fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 התוצאות בהסרת השיער מתחילות בבחירת הטיפול המדויק – מקצועיות שאין שני לה

התוצאות בהסרת השיער מתחילות בבחירת הטיפול המדויק – מקצועיות שאין שני לה

הסרות שיער הם הטיפולים המבוקשים ביותר בעידן המודרני. יחד עם זאת, קיים בלבול גדול בקרב קהל הלקוחות בתחום זה, עקב ריבוי מכשירים ושיטות הסרת שיער, ריבוי מכונים להסרת שיער והכי חשוב תוצאות טיפול מפוקפקות שחוו אנשים רבים לאחר טיפול.

סיוון מנדל המקסימה, מומחית להסרות שיער בטכנולוגיות מתקדמות, בעלת 10 שנות ניסיון בתחום האסתטיקה ושנים רבות בתחום הסרת השיער, מכירה את היטב את הנושא. "לבחור את המכשירים שיתנו את התוצאות הטובות ביותר בתחום לקח לי זמן רב ומחקר לא פשוט" היא מספרת לנו "אני דור שני לעולם הקוסמטיקה וכבר כילדה קטנה התבוננתי על אמא בסקרנות כשטיפלה בלקוחות שהגיעו אליה וידעתי שכשאגדל, ארצה להביא חדשנות בטכנולוגיה ותוצאות טיפול שאנשים רק חלמו עליהם. להיות זו שמגשימה להם את החלום" זו האמונה שהתחילה את המסע של סיוון בחיפוש אחר הטיפול המושלם.

ישנן שיטות רבות של הסרת שיער שמוצעות היום, דרך מכונים או דרך מטפלות בקליניקה פרטית. הטכנולוגיה המרכזית שאיתה מבצעים הסרת שיער היא IPL, על אף האמונה הרווחת של טיפולים בלייזר. מרבית האנשים טועים לחשוב כי הטיפולים המוצעים להם, הם טיפולים בלייזר. אך הטכנולוגיה היא דיודה לייזר- טיפולים בעוצמה נמוכה יותר מזו של הלייזר כדי שמטפלים שאינם רופאים יוכלו לטפל בטכנולוגיה זו. טיפול ב- IPL הוא אחד הטיפולים הטובים והמומלצים ביותר להסרת שיער, אך גם זה לא הספיק לפרפקציוניזם בתוצאות המאפיינת את המקצועיות של סיוון. "רציתי לעלות רמה עבור הלקוחות שלי ולהציע להם תוצאות חסרות תקדים" זו הסיבה שסיוון החליטה לטפל בלקוחותיה במגוון טכנולוגיות חדישות להסרת שיער ולאחר ניסויים רבים, הצליחה סיוון למצוא את המכשירים התואמים את הסטנדרטים הגבוהים שלה, הביאה אותם לקליניקה שלה ומאז לא מפסיקה לייצר את תוצאות מקסימליות ללקוחות שלה במינימום זמן.            
הטכנולוגיה הראשונה שסיוון מטפלת בה היא DPC – dynamic pulse control  – היכולת לשליטה של המטפל במכשיר לפי קצב התקדמות הטיפול. זה למעשה הדור הבא של IPL והיא טכנולוגיה שמאפשרת טיפול אפקטיבי הרבה יותר, בזכות יצירת טיפול דינאמי ולא טיפול של שימוש בפולסים קבועים על השיערה. כך, כאשר המטופל מתקדם עם הטיפול וסיב השיערה שלו משתנה, המכשיר ידע  להתאים את עוצמת האור המוקרנת לשערה בדרך הטובה ביותר שתקדם את הטיפול.  בנוסף, סיוון הביאה את החדשנות גם בהסרות שיער בפנים ומשתמשת בטכנולוגיה ייחודית של אפילציה שנקראת מלקט.
המלקט זוהי פינצטה שבקצותיה יש זרימה חשמלית חכמה, שיודעת להזרים אנרגיה דרך השיערה לשורש שלה ולנתק אותה מהשורש. לאחר ניתוק השיערה משורשה בעקבות הזרם החשמלי, השיערה יוצאת לבד עם הפינצטה. בזכות השימוש בשיערה כמוליך וחוסר הפגיעה בעור, הטיפול אינו כואב ולא מעורר פיגמנטציה! מדובר ביכולות פנומנליות של טכנולוגיה שאין בטכנולוגיות אחרות בטיפולים מסוג זה.

בחירת הטכנולוגיה הטובה ביותר היא צעד בלתי נפרד בתהליך קבלת ההחלטה היכן לעשות את טיפול הסרת שיער. יחד עם זאת, פרמטר עיקרי נוסף הוא לדעת מי עושה לנו את הטיפול. כשבוחרים מקום לעשות בו הסרת השיער, חשוב לדעת שמי שמטפל בכם מלווה אתכם לאורך כל הטיפול ולא מתחלף, מכיר את קצב ההתקדמות שלכם, מכיר אתכם והופך את הטיפול לאפקטיבי יותר.
בנוסף, חשוב לעבוד עם מטפל/ת שידעו לאבחן נכון את האזורים בהם אתם צריכים לעשות הסרת שיער ולא יעוררו אזורים רדומים. מקום הטיפול גם הוא חשוב ביותר, לעשות את הטיפול בקליניקה אסתטית, נעימה בעלת סטריליות מקסימלית. כל הפרמטרים הללו ועוד קיימים אצל סיוון מנדל. סיוון בנתה קליניקה סופר איכותית, יפה ונעימה שבה יש למטופלים שלה את כל התנאים לטיפול האפקטיבי והנעים ביותר.
בקליניקה שלה ניתן גם לבצע טיפולי פנים אצל נינה, קוסמטיקאית כבר 30 שנה ואמא של סיוון שמציעה טיפולי מזו תרפיה, אקנה, אנטי אייג'ינג ועוד. סיוון מנדל דוגלת תמיד בסבלנות למול לקוחותיה, עובדת בחיוך ומעניקה את השירות הטוב ביותר "אני רוצה שכל מי שמגיע לקליניקה שלי ויחווה את התוצאות שאני נותנת, יצא בחיוך ובהרגשת סיפוק".

לקביעת תור לטיפול בקליניקה של סיוון מנדל ולפרטים נוספים התקשרו לטלפון:

072-2289935