fbpx
  • 30 ביוני 2022
 לכו בעקבות התפוזים – מהי שכונת היוקרה באחת מהערים הפופולאריות בישראל?

לכו בעקבות התפוזים – מהי שכונת היוקרה באחת מהערים הפופולאריות בישראל?

הוד השרון נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ למגורים: התושבים בה נהנים ממיקום מרכזי הקרוב לתל אביב, כפר סבא, רמת השרון והרצליה, מוסדות החינוך בה נחשבים מהטובים בארץ, יש בה פארקים מטופחים, גני שעשועים לרוב, ומקומות פנאי ובילוי מגוונים, וכל אלו מושכים משפחות צעירות עם ילדים המתגוררות בעיר לצד האוכלוסייה הוותיקה. אם כך, אין פלא שמאזן ההגירה בעיר שומר על מגמה חיובית כבר שנים, ובצירוף עם המדד החברתי-כלכלי העומד על 8/10, אין ספק שמחירי הדירות מעמירים בהתאם, והם נחשבים מהיקרים בארץ. בהתאם לנתונים אלה, אין זה מפתיע שהשקעות נדל"ן בהוד השרון יהיו מהנחשקות ביותר ומהרווחיות ביותר. כל הנתונים מגובים בתוכנית המתאר כפי שעולה בשמאות תקן 22 לקרקעות המדינה.

שחקן חדש מצטרף לרפרטואר

הביקוש למגורים בערים עולה, וביחד עם מצוקת הדיור בכל הארץ, נוצר מצב של זירוז הפשרת קרקעות חקלאיות לצורך מגורים. בהוד השרון מקודמת תכנית בניה לשכונה חדשה, על-ידי העירייה והוועדה המחוזית אשר מקדמת הקמה של שכונת מגורים ענקית בדרום מזרח הוד השרון, צמוד לשכונת "מגדיאל" היוקרתית וליציאה לכביש 40, בה מתוכננות כ-27,000 יחידות דיור, ובתוכה נמצא מתחם שביל התפוזים היוקרתי. במתחם עתידים להיבנות מספר מגדלי מגורים ברמה הגבוהה ביותר. זוהי שכונת מגורים חדשה ועירונית באווירה כפרית, ירוקה ופסטורלית, והקמתה צפויה להגדיל את מספר התושבים פי שלוש, מ-51,000 ל-150,000 תושבים.

הזדמנות אדירה להשקעה

הביקוש למגורים בהוד השרון רק גדל, ובהתאם לכך הקרקע צפויה להפשיר תוך חמש עד שבע שנים ( ע"פ דו"ח השמאות ). כאשר תתבצע ההפשרה ותתאפשר הבניה, שווי הקרקע צפוי להכפיל את עצמו פי ארבע.

הקרקע נמכרת היום במחיר של 279,000 ₪ בלבד (שהוא המחיר הנמוך ביותר בפרויקט), תמורת זכות עתידית לדירה פרטית באחד המגדלים בגודל של 125 מ"ר. מחיר הקרקע עצמה לאחר ההפשרה צפוי לעלות ל-1.4 מיליון ₪ לפי שמאות תקן 22 מחמירה של קרקעות במדינה, כך שהרווח מההשקעה צפוי להיות משמעותי במיוחד. הקרקע נחשבת "שטח צהוב" אשר משמעותו לפי התב"ע – תכנון בניין ועיר – הוא קרקע אשר מיועדת לבניית מגורים. כך למעשה, זוהי האינדיקציה הראשונה והטובה ביותר לוודא כי אכן זוהי ההשקעה הנכונה בנדל"ן המדובר.

מדוע דווקא לבחור ב-IMAX גרופ?

חברת IMAX גרופ משווקת קרקעות במתחם, והיא התחייבה למחיר הנמוך ביותר עם בטחונות בזכות המוניטין החזק שלה בכלל ובאזור הוד השרון בפרט.. חברות אחרות מוכרות קרקעות בטווח מחירים של 400-350 אלף ₪. החברה היא מותג בינלאומי, והיא נחשבת למספר אחת באיתור הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל. החברת תעניק למשקיעים ליווי צמוד לכל אורך הדרך עד לרישום בטאבו ולהפשרת הקרקע.

החברה מאפשרת ללקוחותיה השקעות נדל"ן גם ללא הון עצמי גדול. היא פורשת בפני הלקוח כמה מסלולי השקעה בהתאם ליכולותיו ולדרישותיו, ויחד מתאימה ותופרת לו מסלול השקעה לפי מידתו.

צוות המומחים והיועצים של החברה ילווה אתכם לכל אורך הדרך תוך כדי הקפדה על שקיפות מלאה וזמינות  מרבית. ה"אני מאמין" של החברה הוא שלקוחות החברה הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלה, ולכן השירות הוא ערך עליון.     

רוצה לשמוע עוד?
השאר פרטים ונציג מטעם חברת IMAX גרופ
יחזרו אליך בהקדם: