fbpx
  • 22 באפריל 2021
 הנומרולוגית של הסלבס נועה מכבי, מדברת לראשונה וחושפת הכל

במהלך סשן עמידה מול קהל עם המנטור רועי עמוס

הנומרולוגית של הסלבס נועה מכבי, מדברת לראשונה וחושפת הכל

נועה מכבי אשר מזוהה בעיקר כ – "הנומרולוגית של הסלבס" הייתה עד לא מזמן מסתתרת מעדשות המצלמה בהשקות הנוצצות וסירבה להתראיין בכל פעם שהוצעה לה, כעת בפעם הראשונה היא החליטה להתראיין ללא מעצורים.

עולם הנומרולוגיה טומן בתוכו סודות רבים, שיטות עתיקות יומין לצד פיתוחים רבים וחדשניים שיודעים לגשר על הפערים הרבים שנוצרו בתקופות אלו, נועה מכבי יוצרת קלפי בראשית עולם ואחת הנומרולוגיות המוערכות בישראל הסכימה לענות לנו על הכל

נועה, מי בדרך כלל מגיע לנומרולוגים?

אנשים כמוני וכמוך, כל מי שנמצא בצומת דרכים ורוצה לקבל חוות דעת נוספת ולאו דווקא מהסביבה הקרובה שלו שמושפעת משיקולים מסוימים, לרוב אנשים מגיעים לבדוק האם זוגיות מתאימה להם , האם העיסוק נכון וכדי לבחון שיתופי פעולה עסקיים מסוימים לצד סוגיות אישיות שאני לא אוכל להרחיב עליהם.

נועה מכבי עם אדל בספלוב
האם את מכשפה?

במרכז שלי "הקול במספרים" מחלקים מטה קסמים וכולם מקבלים כוחות,
אני צוחקת כמובן, הנומרולוגיה מחולקת לשני חלקים נומרו שזהו מספר ולוגיה שזוהי תורה, למעשה המספרים מספרים על כל אחד סיפור אני מאמינה שהגענו לעולם עם מפה מדויקת שמספרת בין היתר מהו הייעוד שלנו, מה התיקון שלנו והסודות הללו נמצאים בתוך תאריך הלידה ובסביבה בה אנחנו גדלים, למעשה השיטה נלקחה כהשראה מפיתגורס שהיה גדול המתמטיקאים והותאמה לימים אלו.

האם ניתן ללמוד את עולם הרוח או שנולדים עם יכולות מיוחדות?

הסודות נמצאים בתוך המספרים , המספר בא לספר לי סיפור, וכאשר אני מגלה את הדינמיקה של השילוב העוצמתי שבין תקשור למדע מדויק מצליחים לגעת בנקודה הכי עמוקה – משם הכל התחיל.

התאריך שלי טוב? 6.7.90

לא, תחליף (מחייכת) הנומרולוגיה היא כלי סופר עוצמתי ,

אין תאריך לידה טוב או תאריך לידה לא טוב – כל תאריך מגיע עם המזל שלו.
השילוב בין המספרים של תאריך הלידה, השם שלי, של ההורים שלי, של הבן זוג שלי, של הילדים… כל פרט בחיים שלי משפיע עלי, השאלה היותר מדויקת היא: מה אני לוקחת מהם ואיך אני בוחרת בנתיב המתאים לי ביותר מבין כל הנתיבים שקיבלתי.

נועה מכבי עם שחקן ביתר ירושלים אופיר קריאף
אני בן אדם מאמין, האם זה מתאים לי ?

כן, לראשונה בעולם ייצרתי קלפים קבליים, קלפים שמתוכם ניתן להתקרב ליהדות ולקבל מסרים מתוך סיפורי התנ"ך.

הכל מגיע מהקבלה, מהתורה, ולכן זה מותר ע"פ היהדות, מה שחשוב לציין זה השילוב שלי עם קלפי בראשית עולם, יצרתי אותם בדיוק בעקבות מסרים עוצמתיים שקיבלתי.

שתפי אותי בנקודת תפנית שהבנת שהדרך הזו נכונה לך

כמובן שתחילת הדרך הייתה מעורפלת, היכולת הייתה בי אך לא הבנתי כמה אני משפיעה על אנשים בחיים עד שערב אחד אחת הלקוחות שהגיעה עם עצבות ופחד בעיניים, "אני מרגישה מנותקת מהסביבה, לא מוצאת חיבור ושפה משותפת" שרדה את החיים כמלחמה יום יומית ולאחר שאיבדה את עצמה בדרך פחדה לצאת מביתה.

התחלנו יד ביד תהליך כשסופו היא חשה עוצמות וביטחון בחיים והחשוב מכל מצאה את גן העדן הפרטי שלה.

 ואני מצטטת  (מקריאה מתוך הודעת וואצפ) "עכשיו אני מבינה את החיים ומקבילה את זה לנומרולוגיה…תודה על על העוצמות דברים שלא הייתי מגיעה אליהם בלעדייך, הבנתי כמה הכל מדוייק, כמה חוכמת המספרים והחיים שלנו קשורים אחד בשני, כמה כוח יש לאנרגיה ובעיקר כמה אלוקים רוצה בטובתינו."

איזה טיפ את מרבה לתת ללקוחות שלך?

ברגע הזה שהרצפה נשמטת מתחת לרגליים, לומדים לרוץ.

כדי לרוץ יש צורך בצעד ראשון שהוא העלאת אנרגיה בתור התחלה להפעיל רדיו, שתהיה מוזיקה בסביבתך וכמובן לבקש עזרה, הבדידות היא הרסנית.

החיים הם מתנה נפלאה,  לכן כדאי לכל אחד ואחת לפענח את התוכנית המקורית איתה באנו לעולם וכך נוכל לעשות את המיטב, להשתדרג, לחיים טובים, הקושי הוא לא גורל קבוע, יש לזכור תמיד שאחרי כל ירידה נשאר לנו רק לצמוח.

 מסע החיים…

מוגדר מראש ועלינו לצאת לדרך, כל העיכובים והמהמורות בדרך הם רק כדי להאיר את הדרך המדויקת להגשמה.