרכוש שטחים במשרדים הבודדים שעוד נותרו לרכישה בפרויקט
הזדמנות באזור יוקרתי ומבוקש

כשעובדים ומנהלים נדרשים לתאר את סביבת העבודה המושלמת, הם מפנטזים על מתחם מדהים שכולו חדשנות, עם נגישות וקירבה לכל מקום, ומומלץ שיהיה גם נוף ירוק בעיניים, שממלא בשמחה ונותן השראה. פרויקט מיילסטון הוד השרון ,שמציע נדל"ן עסקי-מסחרי, עונה בדיוק על כל הדרישות האלה, וזו אחת הסיבות מדוע המומחים מדברים על הזדמנות נדל"נית חסרת תקדים.
פרויקט מיילסטון היוקרתי ממוקם בפארק העסקים והמדע של נווה נאמן בהוד השרון, צמוד לקניון שרונים וסמוך לפארק האגם האקולוגי. פארק העסקים, המשתרע על כ-300 דונם, נחשב למבוקש ומהווה אבן שואבת לחברות גדולות כמו קוקה קולה, סנו וחברות הייטק וביוטכנולוגיה רבות. הוא ממוקם בריאה ירוקה בשרון לצד צירי תנועה מרכזיים – כבישים 4, 5, 6, 40 ו-531, וסמוך למחלף ירקון, מה שמאפשר נגישות נוחה ומהירה מגוש דן ומהשרון הן ברכב פרטי והן בתחבורה ציבורית.

בנוסף, העיר הוד השרון נמצאת בצמיחה ותנופה מתמדת בעידודה הנמרץ של העירייה, שמקדמת בנייה ופיתוח מאסיביים באזורים המאוכלסים ובפארק העסקים, במטרה לספק מתחמי עבודה קרובים לבית לבעלי עסקים שמתגוררים בסביבה, ותעסוקה לכלל תושבי האזור. בחברה, יזמית הפרויקט, מתארים את תמונת המצב: "זיהינו כבר כמה שנים את הצורך במתחם תעסוקה איכותי בנווה נאמן, ולכן מי שכבר רכש נדל"ן במתחם נהנה מאחת העסקאות הטובות בשוק, עם ביקוש שעולה על ההיצע באזור".

עבודה בראש שקט ונקי

פרויקט מיילסטון הוד השרון כולל שני בנייני משרדים מפוארים בעלי 10 קומות, קומת מסחר לחנויות ועסקים, ומאות חניות תת קרקעיות. תפיסת החלל המתקדמת של המשרדים, המתוכננים בהתאמה אישית, מאפשרת סביבת עבודה אופטימאלית המשלבת אווירת עסקים לצד הנוף הפסטורלי והירוק של הפארק האקולוגי הסמוך. "אנו רואים את עצמנו כעוסקים ביצירת מרחב בו אתם מבלים את מרבית זמנכם, לכן אנו חותרים לתוצאה מדויקת ותחושת שלמות", אומרים בחברה.

 מארגנות הפרויקט היוקרתי הן שתי ענקיות הנדל"ן סופרין-וייס, והוא מלווה על ידי בנק הפועלים. עיצובו האדריכלי המתקדם והחדשני נעשה על ידי משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף, ותפעולו מתבצע על ידי חברות בולטות ומצליחות בתחום הבנייה.

הזדמנות עסקית בטיימינג הנכון

לאחרונה קיבלה החברה היזמית את כל ההיתרים הנדרשים לתחילת העבודה, כשהאכלוס צפוי בעוד שנתיים וחצי. "הרקורד שלנו ושל החברות שאיגדנו סביב הפרויקט מבטיח שקט נפשי לרוכשים", אומרים היזמים "העבודה החלה, ומנקודה זו המחיר יחל לעלות, ולכן הזמן וההזדמנות להצטרף כעת".

 כשמדברים על הזדמנות עסקית להגיע למקום הנכון בזמן הנכון, פרויקט  מיילסטון הוא דוגמה מצוינת לכך. רבים כבר זיהו את הפוטנציאל, ורכשו משרדים בפרויקט. נותרו עוד משרדים אחרונים לרכישה, שעדיין מוצעים במחירים אטרקטיביים עד לתחילת הבנייה. עסקים קטנים וגדולים, ומשקיעי נדל"ן – יש לכם כאן חלון הזדמנות להיות חלק מזה.

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם כל הפרטים!