fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 לימודי עיצוב שיער בקורס המקצועי והמקיף ביותר בשיתוף עם LOREAL PROFESSIONAL

לימודי עיצוב שיער בקורס המקצועי והמקיף ביותר בשיתוף עם LOREAL PROFESSIONAL

לימודי עיצוב שיער בקורס מקצועי ומקיף במכללה למקצועות היופי נאוה קולאז' יכשירו אתכם לעסוק בתחום ויקנו לכם את כל הידע והמיומנויות הנדרשים לעיסוק, עם תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה.

נפגשנו לשיחה מרתקת עם נאוה הבעלים של המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז'.
ביקשנו להבין כיצד התחילה את דרכה בעולם היופי ועיצוב השיער.

"את דרכי התחלתי בתחום לפני כמעט 30 שנה. שילבתי בין שני עולמות הקרובים לליבי, עולם היופי והאסתטיקה והמגע היומיומי עם אנשים. עם סיום לימודי הקוסמטיקה, פתחתי מכון יופי בעיר נהריה.
בשנת 1994 הקמתי את בית הספר למקצועות היופי נאוה קולאז', וכעבור ארבע שנים התרחבתי ופתחתי סניף נוסף בעיר חיפה.

עם השנים הסניפים גדלו וכיום נאוה קולאז' היא המכללה הגדולה ביותר בישראל למקצועות היופי, עם 22,000 בוגרים ובוגרות. אני שמחה ומאד גאה ש- 85% מהעוסקים במקצועות היופי בצפון, הם בוגרי המכללה שלי."

למה לבחור דווקא בלימודים במכללת נאוה קולאז'?

"אין מבחינתנו במכללה דבר חשוב מאשר הסטודנטים וההון האנושי שלנו. לאורך כל השנים אנחנו מקפידים להעסיק את צוות ההוראה המקצועי והמוביל ביותר בתחומו בישראל ובעולם. אנחנו שומרים על סטנדרט לימודים גבוה, שמתעדכן בכל ההתפתחויות והטרנדים השונים. לצד יחס אישי, קבוצות לימוד מצומצמות ותנאי לימוד נוחים".

לאורך השנים, המכללה שלנו מובילה את הענף בזכות ההשקעה שלנו בהטמעת חדשנות אל מול הצרכים המשתנים בשוק המקומי והעולמי. אנחנו טסים לתערוכות הגדולות בעולם, מבקרים באקדמיות לעיצוב שיער ברחבי אירופה ונמצאים בקשר עם מעצבי שיער מובילים בישראל. המידע והמפגשים המקצועיים שאנחנו צוברים מסייע לנו לעדכן את תוכנית הלימודים ולהעניק לסטודנטים של המכללה את הכלים והיכולות הכי עדכניים בענף.

לימודי עיצוב שיער במכללת נאוה קולאז'
הכירו את קורס עיצוב שיער של מכללת נאוה קולאז'

"הצרכים המשתנים בענף בעולם ובארץ הובילו אותנו לפיתוח תוכנית לימודים ייחודית וחדשנית בתחום עיצוב השיער, שתוכל להעניק לכל סטודנט וסטודנטית את הכלים הטובים ביותר להשתלבות והצלחה במקצוע, עם צוות הוראה בעל ותק וניסיון" מספרת לנו נאוה.

מדובר בקורס מקצועי ומקיף ביותר, עם תוכנית לימודים מקיפה של שיעורים תיאורטיים לצד ההתנסות המעשית המקיפה ביותר בישראל.. במסגרת תוכנית הלימודים הסטודנטים לומדים את תורת השיער, מבנה השערה וטיפול נכון בה, כלים ומכשירים שונים במספרה, קורס תסרוקות בסיסי, מבוא לעיצוב שיער, היגיינה, כימיה, בקטרולוגיה ועוד.

מוסיפה ואומרת לנו נאוה, במהלך הקורס הסטודנטים מתנסים בביצוע מגוון של חפיפות וטיפולי שיער, תספורות לנשים וגברים, גזירות מדורגות, טכניקות שונות לצביעת שיער, שיטות להבהרה, גוונים ופסים וכן סלסול, החלקה, עיצוב שיער בעזרת פן ועוד.

תעודות והכשרות לסטודנטים בלימודי עיצוב שיער

המכללה, אומרת לנו נאוה, פועלת בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות. קורס עיצוב שיער במכללה נלמד בשיתוף פעולה בלעדי ויחיד בישראל עם חברת LOREAL PROFESSIONAL  העולמית שהינו המותג המוביל בעולם בתחום השיער.

שיתוף הפעולה עם חברת לוריאל פרופשיונל העולמית מאפשרת לסטודנטים של המכללה ליהנות גם מהשתלמויות באקדמיה של LOREAL ISRAEL  ומדריכים מקצועיים מטעם האקדמיה של לוריאל ישראל מעבירים חלק מחומרי הלימוד במכללה.

אחת לשנה משתתפים הסטודנטים במכללה בכיתת אומן אותה מעביר שגריר של לוריאל פרופשיונל, שהינו אחד מעשרת מעצבי השיער המובילים בישראל. 

כל סטודנט מקבל ערכת עבודה הכוללת את כל הציוד המקצועי הנדרש, התכשירים והחומרים וגם מכשיר פן מקצועי.  

הלימודים נמשכים 12- 18 חודשים וניתן לבחור בין לימוד בשעות ערב או יום לימודים מרוכז. עלות הלימודים ניתנת לפריסה של 12-15 תשלומים, הלימודים מוכרים על חשבון פקדון הקרן לחיילים משוחררים ולמתקשים לעמוד בתשלום המכללה פועלת בשיתוף פעולה עם עמותות וגופים המסייעים במימון.

"אנחנו גאים בבוגרי הקורס שלנו אשר מובילים את תחום עיצוב השיער בישראל, הם נחשבים לאנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר ובכל שנה זוכים לממוצע הציונים הגבוה ביותר בקורסים שבפיקוח משרד העבודה" משתפת אותנו בגאווה רבה נאוה קול. 

המכללה פועלת תחת פיקוח של משרד הכלכלה ועם סיום הלימודים מקבל כל סטודנט תעודת מקצוע של משרד העבודה, תעודת השתלמות של LOREAL ודיפלומת סיום לימודים מטעם המכללה.

ישנה גם אפשרות להמשך לימודים לתעודות סוג 2 ו-3 מטעם משרד הכלכלה.

הבוגרים שלנו פורשים כנפיים

לא מספיק לסיים את הקורס ולקבל את הדיפלומה לה מייחלים הסטודנטים, אומרת נאוה, "אנחנו דואגים לבוגרים שלנו גם ביום שאחרי סיום הלימודים ולכן כל הבוגרים עוברים סדנאות שיווק ומיתוג שמסייעות להם בהקמת עסק עצמאי. הסדנאות מועברות על ידי ד"ר יואל סולם, מרכז הקורסים למנהל עסקים ויזמות בבית הספר לניהול של המכללה למינהל."  

רוצה ללמוד עיצוב שיער מהטובים ביותר?

השאירו פרטים כאן ויצרו איתכם קשר בהקדם עם הצעה אטרקטיבית: