fbpx
  • 14 באוגוסט 2022
 משרד פרימיום משלך: להגשים חלום עם הון עצמי של 65,000 ₪ בלבד!

משרד פרימיום משלך: להגשים חלום עם הון עצמי של 65,000 ₪ בלבד!

עם יעד של 85,000 תושבים עד שנת 2040, עיר המדע של ישראל ממשיכה בתנופת הבנייה: באפריל (4) 2019 אושרה תוכנית המתאר העירונית, על פי תוכנית המתאר יוקמו 29,000 יחידות דיור, 89 אלף מ"ר עבור שטחי מסחר ואף כ-145 דונם עבור מבני ציבור עתידיים בעיר. בעתיד ייבנה בנוסף מסוף תחבורה ציבורית (הרכבת הקלה) בצפון העיר ואף חידוש אזור התעשייה תוך כדי עבודות שימור אתרי הטבע הנמצאים ברחבי העיר נס ציונה.

תנועה חיובית לנס-ציונה בעקבות דירוגה הגבוה של העיר

לפי נתוני הלמ"ס מתגוררים בנס ציונה כיום כ-51,000 תושבים. דירוגה במדד החברתי-כלכלי הינו 8 מתוך 10, ומעל 90% מתלמידי כיתות י"ב זכאים לתעודת בגרות.
בנס ציונה נמצאים המכון למחקר ביולוגי ופארק המדע קריית ויצמן, פארק המדע הראשון בישראל, שנמצאות בו חברות היי-טק מהמובילות ביותר במשק, ביניהם אל-אופ וHP Indigo.

פוטנציאל גבוה למשרדים בעיר

משקיעים רבים ניצלו את הפוטנציאל ברכישת משרדים המעניקים שירותים לעובדי חברות ההייטק.
חברות היי-טק קטנות וסטארט-אפים מתכננות לקנות ולשכור משרדים ושטחים נרחבים במקום, ומשקיעי הנדל"ן הותיקים מריחים את ההזדמנות הנדל"נית שנמצאת פחות מ-40 דקות ממרכזי העסקים של תל אביב ורמת גן.

משרד עם רף כניסה נמוך במיוחד

בימים אלו לרכוש שטחי משרדים באזור המרכז כמו תל אביב או רמת גן עדיין יקרים ולא משתלמים מספיק לאורך זמן.
הדבר הביא למגמה של מעבר לערים שנמצאות במרחק לא גדול מהמרכז, המציעות שטחי משרד נוחים בעלות נמוכה משמעותית בהשוואה לתל־אביב.

מה הם היתרונות של קמפוס יובלים בפארק המדע בנס ציונה?

מסלול תשלומים אטרקטיבי – כיום המשרדים האחרונים מוצעים במסלול תשלומים אטרקטיבי שמאפשר גם לחברות שהסתפקו בהשכרה לעבור למתחם בבעלותן שרשום על שמן בטאבו. חברות שמשקיעות סכום חודשי על שכירות יכולות היום לעבור למודל עסקי חכם יותר.

הלוקיישן הטוב ביותר – נס ציונה מחוברת לכביש 431 ובקרוב תעבור בה גם הרכבת הקלה. פארק המדע צפוי להיות אחת מהתחנות של רכבת זו ולחבר הן את עובדי החברה והן את הלקוחות למקום בזמן קצר. חברות רבות החליטו לאפשר לעובדיהן להפרד מהפקקים המאפיינים את ערי המרכז ולעבור לעבוד במקום נוח בסביבה עם איכות חיים גבוהה.

מסעדות ומקומות בילוי – מעולם לא היה קל יותר לשלב ביזנס עם פלז'ר. במתחם ממוקמות מסעדות ומקומות בילוי ומסחר שמאפשרים לעובדי פארק המדע לצאת להפסקת אוכל מפנקת ולחזור לעבודה בתוך דקות. בסוף היום אין צורך לנסוע רחוק מדי כדי לצאת למקומות בילוי או לשופינג.

משרדים בהתאמה אישית עם נוף מרהיב

קבוצת יובלים מאפשרת לרוכשי המשרד לבצע התאמה אישית לצרכים שלהם, הן מבחינת החלוקה הפנימית והן מבחינת גודל. ניתן לבחור בין משרדים בגודל של עשרות מטרים ועד לקומות שלמות לפי הצורך. המקום תוכנן בקפידה וכולל מקומות חנייה רבים, בשלושה קומות של חניון תת קרקעי.

 

אחד מהיתרונות הגדולים של נס ציונה הוא הסביבה הירוקה והפסטורלית.
המתחם נבנה סביב פארק המשתרע על 12 דונם, הכולל גם נחל מלאכותי מדשאות ופינות ישיבה, לאיכות חיים שאין שניה לה גם בזמן העבודה. הגג של המתחם תוכנן בקפידה ונבנה בו טרקלין עסקים מפנק שמשקיף על הנוף המרהיב.

רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים ונציג מטעם קבוצת יובלים יחזרו אליך בהקדם: